Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Makijaż permanentny - sposób na plamy na twarzy
Autor Wiadomość
Anka12 
Anka

Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011 21:37   Makijaż permanentny - sposób na plamy na twarzy

Cześć,

pierwszy raz uaktywniłam się na forum, choc zaglądam na stronkę od dłuższego czasu. Słuchajcie chciałam się dowiedzieć czy ktoś próbował może makijażu permanentnego do zamaskowania plam na twarzy? Ja akurat mam kilka ( szczególnie usta ). Zawsze myślałam, że to przeciwskazanie do takich zabiegów, ale ostatnio dowiedziałam się, że to jak najbardziej można zastosować. Nie jest to leczenie, ale zawsze jakieś wyjście...
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011 13:22   

O też jestem ciekawa, z chęcią bym skorzystała z takiej usługi. Stosował ktoś może? Te wszystkie pudry to tylko o ścianę rozwalić. Tym bardziej ,że ja mam duże plamy na twarzy. Może to by mnie jakoś uratowało :cry:
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011 16:20   

z tego co mi się obiło o uszy to w tej metodzie się robi brwi i usta .. nie wiem jak to z białymi częściami.. najlepiej jest za dzwonić do owej Pani która ma dobre nazwisko duże doświadczenie i się dowiedzieć jak to bywa z twarzą, czy bielactwo da się też zakryć;)
Ostatnio zmieniony przez Karolak Nie 27 Mar, 2011 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011 21:16   

Kumciaki napisał/a:
Te wszystkie pudry to tylko o ścianę rozwalić. Tym bardziej ,że ja mam duże plamy na twarzy


no ja to się na mazidłach nie znam :-) hehe..ale fajny filmik znalazłem;

http://www.youtube.com/wa...feature=related

a jednak da się :wink:
 
 
Anka12 
Anka

Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011 10:23   no mazideł to ja mam dość :)

potrzebowałam min. pół godziny przed wyjściem żeby się dobrze zamaskować, i dlatego właśnie poszukuję czegoś innego. Przez znajomej, znajomą znalazłam fajną dziewczynę z Poznania, która właśnie zajmuje się makijażem permanentnym i po wstępnej rozmowie, jak najbardziej można zrobić makijaż białych plam, ust i tego co się tam ma pobielone na twarzy. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego miejsca i wielkości ( szczególnie cena :) ). Trzeba trochę pocierpieć, ale na kilka lat spokój. Myślę, że spróbuję :) Trzymajcie kciuki, jestem umówiona na spotkanie. Jak mi się uda to się odezwę jak to wyszło.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011 21:11   

trzymam kciuki! mam nadzieję, ze ci wyjdzie!

a to zielone śmieszne takie... ale jak widać da się zamaskować nawet nasze białe plamy! :) może kiedyś wymyślą jakiś lek dzięki któremu nasze wnuki nie bedą musiały się męczyć... ;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo