Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
x
Autor Wiadomość
anysz
[Usunięty]

  Wysłany: Pią 20 Maj, 2011 23:35   x

xxx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 06:39   Re: SPOSÓB NA PLAMKI :)

anysz napisał/a:

KOCHANI! NATKNĘŁAM SIĘ W SWOIM ŻYCIU NA PEWNĄ KOBITKĘ MACHAJĄCĄ WAHADEŁKIEM. POMOGŁA MI W NIE JEDNEJ SPRAWIE I ZAJĘŁA SIĘ RÓWNIEŻ MOIMI ŁATKAMI! USTALIŁA, ŻE U MNIE BIELACTWO JEST SPOWODOWANE JAKIMŚ PASOŻYTEM KRWI I SKÓRY. DAŁA JAKIEŚ PROSZKI, KTÓRE MAJĄ ZABIĆ TEGO PASOŻYTA I ZROBIŁA KROPLE Z BODZISZKA PLUS JAKIEŚ SWOJE CZARY MARY DO TEGO. POMAGA!!!!!!!!
NIE WIEM ILE TO PIJE CZASU, NIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM. PO PROSTU PIJE TE KROPELKI A RAZ WYPIŁAM JUŻ TEN MAGICZNY PROSZEK A TERAZ PIJE JUŻ DRUGI. ZOBACZYMY CZY EFEKTY BĘDĄ DALEJ, ALE NA RAZIE JEST DOBRZE. WIEM, ŻE TO POTRWA, ALE WIDZĘ, ŻE WARTO. DAM ZNAĆ CO I JAK :-)
KOBITKA MIESZKA W ŁODZI I JEŚLI UDA SIĘ MI, TO BĘDĘ STARAŁA SIĘ POMÓC INNYM O ILE MIŁA PANI BĘDZIE NA SIŁACH POMÓC WSZYSTKIM :wink: WIADOMO JEST NAS WIELU A ONA TYLKO JEDNA.
JESTEM PEŁNA NADZIEI!! KOBIETA JEST NIESAMOWITA :)
NAWET KRĘGOSŁUP NASTAWIA PRZEZ TELEFON. MOŻECIE NIE WIERZYĆ, ALE NIE ZWARIOWAŁAM! WIEM CO MÓWIĘ I CO WIDZĘ, SĄ EFEKTY JEJ CZARÓW :biggreen:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ŁACIATYCH.


[ Dodano: Sob 21 Maj, 2011 00:37 ]
A I JEŚLI CHODZI O MNIE, TO ŁYKAM ŻELAZO, TEŻ JEST POMOCNE.
:mrgreen:


acha haha nie wiem co napisać ;DD
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 07:36   

anysz napisał/a:
NA PEWNĄ KOBITKĘ MACHAJĄCĄ WAHADEŁKIEM


anysz napisał/a:
USTALIŁA, ŻE U MNIE BIELACTWO JEST SPOWODOWANE JAKIMŚ PASOŻYTEM KRWI I SKÓRY


na jakiej podstawie?

anysz napisał/a:
DAŁA JAKIEŚ PROSZKI


jakie?, to jak ja ci podam proszki tez je bedziesz brała?

anysz napisał/a:
NAWET KRĘGOSŁUP NASTAWIA PRZEZ TELEFON


to nie wymaga komentarza.. Powinien tu wpasc Moderator i cos z tym zrobić :evil: ...

anysz napisał/a:
A I JEŚLI CHODZI O MNIE, TO ŁYKAM ŻELAZO, TEŻ JEST POMOCNE.


te zdanie swiadczy o tym ze tekst wyżej to skopiowałas od kogos innego(chyba :cool: ) :biggreen:
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 08:03   

hmm bardzo dziwne co napisałaś jeśli coś Ci pomaga i pozbywasz się plam to luz blues i super tylko się cieszyć ,tylko po co się przechwalać jak coś pomaga i pisać że bierze się proszki X ,krople Y ,proszki Z jeśli z góry wiadomo że jak się tak pisze to będzie 100 pytań do... nie lepiej napisać jak niektóre osoby na forum , biore to i to lecze sie tyle i tyle czasu, i wtedy będzie git ,a nie pisać o tajemniczych "lekarstwach",a potem cisza w eterze,może ktoś zechce skorzystać,popróbować, przynajmniej ja tak myśle, co do reszty to ja przemilczę,pozdrawiam...
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 08:23   

Dawid napisał/a:
NAWET KRĘGOSŁUP NASTAWIA PRZEZ TELEFON


to nie wymaga komentarza.. Powinien tu wpasc Moderator i cos z tym zrobić :evil: ...


No mi też się tak wydaje.
Ten post to kolejny przykład lek/leków które mają nieustalone nazwy i pochodzenie, a rzekomo pomagają. Tyle, że osoby które naciągają nas, chorych na vitiligo rejestrują się na forum w ten sam dzień, a to konto jest od 2010. Chyba, że ten ktoś się do tego zrekrutował.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 09:29   

mhm... ej bez kitu, mało realne jest to co napisałaś...
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 09:34   

xxx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 13:43   

Po małym wywiadzie stwierdzam, że wiekszosc twoich postów(7szt) jest napisanych tutaj w tym temacie od roku!...


Nie neguje tego co napisałas :lol: :cool: ..

ale napisz w leczeniu dokładnie! co bierzesz(fotki mile widziane) SKŁAD!!!...

czym się smarujesz...kiedy i jak często..

potem najlepiej podaj kontakt do tejże osoby sprawiające takie cuda i każdy sobie zweryfikuje twoją opowiastkę :biggreen:

anysz napisał/a:
Ta kobieta nie bierze ode mnie pieniędzy, więc mnie nie naciąga


tak jest zawsze na poczatku :biggreen: w innych dziedzinach tez tak jest..


i jakos nie piszesz nic ze ci plamy znikają..a czy czasem ta kobieta nie jest dobrym psychologiem i pokazała ci że mozna z tym żyć i sie nie przejmować...a te ziółka co pijesz to czasem na uspokojenie :biggreen: :biggreen: :biggreen: :razz:
 
 
mario71 

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 20:09   

anysz napisał/a:
KOBITKĘ MACHAJĄCĄ WAHADEŁKIEM


Poczytałem sobie Wikipedię :Magia
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 20:59   

Proszę zrób zdjęcie aktualnie swoich plam i wrzuć już jak będą wyleczone :)

DZięki
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 22:27   

xxx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 22:44   

to wrzuc i opisz dokładnie co łykasz/pijesz w jakich dawkach.

wrażenia z leczenia postepy(jesli takowe sa)...samopoczucie jak często jezdzisz do tej cud lekarki...
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 20:03   

hmm, a mógłbym prosić o jakiś adres na priv? nie wiem czy nie miałem styczności z tą Panią..
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 21:53   

Nie rozumiem czemu się tak chamsko odnosicie do koleżanki z forum, skoro pisze to chce pomóc. Ja obecnie przebywam na terenach Łodzi także chętnie spotkam się z tą Panią! Czekam na więcej szczegółów w postach lub na prv anysz :)
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 07:22   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 07:33   

xmati6 napisał/a:
ie rozumiem czemu się tak chamsko odnosicie do koleżanki z forum, skoro pisze to chce pomóc

Nie chamsko, tylko racjonalnie. O ile w uzdrawiającą moc jakiegoś zioła można wierzyć, to w nastawianie kręgosłupa przez telefon to już nie. Nie wiem jak Ty ?
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 07:44   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 08:23   

Lampa błyskową błyskaj!
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 09:19   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 10:48   

anysz napisał/a:
ale jak wrzuciłam z tel. te zdjęcia na komputer to jakość jest dobra, tak samo w telefonie- widać dobrze

[ Dodano: Pon 23 Maj, 2011 10:50 ]
Niestety, ale jak robię z lampą, to nie widać prawie w ogóle różnicy pomiędzy skórą bielatą a normalną. Mam jasną karnację i staram się nie opalać.


Tutaj masz mój post ze zdjeciami:
robione lampą błyskową w dzień i widać;)

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=761
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 10:53   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:07   

anysz napisał/a:
No tak, ale Ty masz opalone ręce, a ja jak robie to praktycznie nie widać mi gdzie mam łatki

[ Dodano: Pon 23 Maj, 2011 11:58 ]
Załączam zdjęcie zgięcia w łokciu. Plama jest zaznaczona. W środku plamy nie ma już białego i zostały tylko obrzeża białe. Zdjęcie robione z lampą

[ Dodano: Pon 23 Maj, 2011 11:59 ]
i też nie jest dobrej jakości po wrzuceniu na stronę! A po zrobieniu i tak za bardzo jej nie widać


Zrobiłam kostkę!
Tam mam nieopaloną nogę, błysnęłam lampą błyskową, nie ma takiego zarysu bo skóra jest blada, ale zarys plamy widać lekko ale widać!
Więc może po prostu spróbuj lampą błysnąć wieczorem przy świetle żarowym i wtedy oceń efekt! Zazwyczaj wtedy nasza skóra jest ciemniejsze, co powoduje,że przez błysk lampa skórę robi ciemniejszą, a miejsce bielacze jest białe;) ot co cała filozofia;))

 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:09   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:11   

anysz napisał/a:
ale na aparacie i w kompie widac, robiłam teraz łokieć z lampa a jak wrzuciłam fotke to widac w jakiej jakosci jest


wrzucaj na stronę internetową!
i podawaj linki wtedy będzie lepsza jakość zdjęcia;)
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:12   

xx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:16   

W porządku;)

[ Dodano: Pon 23 Maj, 2011 12:19 ]
Ach i możesz opisać te swoje ziółka? Dawkowanie, jaki długi czas? Z czego to ? I coś o tym leczeniu? Bo prosili Cie wyżej o to,ale jakoś nie odpisałam na tą prośbę;))
 
 
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 11:19   x

xxx
Ostatnio zmieniony przez anysz Wto 24 Maj, 2011 13:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 15:47   

anysz napisał/a:
Jeszcze raz przesyłam zdjęcia


po co wszystki fotki z poprzedniej strony to ja akurat widzę plamy bez problemu...nie wiem czemu inni nie widzą/lub ty..da sie spokojnie zauważyć:-)


anysz napisał/a:
Nie wiem dokładnie co jest w tych kroplach


ja takim hardkorem nie jestem :biggreen:

anysz napisał/a:
wywaliło mi mnóstwo nowych i to w ciągu kilku godzin!


to też są bzdury bielactwo aż tak szybko nie postepuje!!!.. one napewno dawno były tylko dopiero wtedy po solarce je zauważyłas..

anysz napisał/a:
ale w innych sprawach mi pomogła


czyli jednak dobry psycholog z tej pani...bo napewno poszłas z tym kłopotem nie?!...

anysz napisał/a:
Jestem jej 1 przypadkiem z bielactwem, nie uleczyła jeszcze nikogo z tego.


to lepiej niech cie nie leczy!!!

anysz napisał/a:
Próbuje zrobić to u mnie


Boże Święty!!, ale co??? :evil:

anysz napisał/a:
Jak Boga kocham czułam jakieś dziwne ciepło na kręgosłupie i miałam wrażenie, że mi się coś rusza. Myślcie sobie, że jestem nienormalna, ale plecy mnie już nie bolą i nie będę wnikać co i jak, ważny jest dla mnie efekt. Może to jakaś sugestia sprawiła, może zbieg okoliczności, ale raz jeszcze: PLECY NIE BOLĄ!


idź z tym do TVN...czysty zbieg oklicznosci/efekt placebo/autosugestia i 1000 innych rzeczy napewno to nie ona tobie pomogła tylko ty sama taką własnie przerwą na 10min..

napisz ile masz lat jeszcze!!!
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 24 Maj, 2011 00:23   

I to aż dziw bierze, że w tym wieku ludzie wierzą w czary mary, hokus pokus.
Jak można nie wiedzieć co się łyka ? Jak można wierzyć w nastawianie kręgosłupa stojąc prosto przed słuchawką ? Czyli z tego wychodzi, że ćwicząc na siłowni dawno mam super prosty kręgosłup, jeśli Tobie się prostuje przed telefonem.
A plamy nie wychodzą w kilka godzin !!! Opaliłaś je i dlatego stały się widoczne, a dawno tam już były.
Ostatnio zmieniony przez blabla Wto 24 Maj, 2011 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo