Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
kortez 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 5
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011 21:48   Witam wszystkich

Mam na imię Krzysztof i jestem chory na bielactwo. Diagnozę postawiłem sobie sam.
Nie poszedłem do lekarza ponieważ na poczatku odbarwienia pojawiły się w niewielkim stopniu w okolicach intymnych co w żaden sposób mi nie przeszkadzało. Problemem zacząłem się martwić, gdy plamy zaczęły sie powiększać, do tego stopnia, że podczas potreningowego pryszcznica, pojawiały się pytania, "co się stało z moim penisem". Poczytałem trochę w internecie co to takiego jest. Pewności zabrałem, gdy pojawiły się odbarwienia wokół oczu, z częścią rzęs.
Nie leczyłem się żadnymi metodami. Czekam teraz na zioła Babci, spróbuje, może jakiś efekt przyniesie...
Tak o to wygląda ten problem u mnie

pozdrawiam gorąco
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011 22:20   

Witaj,
równiez zaczęłam leczenie od ziół Babći,jednak nie na wiele się zdały.
Trzymaj się i głowa do góry!
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011 23:25   

Moja sprawdzona metoda protopic 0,1 i naswietlenia lampa uvb. Mam plam niewiele i na kazdje sa brazowe kropeczki ktore zlewaja sie w calosc. naswietlam sie dosc czesto bo co2 dni i rzadko zdarza mi sie zapomniec. Jestem dopeiro po1,5miesiaca naswuetleniach ale juz po 3naswietleniach zaczelam widziec efekt A jesli chodzi o koszty to ja mam malo plam mala tubka protopicu starcza mi na 2 miesiace przy codziennym smarowaniu 2 razy. Bralam takze witb12, gingo beta karoten i kwas foliowy ale po 1,5miesiaca zrezygnowlam. Zycze wam wszystkim abyscie pozbyli sie tej paskudnej choroby
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011 10:32   

Ja na twoim miejscu wybrałabym sie do lekarza i zobaczyłabym co on na to. Ziół nie próbowałam, więc nie wiem jakie będą efekty, ale naświetlania jak najbardziej pomagają.
Powodzenia!
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011 12:44   

moze i ziola pomagaja ale wydaje mi sie ze duzo lepsze rezultaty daje lampa uvb. Do tego stosujae takze protopic i widze ogromna roznice.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011 00:46   

kortez napisał/a:
Czekam teraz na zioła Babci, spróbuje, może jakiś efekt przyniesie...


ja stosowałem zioło babci i w zimie znów będę stosował. mi skóra po kilku tygodniach smarowania się różowi, zobaczymy w kolejnej sesji zimowej.w tym roku w maju poparzylem sobie (nareszcie!) plamę na stopie posmarowaną tym olejkiem babci. efekt 2 tygodnie problemów z chodzeniem, a teraz :P skóra jest różowa nadal;) uważaj z tym ziołem.

szanti12318 napisał/a:
Zycze wam wszystkim abyscie pozbyli sie tej paskudnej choroby


Dobrze powiedziane :-)

@kortez jesteś pewny że to bielactwo ? w miejscach intymnych często lubią się zagnieździć grzyby itp. stworki potworki ;)
Ostatnio zmieniony przez blabla Pon 05 Wrz, 2011 00:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kortez 

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011 19:43   

Odbarwienia mam również wokół oczu i także włosy w okolicach intymnych i rzęsy są pozbawione pigmentu. To raczej wyklucza Twoja teorię. Poszedłbym do lekarza, ale mieszkam za granicą od jakiegoś czasu i jest trochę utrudniony dostęp do specjalistycznej służby zdrowia. w polsce bywam rzadko.
Mógłbyś opisać jak się stosuje ów olej Babći

dzieki pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo