Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjeżdżam
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 19:01   Wyjeżdżam

Witajcie!

Część z Was już wie, inni dowiedzą się teraz. W czwartek emigruję na Zieloną Wyspę, wobec czego przez pierwsze tygodnie, a może i miesiące, moja obecność na forum będzie ograniczona.

Zanim jednak wyjadę, trzeba omówić dwie sprawy.

Administrowanie stroną przekazałem mojemu szwagrowi, Arielowi, bo z nim będę miał najcześciej kontakt, znam go, a poza tym on prowadzi też inne forum, więc się na tym zna. Więc jeśli będziecie mieli jakieś pytania natury technicznej bądź propozycje wymagające ich szybkiego załatwienia, możecie się z nim kontaktować. Do mnie też oczywiście można pisać, ale moje odpowiedzi będą pewnie obarczone sporym opóźnieniem.

W związku z częstym ostatnio pojawianiem się postów wysyłanych przez roboty i konieczności ich kasowania, trzeba ustalić, czy pisanie na forum będzie dostępne jedynie dla zalogowanych użytkowników. Jeśli tak, roboty przestaną wklejać linki, ale osoby nie posiadające konta i niezalogowane będą mogły jedynie czytać forum. Wypowiedzcie się na ten temat, czy to komus przeszkadza, czy nie? Wiem, że sdarzały się poblemy z założeniem konta, ale o ile mi wiadomo, w końcu wszystko się udawało. Jeśli zdania będą podzielone, zobimy ankietę, albo w jednym dziale forum, np. Poznajmy się, będzie można pisać bez konta/logowania. Decyzja należy do Was.

:roll:

Pozdrawiam
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 22:01   

Uwazam że każdy powinien miec prawo do wypowiedzenia sie i czesto jest tak ze jesli trzeba sie zalogowac to sobie poprostu darujemy .... no chyba ze nam zalezy to wtedy inna sprawa. Zreszta jestem neutralna i mi pasuje kazda opcja bo czy tak czy siak bedzie okej. Uwazam tylko ze dostep do naszego albumu powinny miec tylko i wyłacznie osoby zalogowane jak jest teraz (tak mi sie wydaje) :wink:

Ciekawe co sadza o tym inni uzytkownic....czekam na opinie

A co do twojego Czesiu wyjazdu to smutno ze cie nie bedzie :( Ale zycze ci szerokiej drogi i powodzenia w tym podobno lepszym świecie:) Pamietaj ze my tu "wirtualnie czekamy" !!!!! :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 05:45   

moim skromnym zdaniem nic sie nie stanie jezeli wprowadzi sie obowiazek rejestracji zeby mozna bylo pisac. unikniemy zaspamowania Forum a nie jest to znowu az tak ciezki i pracochlonny proces zeby nie mozna bylo 20 sekund na rejestracje poswiecic :roll:

pozdrawiam i zycze jeszcze raz powodzenia za wyspie !!

(60% polaków zyje w stresie - reszta w Irlandii :wink: )
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 10:59   

ja jestem za tym zeby trzeba bylo sie rejestrowac, bez tego robi sie straszny balagan, nie wpominajac juz o spamujacych botach...
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 15:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 13:22   

Ja przyłączam się do głosów powyżej zamieszczonych, chociaż miałam pewne kłopoty z rejestracją (zajęło mi to trochę więcej niż 20 sekund):mrgreen: to uważam, że najlepiej jak pisać będą mogli tylko użytkownicy.
Czesiu! Powodzenia na wyspie (-ach) :wink:
Trzymam kciuki!!!!!!! :grin:
Pozdro dla Wszystkich Beatrix
 
 
zet 

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 14:28   

jestem również za tym, żeby tylko zarejestrowani użytkownicy mogli pisać. Procedura rejestracji jest krótka i nieskomplikowana. Nie powinna więc stwarzać komukolwiek większych kłopotów.
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 14:48   powodzenia

hej
odnosnie pisania na forum,to moze w w jednym miejescu osoby np.w hyde parku niezraejstrowane powinny mieć mozliwośc napisania, a skoro Grześ zostawia strone w dobrych rękach to Ariel będzie kasowłą te roboty...
Cześku 3 mam za ciebie kciuki i zyczę powodzenia ale bedize mi bardzo brakowac ciebie na forum...i wogóle....
berta
Ostatnio zmieniony przez Berta Pon 07 Maj, 2007 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dana 
Hanka

imie: Dana
Dołączyła: 06 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Zachód
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 17:13   

Przyłączam się do powyższych wypowiedzi! Rejestracja nie boli. Jak ja, laik komputerowy dałam radę - to naprawdę musi być to proste.

Powodzenia na obczyźnie Czesiu!
Oby szwagier też nie wyjechał! Bo kiepsko by było.

Pa pa
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 19:45   Rejestracja musi byc

Uważam że przegladanie może być udostępnione osobom niezarejestrowanym, natomiast pisanie i odwiedzanie np albumów czy naszych danych - tylko po rejestracji. Pozdrawiam!
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 22:20   

No faktycznie bedzie lepiej! Niech tylko osoby zalogowane beda miały mozliwosc wypowiadania sie na forum, a nie zalogowani beda mogli pisac w hydeparku i to doskonałe rozwiazanie jest :wink: !!

ps. ja tez miałam roblemy z rejestracja :D Czesiu .... wiemy cos o tym :D :grin:

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Angel Pon 07 Maj, 2007 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 10:54   

Widze że doszliśmy do konkluzji. Więc może niech tak zostanie właśnie że przeglądać mogą wszyscy [liczy się pomoc dla innych] ale już pisać niech mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.

A Ciebie Czesiu nie znam za dobrze ale za całą prace wieeelkie dzięki życze powodzonka na wyspach. pozdrawiam :wink:
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 11:11   

Jeśli ktoś jest chory to zapewne rejestracja nie jest problemem :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 22:55   

W takim razie od dzisiaj pisanie na forum (na wszystkich subforach) wymaga logowania.

Dzięki wszystkim za dobre słowa. Jak będę miał okazję, to zaglądne tu, aby podzielić się wrażeniami :)
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Śro 09 Maj, 2007 17:30   Powrót?

A że tak spytam Czesławie nasz, kiedy zamierzasz wrócić na polskie ziemie? :?:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 09 Maj, 2007 23:06   

Hmm, tego jeszcze nie wiem, zależy jak się potoczą moje dalsze sprawy, ale na pewno wrócę :)
Pozdrowienia dla wszystkich
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007 08:20   

Czesiu napisał/a:
ale na pewno wrócę


Grzesiu, tylko nie za szybko :) musimy najpierw Ciebie tam odwiedzić na jakieś wakacje :) :wink:
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007 19:29   

Nie wiem jak wam ale tak dziwnie bez Czesia teraz bedzie ..... on jest chodzaca encyklopedia zawsze jak go o cos pytałam to udzielał mi wyczerpujacej wypowiedzi :wink: . Na prawde chyle mu za to czoła !!! Od niego dowiedziałam sie wiecej niz od lekarzy u ktorych byłam (a było ich troche) !!!!!

Pozdrawiam
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007 21:35   

Czesiu to jest nasz taki prywatny lekarz dermatolog , specjalista od vitiligo :)

a wiedzę na temat bielactwa ma faktycznie większą niż lekarze :):):) zgadzam się
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007 11:18   

Drodzy Forumowicze,
nie martwcie się Czesiu nie zniknął, będzie zaglądał od czasu do czasu, więc pomoże :wink:
Z drugiej strony to także okazja do zintensyfikowania wymiany informacji i własnych poszukiwań :)

Trzymam za Was kciuki :) i życzę powodzenia pomimo braku obecności Czesia :cry: w naszym kraju, ale nie na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo