Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Emoty
Autor Wiadomość
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 09:28   Emoty

Te obecne sa wg mnie takie sobie, moze by je zmienic na jakies fajniejsze ? Np na te ktore sa w zalacznikach ?
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 16:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 09:32   

Widze ze mozna dodac tylko 3 zalaczniki :/
wrzuce jeszcze 3

chyba troche ladniejsze niz stare, nie ?
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 15:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 19:06   

A te emotki można bez przeszkód wykorzystać na naszym forum? Jeli tak, mogę je dołączyć.
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 21:11   

Oczywiscie ze tak
Zrobie paczke z emotkami, wrzuce na jakis uploader i zaraz podam link
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 15:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 21:33   

w zalaczniku emoty odemnie,
pozdrowka
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007 21:46   

;P
Ostatnio zmieniony przez Siwy Nie 17 Cze, 2007 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 19:27   

Emotki dodane, wybór subiektywny :)
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 22:59   

buuu... tyle pieknych emot zaproponowalem a tu tak malo przybylo !!!! :placze:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 23:11   

Dokładnie 20, jeśli chcesz jakieś konkretne to wskaż mi je, wszystko da sie złatwić :tak:
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Śro 09 Maj, 2007 14:25   

dodaj te wszystkie ode mnie, z 10 min je wybieralem:P . a stare imo mozna usunac, ale jak chcesz...


zauwazylem ze pod skrotami ": P, : D, : ), : (" itd nadal sa stare emoty, zmienisz na nowe ?
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 15:41, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 09 Maj, 2007 16:18   

no, ja przeslalem 100 róznych, najbardziej lubie tą jak jedna buźka drugiej patykiem do oka dziubie hłe,hłehłe.. :hahaha:
albo jak okłada ją krzesełkiem :biggreen:
pozdr
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
  Wysłany: Czw 10 Maj, 2007 11:42   

Witajcie,
mam propozycję dla wszystkich:
wypowiedzcie się na temat zmiany wszystkich emotów, czy jesteście za całkowitą zmianą, czy stopniowo wprowadzamy emotki?

W sumie jest ich około 200 :)

Pozdrawiam
A
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007 18:51   

Mnie tam obojetne .... moznaby stopniowo bedzie wiekszy ubaw :hahaha: i ciekawość nad kolejnymi :mrgreen: ....

Buziaki Angelika
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007 16:18   

Witajcie,

stopniowe wprowadzanie to dobre rozwiązanie :)
czekając na kolejne wypowiedzi coś dla naszych "emotiosympatyków" - Siwego i Maćka
11 nowych emotów :cool: w tym Wasze ulubione

Pozdrawiam
A
Ostatnio zmieniony przez Ariel Pią 11 Maj, 2007 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007 20:16   

są moje ulubione emoty !!!!!!! :drunk: :krzeselko: :kijoko:

dziekuje Ariel !!! :spoko:

mam jeszcze jedną prośbe: w załączniku masz 2 emoty ktore wlasnorecznie przerobilem na potrzeby naszego Forum :) jak sie spodobają to wykreuje calkiem nowe, tylko nasze !!

czekam na feedback, pozdro 4 all
Ostatnio zmieniony przez maciek_11 Pią 11 Maj, 2007 22:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 09:37   

maciek_11 napisał/a:
są moje ulubione emoty !!!!!!! :drunk: :krzeselko: :kijoko:
Hehe mnie też się najbardziej podobają. Chyba dlatego że ukazują mój styl bycia/ życia :D oczywiście bez przesady. A pomysł na nasze oryginalne buźki jest genialny. Mam nadzieję że niebawem zobaczę je w oknie szybkiej odpowiedzi. Pozdro! :) Od razu się humor poprawia jak się widzi takie śmieszne dodatki :) :hura: :drunk: Trza to oblac kiedyś :)
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 17:03   

maciek_11 napisał/a:
dziekuje Ariel !!!

proszę bardzo, mówisz i masz :cool:

maciek_11 napisał/a:
mam jeszcze jedną prośbe:

też mam jedną: przygotuj jeszcze jedną wersję F**K Vitiligo w czytelnej :) ale nieco lżejszej wersji formie, tak dla porządku, gdyby nie wszyscy chcieli używać F**K :)
A obecną wersję wrzucam na serwerek :)
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 17:08   

Francesca napisał/a:
Chyba dlatego że ukazują mój styl bycia/ życia

Więc mniej pijesz, lżej bijesz krzesełkiem i wtykasz prostym kijkiem w oko? :)
Francesca napisał/a:
Mam nadzieję że niebawem zobaczę je w oknie szybkiej odpowiedzi. Pozdro!

niebawem, czyli już :) są :biggreen:
Francesca napisał/a:
Trza to oblac kiedyś

to chyba jakaś duża imprezka się szykuje, to juz kolejna propozycja oblewania :zdrówko:
Słuchajcie, trzeba zbierać grosiki do świnek, aby starczyło na właściwy moment :)
Ostatnio zmieniony przez Ariel Sob 12 Maj, 2007 17:24, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 18:12   

Ariel napisał/a:
trzeba zbierać grosiki do świnek, aby starczyło na właściwy moment :)

O! To ja już mam nazbierane na conajmniej jedno piwko dla każdego na forum (oczywiście pełnoletniego)
Ariel napisał/a:
Więc mniej pijesz, lżej bijesz krzesełkiem i wtykasz prostym kijkiem w oko? :)

Hmm... Piwko lubię sobie strzelić, oczywiście nie z lustrem, ale z odpowiednim towarzystwem :) No, a wiedźmą bywam, muszę to przyznać! A ten kijek można w przenośni tłumaczyć w sensie takim na przykład, że jestem bardzo bezpośrednia i jak coś mnie wkurza to od razu walę prosto z mostu... Pzdr ( fajnie że tak szybko dodałeś te buźki - merci :hi: :hura:
Ostatnio zmieniony przez Francesca Sob 12 Maj, 2007 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 18:29   

Francesca napisał/a:
O! To ja już mam nazbierane na conajmniej jedno piwko dla każdego na forum (oczywiście pełnoletniego)

ooo to fajnie, to już mamy zwycięzcę na postawienie pierwszej kolejki :spoko:
Francesca napisał/a:
Hmm... Piwko lubię sobie strzelić, oczywiście nie z lustrem, ale z odpowiednim towarzystwem

no to dobrze, że nie z lustrem :biggreen: a tutaj jak widzę i słyszę jest jedno z najlepszych towarzystw :)
Francesca napisał/a:
No, a wiedźmą bywam,

to może skorzystamy z Twojej magii i zamienimy H2O na :zdrówko: albo :wine:
Francesca napisał/a:
jestem bardzo bezpośrednia i jak coś mnie wkurza to od razu walę prosto z mostu

to dobrze, że nie w oko :wink:
Francesca napisał/a:
fajnie że tak szybko dodałeś te buźki - merci

voila :)
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 18:44   

Ariel napisał/a:
to może skorzystamy z Twojej magii i zamienimy H2O na :zdrówko: albo :wine:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ariel! Żartownisiu - lepiej nie zadzieraj z czarami, bo może się to źle skończyć :) A co do zamiany wody w wino to pomyslę nas przedsięwzięciem tejże specjalizacji mojego zawodu. :) A tak poważnie to mam głeboką nadzieję że kiedyś uda sie nam, chociaż w polowie spotkać i zwyczajnie pogadać o byle czym. Chyba były już takie plany, jednak spełzły na niczym... wakacje idą, może się uda! :wink:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 18:53   

Francesca napisał/a:
Ariel! Żartownisiu - lepiej nie zadzieraj z czarami, bo może się to źle skończyć

akurat lubię zadzierać z czarami - zawsze może coś ciekawego z tego wyjść :)
na codzień jako Alchemik próbuję :spoko:
ale i tak :hi: się nisko :ave: u stópek, myślę, że miłej czarowniczki, a nie wiedźmy, chociaż... :spoko:
Francesca napisał/a:
A co do zamiany wody w wino to pomyslę nas przedsięwzięciem tejże specjalizacji mojego zawodu.

myśl intensywnie, niedługo będą potrzebne chyba hektolitry :zdrówko: i :wine:
Francesca napisał/a:
A tak poważnie to mam głeboką nadzieję że kiedyś uda sie nam, chociaż w polowie spotkać i zwyczajnie pogadać o byle czym

pomimo, że jestem tutaj krótko jestem jak najbardziej za :spoko: :hura:
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 18:58   

:hahaha: Coraz zabawniej na tym naszym forum! ech.. w grupie na studiach mam kolegę o ksywce Dżizaz więc spytam jak to jest z tymi cudami winnymi :) Nooo, juz siedzę chyba z godzinę na tym forum , a żeby mieć wakacje ( i się z Wami zobaczyć) trzeba się uczyć do sesji ;/ więc zaraz podwijam kiecę i lecę :D
Ariel napisał/a:
na codzień jako Alchemik próbuję :spoko:
Serio zajmujesz się takimi rzeczami? He? :)
Ostatnio zmieniony przez Francesca Sob 12 Maj, 2007 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:09   

Francesca napisał/a:
się uczyć do sesji ;/

ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz :cool:
Francesca napisał/a:
więc zaraz podwijam kiecę

tylko nie za wysoko, bo inni nie będą mogli się uczyć :biggreen:
Francesca napisał/a:
i lecę

ale nie na Sabat? :lol:
mam nadzieję, że do książek, a przynajmniej w drodze na Sabat z książką będziesz :biggreen:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:12   

Francesca napisał/a:
Serio zajmujesz się takimi rzeczami? He?

nie zamienianiem niczego w złoto lub poszukiwaniem kamienia filozoficznego :biggreen: ale biochemią czy też chemią bionierganiczną i bioorganiczną
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:14   

Frania idz na studia bedeisz wyksztalconym bezrobotnym....jak ja. Ariel a ja sie urodzilam w sabat czarownic..... za kwadrans 12 w nocy.... baba jaga jak malowana, sabat juz byl, w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, noc Walpurgii, wg staroztnych germanow...
Ostatnio zmieniony przez Berta Sob 12 Maj, 2007 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:14   

Ariel napisał/a:
ale nie na Sabat? :lol:

Miotła mi szwankuje i muszę ją zreperować u mietlnika :D między innymi dlatego tegoroczny Sabat spędzę na swoim mrocznym wzgórzu opodal Babiej Góry... No nic spadam. Kieca podwinięta więc: gotowiiii do startu, start!!! :D
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:33   

Berta napisał/a:
a ja sie urodzilam w sabat czarownic..... za kwadrans 12 w nocy.... baba jaga jak malowana, sabat juz byl, w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, noc Walpurgii, wg staroztnych germanow...

Zatem także mój szacuneczek :ave: :hi:
to już dwie czarowniće mamy, ooo to większe szansę na więcej czarów i więcej :zdrówko: :wine:
hurraa jesteśmy uratowani :spoko:
Drogie Panie proszę o newsy nad postępem przemian :)
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:37   

Francesca napisał/a:
Miotła mi szwankuje i muszę ją zreperować u mietlnika

zatem juz wiemy co dostaniesz na urodziny: podrasowaną miotłę z turbodoładowaniem i innymi dodatkami :)
Francesca napisał/a:
między innymi dlatego tegoroczny Sabat spędzę na swoim mrocznym wzgórzu opodal Babiej Góry

a zaprosisz nas? chyba nie będziesz tak sama, samiuteńka :?: :!:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 19:40   

Berta napisał/a:
Frania idz na studia bedeisz wyksztalconym bezrobotnym....jak ja

nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, ale nie przejmuj się Kasiu, będzie lepiej :cool:
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 20:49   

Ariel to sie nie martwie, robie kolejne, tzn podyplomówke, zapisałm sie na wszytkie mozliwe kursy jakie sa organizowane, angielski, księgowośc , kadry i płace , kurs wychowaców koloni i jade na 2 turnusy w bieszczady na kolonie Caritas-u, tak ze robić mam co, nie mam czasu sie matrwić, a po drodze walcze z plamami, ze zminnym skutkiem, gdy w jednym miejscu ja wygrywam one atakują z nienacka w drugim, i tak nasza partyzantka trwa od 18 lat......
pozdrwaiam Kaśka
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 21:18   

Ariel napisał/a:
Drogie Panie proszę o newsy nad postępem przemian :)
Zliża się północ więc szykuję sie na małą voyage po okolicznych lasach ;)
Ariel napisał/a:
zatem juz wiemy co dostaniesz na urodziny: podrasowaną miotłę z turbodoładowaniem i innymi dodatkami :)
Hmm.. urodziny urodziny... stara już jestem i nie wiem czy chce przeżywać ten dzień :) To już będzie -dzieścia!!!
Ariel napisał/a:
a zaprosisz nas? chyba nie będziesz tak sama, samiuteńka :?: :!:
Czarownice mają takie dni w miesiącu kiedy wolą być samiuteńkie, ogarnięte najsamotniejsza samotnością jaka tylko istnieje... Ale-ale, generalnie są postrzegane jako istoty przyjazne naturze, preferujące spontaniczne podejście do życia. :D Myślę, że powinniśmy a raczej musimy się zobaczyć. Mam już wizję jak pijemy grzane wino w schronisku :) ech te górki... więc zapraszam serdecznie!!!
Berta napisał/a:
Frania idz na studia bedeisz wyksztalconym bezrobotnym....jak ja. Ariel a ja sie urodzilam w sabat czarownic..... za kwadrans 12 w nocy.... baba jaga jak malowana, sabat juz byl, w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, noc Walpurgii, wg staroztnych germanow...
Kochana Ziomalo! :) Według tego co zebrałam pod moją kabiną (tego co myslę) i według tego jak każe mi mysleć mój wrodzony optymizm, to: jesli skończę studia które rozpoczęłam ( czyli filologię angielską) powinnam bez trudu dostać robotę :) w szkole. Oczywiście w życiu różnie bywa, i rozumiem Cie, że jest Ci cięzko. Naprawdę! Wiem, ile trzeba się napracować żeby zdobyć wymagane kwalifikacje ( z doświadczeń mojej siostry). Biorąc pod uwagę że jesteśmy Super Baburrami :D nie mam najmniejszej wątpliwości że damy radę. Myślę że moje ambicje nie zostaną zaspokojone uczeniem w szkole i dalej będę się rozwijała. Prawko już mam, teraz skupiam się na szkole bo jest naprawdę ciężko... :-? Pozdro dla syskich kształcących się! (wiem, że gadam o wszystkim i o niczym i balansuję pomiędzy tematami, jakby co, prosze o stosowne uwagi od Amina) :wink:
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007 22:12   

Francesca napisał/a:
Pozdro dla syskich kształcących się! (wiem, że gadam o wszystkim i o niczym i balansuję pomiędzy tematami, jakby co, prosze o stosowne uwagi od Amina) :wink:



aaa tyczą się pozdrowienia i mnie jako uczącej się , dziekuje dziekuje :)
a ja jestem z filologii polskiej, 2 rok dopiero, sesja się zbliża i już gorączkowo o niej myślę :/ Heh, i mi chyba będzie pisane nauczanie w szkole :biggreen:
a to też boska emotka :krzeselko:
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007 10:41   

Podobno ludzie inteligentni potrafią sie wypowiadać zarówno w mowie jak i piśmie bez uciekania się do pomocy obrazków tudzież gestów. Ja uważam jednak, że żaden inteligentny tekst nie straci na wartości jak "udekorujemy" go takimi emotkami. Takie proste obrazki a ile potrafią wytrazić emocji, to takie obrazkowe skróty myślowe.
Wyobrażam sobie taką sytuację, np. szef mnie ochrzania i wtedy przypomina mi się :krzeselko: :mlotek: i od razu łapię dystans. :hahaha:
Jest jeszcze jeden sposób na przetrwanie nieprzyjemnej rozmowy z przełożonym albo innym dziwiącym się np. dlaczego mamy plamy, ale nie napiszę bo to trochę niesmaczne.
:hahaha:
pozdro, idę gotować rosół
b.
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007 12:19   

beatrix szkrab napisał/a:
Jest jeszcze jeden sposób na przetrwanie nieprzyjemnej rozmowy z przełożonym albo innym dziwiącym się np. dlaczego mamy plamy, ale nie napiszę bo to trochę niesmaczne.
Napisz, napisz mi proszę na privie :)
amelkaa napisał/a:
Heh, i mi chyba będzie pisane nauczanie w szkole :biggreen:
Mam nadzieję że zdamy tę sesję a potem całe studia i uda się nam dołączyć do grona pedagogicznego w jakiejś sympatycznej szkółce) :wink:
Ostatnio zmieniony przez Francesca Nie 13 Maj, 2007 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007 19:07   

Oj sie rozwinał temat :biggreen:

Co do pytania skąd mam te plamy .... hmm to ludzka niewiedza zwyczajnie i w sumie powinnismy to zrozumiec ale to i tak jest przygnebiajace i ja ciagle nie moge tego zwalczyc w sobie jak co druga osoba pyta mi sie skad to masz? dlaczego? a czy to jest zaraźliwe? bleeeee

Franiu co prawda ja jeszcze nie zaliczam sie do grona studenckiego ale...ale sie juz nie moge doczekac ehhh.....Narazie mecze sie i walcze o oceny w moim liceum a tu tez ciezko :wink: \

Pozdrawiam :biggreen: :biggreen:

Emoty sa swietne poprostu wypasik uśmiałam sie :hahaha:!!!!!!!!!
A co do naszysz i tylko naszych emotek jestem jak najbardziej za ...
Pozdrawiam
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007 19:31   

Francesca napisał/a:
Mam nadzieję że zdamy tę sesję a potem całe studia i uda się nam dołączyć do grona pedagogicznego w jakiejś sympatycznej szkółce) :wink:


ja też mam taką nadzieję i życzę powodzenia, a także na przyszłość już życzę grzecznych uczniów, bo teraz to różnie z nimi bywa , niestety :???: , ale damy radę :lol:


kurcze, nie wiedziałam, że emotki mogą wzbudzić tyle emocji i rozbudować aż tak bardzo jeden wątek :mrgreen:

ale skoro już je mamy- używajmy do woli :D
:drunk:
ooo tej jeszcze nie widziałam - :nosze:
:wine:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007 09:35   

Berta napisał/a:
Ariel to sie nie martwie, robie kolejne, tzn podyplomówke, zapisałm sie na wszytkie mozliwe kursy jakie sa organizowane, angielski, księgowośc , kadry i płace , kurs wychowaców koloni i jade na 2 turnusy w bieszczady na kolonie Caritas-u, tak ze robić mam co, nie mam czasu sie matrwić, a po drodze walcze z plamami, ze zminnym skutkiem, gdy w jednym miejscu ja wygrywam one atakują z nienacka w drugim, i tak nasza partyzantka trwa od 18 lat......

zapracowana jesteś :) jak widać na załączonym tekściku... życzę powodzenia na wszystkich polach bitwy (szczególnie na koloniach :)) ale przede wszystkim w walce partyzanckiej :)

amelkaa napisał/a:
ale skoro już je mamy- używajmy do woli :D

ale z rozwagą :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ariel Pon 14 Maj, 2007 09:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 19 Maj, 2007 13:33   

Witajcie,
dodałem kilka nowych emotów :)
i jeszcze więcej zabawy :strong: :ok:
C.D.N. ASAP... :tak:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 19 Maj, 2007 18:22   

hurra , kolejne moje emotki dodane !! :crazy:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 11:58   

Cześć,
trochę póżniej jak szybciej, ale w końcu są... nowe emotki :oczko:
miłego szukania i dobrej zabawy
c.d.n. :spoko: :hehe:
 
 
kasia23 


imie: Kasia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: pomorskie
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 23:23   

:mur: :wsciekly: :strajk: :hamer: :disgust: :klotnia: :crazyfull:
jakies agresywne te emotki, zeby tu sie jakas burza nie rozpetala :splash: :hahaha:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 29 Cze, 2007 06:45   

kasia23 napisał/a:
jakies agresywne te emotki, zeby tu sie jakas burza nie rozpetala

ale to zawsze możliwość na wyrażenie emocji, czasem to dobrze niektórym robi :hahaha:
ale są i inne - wesołe :oczko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo