Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LEKI Z INDII
Autor Wiadomość
jamarrra 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 8
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011 19:15   LEKI Z INDII

cześć ;) rozpoczęłam kurację lekami z Indii stosuję je teraz 2miesiąc. Bedę zamaiwiała je znów na początku stycznia. Z tego co czytałam to jest to skuteczne leczenie. Sama stosuję drugi miesiąc i widzę minimalne postępy dlatego nie chciałabym przerywać leczenia i zamówić kolejne leki na okres 6mies. koszt lekarstw na okres 3miesięcy wyniósł mnie 1000zł. wliczając wysyłkę i koszt transferu gotówki na zagraniczne konto oraz cło. Chętnie zamówiłabym z kimś żeby podzileic koszty cła i wysyłki.
Byłby ktoś chetny?

Pozdrawiam
 
 
Sylvain 

Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 06 Sty, 2012 11:07   Re: LEKI Z INDII

Tak chętnie wydam oszczędności i wezmę kurację na 2lata w ciemno da radę ?
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pią 06 Sty, 2012 11:38   

jakie leki...? podejrzewam ze jakies ziolka... jak juz zamowilas i masz te ,, leki,, mozesz zobaczyc co jest w skladzie, jezeli uwazasz ze dzialaja i skrecic samemu te mieszanke... leki z indii czy pakistanu sa z reguly robione z najtanszych skladnikow z pospolitych tam zielsk... podejrzewam ze zagranicznym internetowym zielarskim kupisz to wszytsko za kilka dolcow... clo jest placone jako procent wiec wpolne zamowienie tez nie wiele daje... transfer mozesz zrobic przez paypal oplata wtedy symboliczna...

uwazal bym tez na wpisy ze niby pomoglo... chinczycy hindusi pakistance chetnie rejestruja konta na zagranicznych forach i podszywaja sie pod chorych ktorym niby te wynalazki pomogly... a jak latwo ludzi naciagnac na wydanie kasy widac po tabletkach vitix... chyba ludzie z forum wciagneli kilkaset opakowan tylko z powodu ze ktos tam gdzies na ruskim forum wyczytal ze pomaga...
Ostatnio zmieniony przez sl8er Pią 06 Sty, 2012 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jamarrra 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 8
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012 20:59   

Zamówiłam juz te leki. Powinnam ze otrzymać w przyszłym tygodniu. a co do składu- jasne, mogę napisac ;)

[ Dodano: Sob 21 Sty, 2012 21:01 ]
http://www.ayurhealthline.com/Herbs-used.html zamawiałam z tej strony
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 14:24   

sl8er napisał/a:
jakie leki...? podejrzewam ze jakies ziolka... jak juz zamowilas i masz te ,, leki,, mozesz zobaczyc co jest w skladzie, jezeli uwazasz ze dzialaja i skrecic samemu te mieszanke... leki z indii czy pakistanu sa z reguly robione z najtanszych skladnikow z pospolitych tam zielsk... podejrzewam ze zagranicznym internetowym zielarskim kupisz to wszytsko za kilka dolcow... clo jest placone jako procent wiec wpolne zamowienie tez nie wiele daje... transfer mozesz zrobic przez paypal oplata wtedy symboliczna...

uwazal bym tez na wpisy ze niby pomoglo... chinczycy hindusi pakistance chetnie rejestruja konta na zagranicznych forach i podszywaja sie pod chorych ktorym niby te wynalazki pomogly... a jak latwo ludzi naciagnac na wydanie kasy widac po tabletkach vitix... chyba ludzie z forum wciagneli kilkaset opakowan tylko z powodu ze ktos tam gdzies na ruskim forum wyczytal ze pomaga...


koleżanka wysłała Ci skład leku, po co go chciałeś skoro i tak nie wierzysz w te leki cuda?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo