Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kolejny Maciek melduje sie
Autor Wiadomość
macboro 


imie: Maciek
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Płock
  Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 22:22   kolejny Maciek melduje sie

Witam
Tak jak w temacie... kolejny Maciek na forum.
Plamy dorwały mnie ok.10 lat temu, niewinnie od kropek w kącikach oczu. Nie zwracałem na nie uwagi a one sobie z roku na rok, szczególnie wiosną, pokazywały się i rosły w innych miejscach.
Obecnie moja kolekcja plamek obejmuje: wokół oczu, pod pachami, dłonie, łokcie, wewnętrza strona ud, stopy. Generalnie są to nie duże palmy, całkowicie zajmujące ok.5% ciała bo trochę go mam (183cm/93kg ale bez brzuszka :mrgreen: )

Niewiedza lub niedowiedza lekarzy przez te wszystkie lata wkurzała mnie niemiłosiernie i w sumie pogodziłem się z plamami ale ostatnimi czasy coś mnie tknęło i znów podjąłem walkę. Znalazłem Wasze forum gdzie znalazłem wiele istotnych informacji m.in. o lekarzach z Towarowej.

Jestem zwarty i gotowy dalej podjąć walkę z tym białym paskudztwem a o wynikach bedę informował.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w leczeniu :zdrówko:
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
  Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 09:13   

Witam Maćku :)


Ponieważ dzisiaj mam dość optymistyczny humor, nie będę narzekała ani jęczała, hehe w czym jestem dość dobra :mrgreen:
Niestety, niewiedza lekarzy bywa naprawdę wnerwiająca, o czym nieraz sama się przekonałam, ale nie ma co się załamywać, bo na tym forum jest narawdę tyle cennych info, że hoho. Ja, nim tu trafiłam, byłam przekonana,że nic nie można zrobić z tą chorobą. A tu proszę... Jak to nic nie można zrobić??? Można, można, tylko trzeba chcieć!! I ja własnie bardzo chcę :)

A więc do boju wszyscy plamkowicze-forumowicze :D


pozdrawiam :*
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 09:19   

Witam i życzę powodzenia :wink:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 12:50   

Czesc Macieju !!! :) witam kolejnego imiennika, siła już nas tutaj !! :brawo:
fajnie ze dolaczyleś, bo (jak mawia napis w ubikacji Ferdynanda Kiepskiego) w kupie siła !!! :biggreen:
witamy !
pozdr

widze ze jestes z Płocka - nie wiem czy sie interesujesz futbolem ale przykro mi ze Wisła Płock spadła z ligi :placze: nafciarze to nasi przyjaciele no ale Gornik musiał wygrac zeby zostac, mam nadzieje ze za rok dolaczycie spowrotem! pozdr
Ostatnio zmieniony przez maciek_11 Czw 24 Maj, 2007 12:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
macboro 


imie: Maciek
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 15:03   

Cześć Maciek
No chodze na nożną i na ręczną. Końcówka sezonu rzeczywiście nie najlepsza: nożna (spadek) ręczna (stracone mistrzostwo po karnych w Lubinie).
Może by mecz z Górnbikiem się inaczej potoczył ale jak widziałeś co zrobił nasz bramkarz przy pierwszej bramce to nie dziwne że spadliśmy, bo z takimi grajkami to.... szkoda gadać :twisted: Moim zdaniem wszystko zaprzepaściła porażka u siebie z Łęczną 0-1.
Pozdro i obyście znaleźli sponsora bo dobra piłka na Śląsku musi być :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo