Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem inny niz wiekszosc
Autor Wiadomość
capslock 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 10:49   Jestem inny niz wiekszosc

hej,
zakladam drugi temat, jak pisalem poprzednio mam 24l. i id dziesieciu lat bielactwo. wiem, ze mnie bedziecie napietnowac, ale jestem homoseksualny ;) moze jestem uznawany za przystojnego, ciacho przez kobiety, to choroba blokuje mnie by kogokolwiek poznac, mimo ze plamy nie sa jeszcze tak widoczne. nie mowiac ze plamiska zainfekowaly intymne miejsca ;/
czy sa tutaj inaczej ale tak samo kochajacy ? :p
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 12:33   

pewnie i sa tutaj homoseksualni, ale nie o to chce spytac. Przez 10lat wyszlo ci duzo plamek?
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 14:06   

dlaczego ktoś miałby Cie napiętnować to że jesteś homo..to tylko Twoja sprawa,ja tam nie mam nic do homoseksualistów wręcz przeciwnie najlepszym przyjacielem kobiety jest właśnie jak to nazwałeś kochający inaczej ale tak samo,także witaj na forum
 
 
capslock 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 19:59   

szanti, mam ich troche glownie dlonie, stopy troche na nogach i dwie male na twarzy. no i w miejscach intymnych ;/ co mnie mega doluje i blokuje

ixi, no jednak Polacy w wiekszosci sa homofobami, malo osob o mnie wie, gejow uwaza sie jak dawniej za czarownice i na stos. a najbardziej sa zdziwieni Ci gdy nagle ich najlepszy kumpel jest inny, a on jest normalny i takie zaskoczenie heh
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 16:05   

capslock, to ze jestes gejem to nie powod do wstydu i myslenia ze bedziesz napietnowany. ja czuje sie jak inny z powodu plam i to dopiero ;(
mam znajomych gejow, wydaje mi sie, ze zarowno geje jak i hetero osoby sa wymagajce jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, ale chyba bardziej to Ci pierwsi
uszy do gory, bedzie dobrze
 
 
Iwonka 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 138
Wysłany: Czw 23 Sie, 2012 00:16   

znajdzie się i taki, który pokocha Twoje plamki. Lecz puki co nie możesz przez nie ograniczać się i blokować sytuacje w których inaczej byś się zachowywał, gdybyś ich nie miał. :zdrówko:
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Czw 23 Sie, 2012 17:53   

heeeeeeeeeeeejo,

Capsik no co Ty? zarty sobie robisz... ja zawsze marzyłam żeby mieć kolege geja i chodzić z nim na zakupy!! to byłoby super :) nie ładuje Ci sie do przymierzalni z łapskami, nie ślini sie tylko na za krotkie rzeczy tylko szczerze mowi jak co leży i nie jest jak wiekszośc psiciółek (bez obrazy oczywiście dla płci żeńskiej) zawistny i nie doradzi tego co gorsze ze względu takiego że chce sama lepiej wyglądać ;))
:)

a inny jest kazdy na tym polega sens ja jestem na przykład aspołeczna ludzie mnie nie akceptuja ale to ich strata ;] naprawde przy blizszym poznaniu zyskuje :)) takze nie jestes sam z odmiennoscia :cool:
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 24 Sie, 2012 09:53   

capslok temat powinien brzmieć "jestem jaki jestem i jestem z tego dumny",a nie że inny, bo jesteś człowiekiem takim jak każdy, o grubych czy chudych ,białych czy czarnych mówi się tak samo nie dogodzi sie nikomu w żadnej kwestii, każdy ma prawo kochać jak chce i kogo chce, ja mam takiego kumpla a raczej przyjaciela w sumie poznaliśmy się na nartach ,zajechał mi drogę więc go ochrzaniłam jak jeździ a on na to że zaprasza mnie gorącą czekoladę na otarcie złości,i tal gadka szmatka ,wprost mi powiedział że jest gejem,obawiał się reakcji w końcu mnie nie znał,ale powiedziałam tylko "i co z tego"i przyjaźń trwa, jest wobec mnie szczery a szczerość jeśli ktoś potrafi słuchać idzie wyczuć tak samo kłamstwo,mogę dosłownie o wszystkim z nim rozmawiać..także chłopie jeśli masz kogoś i jesteś szczęśliwy lub ogólnie jest Ci dobrze w życiu to tak trzymaj..
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Pią 24 Sie, 2012 09:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo