Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
maszyna air brush i płyn
Autor Wiadomość
gosa909 


imie: Gosia
Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 23
Wysłany: Śro 31 Lip, 2013 17:35   maszyna air brush i płyn

Proszę o radę.

Gdzie najlepiej zakupić maszynę air brush i płyn ?
Jaka jest najlepsza ?
 
 
ana52 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 16
Wysłany: Nie 04 Sie, 2013 22:00   

Najlepiej na allegro, widziałam nawet taką za 250zł, ale teraz nie już ich:(. Pytanie czy to pomaga. Jestem na etapie testów samoopalczy niestety na razie bez jakiś rewelacj. Próbowałam Gosha, teraz Lavera, Lirene. Zastanawiam się nawet nad tymi z wyższej półki sant moriz ale nie wiem jak u nich z działanie.
 
 
gosa909 


imie: Gosia
Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 23
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 08:41   

Ja mam tak okropne plamy na rękach i dłoniach, że to ciągłe szukanie mnie zwyczajnie dobija... Teraz jestem na etapie naświetlania, ale dopiero zaczęłam, więc efektów nie ma żadnych. Kupiłam podkład, lecz okazał się za jasny. Normalnie dostaję już do głowy przez to bielactwo...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 11:30   

ja mam tylko skorki koło paznokci ale 3palce moim zdaniem bardziej sie rzucaja w oczy i tez teraz smaruje balsamem brazujacym i rano jest ok a jak nie to nakladam jakis pod kład. U mnie to plus ze te miejscac nie rzucaja sie w oczy a też obszar jest mały. Ale jeśli naswietlenia nic nie dawa ły na kropki na kostkacha jak zaczełam stosować sie do zalecen jana i 95%tych kropek nie ma na kostakach w przeciagu 4tyg to oznacza ze to naprawde działa. jeszcze musze wdrożzyć zioła i oczycic sie z Candidy i jestem pełna nadziei że pożegnam to holerstwo. Gosa bardzo Ci współczuje, ja mam tylko te skorki i zostałą kropka na kostce u mnie w rodzinie nawet nikt niewie ze na to choruje ale rozumiem Ciebie że jest Ci ciężko. Ja Ci nic nie doradze bo niewiem jak to zakryć na dłoni, ogladałam ostatnio na you tube jak dziewczyny robią makijaż na dłoni aby zajkryć plamy
 
 
0025.Peter 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 70
Wysłany: Pią 16 Sie, 2013 15:02   

gosa909 napisał/a:
Ja mam tak okropne plamy na rękach i dłoniach, że to ciągłe szukanie mnie zwyczajnie dobija... Teraz jestem na etapie naświetlania, ale dopiero zaczęłam, więc efektów nie ma żadnych. Kupiłam podkład, lecz okazał się za jasny. Normalnie dostaję już do głowy przez to bielactwo...


Też dostaje przez to do głowy... Ja ma rękach mam tylko jedna mała plamę która o dziwo zaczyna się repigmentowac... Reszta jest na twarzy i testowałem samoopalacze... Z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć tak... na noc smarowalem TYLKO plamy samoopalaczem z rossmana SUN OZON jasny... Następnie rano nakladalem na cała twarz dwie warstwy balsamu brazujacego od ziaji... dla wyrównania koloru.. Efekt nie był idealny ale pierwsze dwa dni wyglądało nawet dobrze... Zrezygnowałem z tego bo przy zmywaniu jak próbowałem uzyskać ten sam efekt wychodziło zbyt pomarańczowo.. Ale może tobie się uda... A jeśli to by nie pomogło to czytałem że sporo osób używa na dłonie takie chusteczki z samoopalaczem czy jakieś brązujące
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo