Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Francesca
Pią 20 Lip, 2007 21:52
gdzie kupic lampe do naswietlen i na co nalezy uwazac?
Autor Wiadomość
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007 22:36   gdzie kupic lampe do naswietlen i na co nalezy uwazac?

tak jak w temacie jaka kupic lampe gdzie? i najlepiej wysyłkowo bo dojazd odpada, czy lampy z allegro beda dobre? czy jesli ktos pisze ze jest to lampa uvb 311 nm i to daje pewnosc ze jest to lampa na bielactwo? a moze ktos na forum kupywał i zna zródło gdzie dalej takie lampy sprzedaja, sprawdzone i dobre i najlepiej jakby była gotowa do naswietlen zeby nie trzeba było szukac jakis nakładek czy cos w tym stylu.

z góry dzieki za udzielona mi pomoc.
 
 
vojtek 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007 22:51   

Ja kupowalem tam juz jakis czas temu ( 3 lata ) i wtedy kosztowala 1500zl :???:

http://www.optimed.home.p...rmalight_80.php

Moja wyglada nieco inaczej (kanciasta jest bardziej) mimo, ze tak samo sie nazywa. Wazne, ze efekty sa widoczne.

Jak kupisz to sam bedziesz probowal, ja jakbym naswietlal twarz tak jak w instrukcji to skore juz moglbym sobie dawno zdjac. Robisz grafik i pilnujesz sie by nie zapomniec i nie poparzyc - to jest najwazniejsze.

Pozdrawiam!
 
 
kasia23 


imie: Kasia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: pomorskie
Wysłany: Śro 27 Cze, 2007 00:32   

tak sie sklada, ze tez w najblizszym czasie planuje kupic lampeczke, ale narazie upajam sie sloneczkiem :mrgreen: kupie raczej ta polecana na forum emitujaca UVB, symbol PL-S 9W/01/2P zastanawiam sie nad tym sklepem: http://www.ultraviol.pl/index-zrodla.php. -swietlówki do leczenia łuszczycy (UVB 310 nm) dosyc tanio i wydaje sie oki. (a te 310 to podobno pomylka, to jest ta sama co 311) tylko ze do tej lampeczki sam dobierasz obudowe, ale z tego co przeczytalam to nie trudno ja znalezc - taka na 2 piny -od nocnej lampki pasuje:-)
polecam przejzenie jeszcze forum w razie watpliwosci - o tych swietlowkach jest dosyc sporo -ladnie wszystko Maciek, o ile sie nie myle, nam wyjasnil w postepach i sukcesach :-)

pozdrawiam, zycze sukcesow :wink:
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Śro 27 Cze, 2007 13:10   

huh troche nie ten przedział cenowy ;) ja myslałem kupic takie cus jak na allegro do 360 zł czemu jest az taka roznica w cenie? czy tamte tansze sa gorsze ? słabsze? czy tylko zwykłe swietlówki dzieki którym nabijaja kase na chorych ludziach? mam duzo watpliwosci ale pewnie wiecie jak to jest jak kupujecie cos co moze odmienic wasze zycie :D
 
 
kasia23 


imie: Kasia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: pomorskie
Wysłany: Śro 27 Cze, 2007 14:11   

no jak chcesz drozsze to prosze bardzo http://www.fotohurt.pl/in...id_pr,2780.html :-) ja osobiscie polecalabym bardziej jakies hurtownie medyczne, fotograficzne niz allegro- tam to dopiero jest naciagaczy, ktorzy nabijaja kase na chorych ludziach. a jesli chodzi o roznice to podobno nie ma zadnej, obie to swietlowki philipsa o takim samym symbolu. zawsze mozna zapytac w hurtowni jakie sa dane tej swietlowki i po prostu porownac - ale nie wydaje mi sie zeby one czyms sie roznily. moze wlasnie chodzi o to ze to jest hurtownia medyczna a ta druga to fotograficzna - stad ta roznica w cenie :grin:

wybor nalezy do Ciebie :biggreen:
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 21:27   

dzieki kasiu za ten link w sumie to jak szukam to taniej raczej nie da rady a na allegro sprzedaja po 370 ZŁ!!!! a jak goscia zapytałem zeby podał jej parametry i jakiej jest firmy to powiedział ze ma parametry leczace bielactwo a on sie tak dokładnie na tym nie zna!!!! :evil: burak i tyle widac ze szuka okazji na zarobek!!! eh.... sprzedałem jeden komputer zeby sie leczyc :D ale mam nadzieje ze sie opłaci
 
 
Maciek Salecki 

Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 15
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 13:40   

Hej :!:

Ja zakupiłem lampę UVB 311- Philips PL-S 9W/01/2P
w hurtowni:
http://www.alfaelektro.com.pl/

A obudowę tutaj:

http://allegro.pl/item208...arna_luna_.html

Działa wszystko elegancko, obudowa jest idealna do tej lampy.
Wyszło mnie to ok. 212zł

Pozdrawiam :!:
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007 00:28   

maciek mógłbys dac lin gdzie konkretnie jest pokazane na tej stronce ze jest taka lampa do kupienia bo sie doszukac nie moge, a moze leszczu jestem i tyle :P a ile zapłaciłes za owo cudo? :D
 
 
agnieszka1979 
agnieszka1979

imie: agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 19:12   

do macka saleckiego
jesli mozesz to powiedz mi czy plamy rowniez naswietlasz na rekach??bo glownie mi o to wlasnie chodzi..pozdrawiam :cry:
Ostatnio zmieniony przez agnieszka1979 Pią 06 Lip, 2007 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek Salecki 

Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 15
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 20:06   

maggot napisał/a:
maciek mógłbys dac lin gdzie konkretnie jest pokazane na tej stronce ze jest taka lampa do kupienia bo sie doszukac nie moge, a moze leszczu jestem i tyle :P a ile zapłaciłes za owo cudo? :D


Znajdz najlepiej tą hurtownie w twoim mieście ( wszystko na mapie) i skontaktuj sie z nimi... powiedzą Ci cenę za ta lampę ( ja płaciłem 163zł ), także dowiesz sie czy mają ją na magazynie lub też jest do zamówienia ( ja czekałem na realizacje zamówienia 7 dni)
No i jeszcze na allegro obudowa- cena z przesyłką 50 zł


agnieszka1979 napisał/a:
DO MACKA SALECKIEGO
JESLI MOZESZ TO POWIEDZ MI CZY PLAMY ROWNIEZ NASWIETLASZ NA REKACH??BO GLOWNIE TO U MNIE WLASNIE O TO CHODZ...POZDRAWIAM :cry:

[

Narazie naświetlam tylko twarz. Smaruję przed- Vitix'em, po- Protopic'em.
Dopiero jestem na początku naświetlania... mam nadzięję że wkrótce będą widzoczne jakieś efekty....
W tej chwili jestem przy 10 minutach.

Pozdrawiam Serdecznie!
 
 
stefan-ka 

Dołączyła: 26 Maj 2007
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007 10:03   

mam pytanie dotyczące solarium.
czy w jakiś sposób pomaga? czy tylko lampy o których mowa?

aha i czy moglibyście mi podać dokładne parametry, nazwę, sklep i wszystkie informacje dotyczące lampy do naświetlań! bo zupełnie nie mogę ogarnąć tych informacji o świetlówkach!! bardzo proszę o konkretne informacje!
Ostatnio zmieniony przez Ariel Pon 09 Lip, 2007 06:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007 06:40   

Stefan,
jeżeli przejrzysz dobrze temat i forum znajdziesz wszystko...
nie zaszkodzi poszukać, a zapewne nikt dwa razy nie będzie pisał tego samego...
więc używaj opcji Szukaj...

Pozdrawiam
 
 
ryhuu32 


Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd: brzesc kujawski
Wysłany: Czw 19 Lip, 2007 18:09   

MAM pytanie dla mnie bardzo wazne:zakupilem juz swietlowke a teraz czas na oprawke.czy ta ktora jest na stronie:http://www.halogen.pl/index.php?site=wyswietlanie&what=kat&id_kat=59 o symbolu KT-17C BEDZIE DOBRA???JESLI ktos wie bardzo bym prosil o pomoc!wprowadza mnie w blad specyfikacja swietlowki gdyz jest podane natezenie pradu:60 v.chodzi tu oczywiscie o philipsa pl-s9w/01/2p
Ostatnio zmieniony przez ryhuu32 Czw 19 Lip, 2007 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Pią 20 Lip, 2007 11:09   

no własnie ja juz swietlówke mam ale nie wiem gdzie i jaka obudowe kupic tak aby wszysko było ok?
 
 
arreeczek 
arreeczek


imie: Arek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: z tamt?d:P
Wysłany: Pią 20 Lip, 2007 13:30   

poszukajcie na forum, przeicez jest duzo postów jaką i gdzie mozna obudowe kupic... są nawet linki podane.... !! AaajJJ.... ludziska :P ehehehe wystarczy forum poczytać i wszystko jest!!
Pozdrawiam ;) :lol:
 
 
ryhuu32 


Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd: brzesc kujawski
Wysłany: Pią 20 Lip, 2007 18:15   

jakie linki jakie posty!!!???to nie zgaduj zgadula!jak masz tyle czau to sobie szukaj!!!chcemy konkretnie sie dowiedziec jaka oprawa i gdzie kupic,a nie tracic czas na szukanie!!!!za taka POMOC bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!1 :zdrówko:
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 20 Lip, 2007 21:51   

ryhuu32 napisał/a:
jakie linki jakie posty!!!???to nie zgaduj zgadula!jak masz tyle czau to sobie szukaj!!!chcemy konkretnie sie dowiedziec jaka oprawa i gdzie kupic,a nie tracic czas na szukanie!!!!za taka POMOC bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!1 :zdrówko:


Niestety temat obawiam się musi zostać zamknięty ponieważ powtarza się już ( nie liczę :) ) ale być może setny raz. Przypominam że istnieje taka funkcja jak SZUKAJ która z całym szacunkiem dla RYHUU32 nie pochłania zbyt wiele czasu... A jest mega czula na haslo "lampa".. Więc , prosze Was, trzymajcie porządek na forum. Po co nam offtopy. Niniejszym zamykam. Acha. Do roztrząsania tematów są komunikatory.. Tylko żeby się nikt nie obrażał :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo