Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ariel
Wto 12 Cze, 2007 16:52
kamuflaż doskonały
Autor Wiadomość
User2919

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 16
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015 14:50   

 
 
Szostak Kaska 

Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 4
Wysłany: Czw 23 Maj, 2019 16:43   

Bardzo stare wpisy tutaj macie
ode mnie : Bardzo dobry na nasze przypadlosci jest Tonik dermotan ktorego dzialanie przedluzam kremem dermotan

Jak dostaje go ( wysylaja poczta za pobraniem ) i chce go uzyc to ja osobiscie odkrecam pompke( bo jak nacisne to boje sie ze skapnie za duzo ) . Nalewam troszke na podstawek od herbaty . Pedzelkiem z Rossmana troszeczke pomaczam w tym plynie na podstawku i nastepnie smaruje tym pendzelkiem biale plamy . poczekam minutke az wsiaknie / Jak dobry kolor to zostawiam tak , Jak za jasny to jak wyschnie nakladam w to samo miejsce jeszcze raz pendzelkiem az do uzyskania dobrego odcienia
Niestety na rekach mam bardzo male ale duze ilosci tych bialych plamek. Robie tak samo na dloniach tylko ze nie celuje plamka po plamce tylko jade pendzelkiem po calosci bo plamka po plamce u mnie jest niewykonalne . Te plamy tu sa takie pstrokate ze nie dalabym rady pokryc kazda z osobna rece myje czesto bo jestem pielegniarka , Wiec na rece nakladam prawie codziennie w dni co pracuje . Na reszcie ciala dermotan trzyma sie 3do 5 dni . Niektorzy mowia ze 7 dni a nawet 8 ale nie chce mi sie wierzyc , Nie brudzi papierow, nie widac ze cos mam na skorze bo wsiaka w nia , nie martwie sie ze trzeba cos poprawiwic bo sie starl. JEST ...The best ...Moim zdaniem nie ma nic lepszego a wyprobowalam naprawde wiele mazidel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo