Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
edyta.swibno 
edyta.swibno

imie: Edyta
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: Nie 26 Paź, 2008 22:37   Witam

Witam wszystkich miło. Jestem tutaj nowa.Choruję chyba od 7 lat, nawet dokładnie nie pamiętam od kiedy. I tak naprawdę to dotychczas nic z tym nie robiłam, ale... Po wejści do tego portalu i przeczytaniu niektórych informacji i wiadomości dotyczących leków, kamuflażu, bardzo chętnie porozmawiałabym z kimś, kto zechciałby służyc radą, wymienić sie uwagami, swoimi doświadczeniami.Pozdrawiam z Gdańska
 
 
magdam 

Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 61
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 09:33   

Witaj Edytko powiedz mi czy bielactwo odziedziczyłaś po kimś z rodziny? Założyłam wątek o dziedziczeniu bielactwa może zechcesz się wypowiedzieć.
http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=459
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 15:32   

witaj, dobrze trafiłaś bo na forum jest wiele osób służacych pomocą i wiele pomocnych informacji ;)
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
  Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 18:52   

Witam serdecznie wszystkich, choruje około 8 lat, udało mi się zaleczyć plamki na twarzy tzw syndrom misia pandy, było to 3 lata temu, teraz ponownie stają się widoczne, ale jestem bardziej świadoma jak z tym sobie radzic, choć pierwsza diagnoza lekarska zwaliła mnie dosłownie z nóg, pozdrawiam
 
 
edyta.swibno 
edyta.swibno

imie: Edyta
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 19:08   

Witam, ja mam plamy od około 7 lat, niestety coraz więcej. Nie stosowałam żadnego leczenia dotychczas, ale wizyty, tu na portalu, mobilizują mnie coraz bardziej. :) W jaki sposób leczyłaś plamy na twarzy?Pozdrawiam.
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 19:37   

Witaj Edytko!
Ja pozbylam sie plamek z pomoca mojego dermatologa i za jego zaleceniem i kontrola za pomoca naswietlania lampkami UVB :)

[ Dodano: Pon 03 Lis, 2008 19:42 ]
Stosowalam rowniez masc Daivonex na noc smarujac plamy, a dnia nastepnego naswietlajac w przychodni lampkami UVB, wszystko to pod scisla kontrola lekarza. Efekty utrzymaly sie dosc dlugo bo okolo 4 lat i znow zaczely sie pokazywac, musisz wiedziec, ze to schorzenie jest nieuleczalne, ale mozna je zaleczyc. Tak powiedzial moj lekarz. :wink:

[ Dodano: Pon 03 Lis, 2008 19:45 ]
Wiem, ze sporo osob z tego forum odnosi sukcesy z walka z ta choroba wiec pewnie dla nas tez jest jakas nadzieja :wink:
Pozdrawiam cieplutko :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo