Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ciemniejsza skóra
Autor Wiadomość
izabelaba 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Maj 2006
Posty: 16
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008 14:10   ciemniejsza skóra

czesc
Ja mam bielactwo od dawna , ostatnio zazcełam się naświetlać w domu lampą i widze ze mam (malutko) parę kropeczek w odbarwionym miejscu ale (i to mnie wkurza) moja zdrowa skóra dookoła jest coraz ciemniejsza, coraz bardziej opalona, przez co bardziej uwidaczniają mi się białe miejsca. i to żle wygląda (dobrze że jest zima) bo teraz jestem trójkolorowa ;-) . mam normalny kolor skóry , niektóre miejsca opalone no i biały oczywiście . nie wiem co robić czy dalej się naświetlać bo to paskudnie wszystko wygląda . czy wy też tak macie? czy może ja coś źle robię?
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008 14:20   

Witam :-) ja też mam podobnie choć nie we wszytskich miejscach powinno sie chyba stosowac jakies kremy z filtrem i smarowac skóre koło plam i wtedy sie nie opala...ja się naświetlam 3 mies i widze dość duże efekty ale nie raz sie już poparzylem :-? pzdr
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008 16:12   

Tak właśnie jest, że zdrowa skóra sie opala a to pogłębia kontrast dlatego plamki sa jeszcze bardziej widoczne. Ja wypróbowałm krem z filtrem 50 smaruję nim "otoczenie" plamy i się naświetlam, działa:)) to krem La Roche-Posay Anthelios XL.
pozdrawiam Wszystkich :biggreen:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 14:36   

Ja za 3 tyg wpadam na solarium i też chyba będę musiał skorzystać z jakichś wysokich filtrów, bezpieczne takie coś pod solarium?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo