Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy czatów na forum
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006 22:25   Zapisy czatów na forum

Ostatnio na czacie zastanawialiśmy się, czy, w jaki sposób i na jakich zasadach udostępniać na forum zapisy naszych czatowych spotkań. Do niedawna tylko moderatorzy czata mogli robić zapisy rozmów, jednak teraz dzięki pewnemu programikowi każdy może zrobić to sam. Pozostaje jednak sprawa osób, które nie mogą być od początku na spotkaniu, a chciałyby mieć dostęp do zapisu. Wobec tego powstał pomysł, aby w dziale download (który jest jeszcze niewidoczny) lub jako załączniki zamieszczać pliki zapisów. Z tym, że na to potrzebna by była zgoda wszystkich biorących udział w spotkaniu lub ogłoszenie informacji, że rozmowy na czacie są zapisywane i udostępniane. Ponadto możnaby, a czasem i należałoby :) niektóre fragmenty pozakrywać od ogólnego wglądu, czyli zmoderować. A pełny dostęp byłby możliwy poprzez wzięcie udziału w czacie :) lub poprzez maila od osoby, która taki zapis zrobiła i go nam prześle. Zatem, chciałbym wiedzieć jakie jest Wasze zdanie odnośnie:
:arrow: możliwości ściągania zapisów czata z forum, czyli robić taką opcję, czy nie robić?
:arrow: jeśli tak, to umieszczać całość, czy wybrane (np. najciekawsze) fragmenty, a całość dostępna via email?
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Pią 15 Wrz, 2006 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 16:02   

Jeżeli nie będzie to duzym kłopotem, to głosuję na umożliwienie ściagania całości zapisu chata. Będzie sprawiedliwiej :) Wybieranie fragmentów może być klopotliwe, bo niektórzy będą szukać tych związanych z chorobą, a drudzy tych z których się smiali itp. Będzie po prostu łatwiej i przejrzyściej wg mnie. Pozdro :)
Ostatnio zmieniony przez Francesca Nie 17 Wrz, 2006 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agata_a 

pole1: 9
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 6
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 12:30   

Witam
Myśle,ze ja tez jestem przeciw. Rozmawiałam nawet o tym ostatnio z ludzmi nie zwiazanymi z ta stronka.Zapisy czatów tak by były ogólnodostępne- ok- tylko wtedy gdy jest na nich w większości coś ciekawego zwiazanego z naszą chorobą. Zazwyczaj spotykmy sie tam w tym samym gronie i zazwyczaj są to luzne rozmowy o wszystkim i o niczym, żarty itp. Myslę, że mogoby to być powodem jakiś niedomowień bo przezcież czytałby to kto chciał niekoniecznie potrzebnie. Nie wiem moze to ja jestem przewrażliwiona ale wolalabym chyba nie byc ofiara plotek . :wink: Każdy wie kiedy się spotykamy wiec niech przejdzie i sam pouczestniczy, tym bardziej że nie jest to pora niedogodna i tylko raz w tygodniu.To moja opinia, ale dostosuje się do większości. Cenie bardzo Czesia, że dba o stronke, o nas wszystkich, chce nam wprowadzać udogodnienia. Dziękuję Ci Czesiu!!! pozdrawiam Aga
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 18:36   

Witajcie,

Agata, cała przyjemność po mojej stronie :)

Nie napisałem tego wyrażnie, ale dostęp do ściągania zapisów mieliby zalogowani użytkownicy. Możemy też założyć nowy temat (lub nawet forum), w którym byśmy umieszczali najciekawsze fragmenty z czatów dotyczące vitiligo - każdy uczestnik danego spotkania miałby możliwość zatwierdzenia, czy wybrane fragmenty nadają się do opublikowania. To wiązało by się z dodatkowym poślizgiem czasowym i może rożnicą zdań, ale dla chcącego nic trudnego, można spróbować. Co Wy na to?

Czesiu
 
 
Avii 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Bln.
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 19:10   

Niestety ja rowniez jestem przeciw.Uwazam , ze musimy jeszcze to przeanalizowac.
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 21:26   

a ja jestem za umieszczaniem fragmentow czatow, ktore sa zwiazane z tematem vitiligo, dla ludzi ktorzy naleza do grupy teamchat.. kazdy kto nalezy do tej grupy i chce sie dzielic swoimi spostrzezeniami na temat choroby na czatach powini pozwolic osobom, ktore nie mogly danego dnia byc na czacie przeczytac co sie na nim działo


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Pon 18 Wrz, 2006 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pią 22 Wrz, 2006 23:34   

Witam:)
Uważam że umieszczanie tylko i wyłącznie fragmętów jest dobrym pomysłem! Jeśli ktoś ma ochote to niech poprostu wkliknie w kazdy czwartek na forum i bedzie wiedzial o co chodzi w tych naszych rozmowkach niekatrolowanych :twisted: :lol: A wiec tylko te najwazniejsze fragmety by mozna zamieszczac zwiazanych z Vitiligo yo moje skromne zdanie ..... Pogobie jak Agata_a jestem pełna podziwu dla zaangazowania Czesia w budowe stronki narawde pełny szacuneczek i nie tylko ze wzgledu na stronke ....Czesiu myśle wiesz o co chodzi :?:
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Angel Pią 22 Wrz, 2006 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006 16:18   

Hej,
Na podstawie powyższych wypowiedzi oraz tych na ostatnim czacie uznaję, że sprawa jest wyjaśniona i można umieścić fragment zapisu w załączniku. W tym celu założyłem nowy temat Pliki z zapisami czatów. Ewentualne propozycje zmian można oczywiście dalej tutaj umieszczać.
Pozdrowionka
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 24 Wrz, 2006 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo