Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
I w końcu jestem
Autor Wiadomość
Iga 

Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Sty, 2009 23:57   I w końcu jestem

Witam Was wszystkich.
Czytam to forum od kilku miesięcy, ale dzisiaj postanowiłam do Was dołączyć. Mam bielactwo od 23 lat. Zaczęło się od kilku plamek na plecach, które pojawiły się po wygojeniu ran po upadku z huśtawki (w miejscu po strupkach). Potem poszło pełną parą, pojawiły się kolejne plamy w okolicach pachwin, pod pachami i pod kolanami, ale na szczęście po krótkim czasie zatrzymało się. Do dziś nic nowego. jestem na tyle szczęściarą, że mogę w całości moje plamki ukryć pod ubraniem. Nikt z moich znajomych nie przypuszcza nawet z czym żyję. Ale pomimo tego bielactwo odcisnęło się boleśnie na mojej psychice. Jestem zbiorem przypadłości dermatologicznych :wstydzi: a plamki to kolejna do kolekcji. Pamiętam, że około 10 lat temu szukałam sposobów na ratunek, ale nic z tego nie wyszło. W internecie nie było wiele informacji, a każdy lekarz rozkładał ręce. W końcu dałam za wygraną i nauczyłam się z tym żyć, ale tylko dlatego, że nie miałam wyjścia. Około 3 miesięcy temu postanowiłam powtórzyć research w internecie, co spowodowane było okolicznościami życiowymi (poznałam kogoś, kto rokuje :wink: ) i natknęłam się na Was. Po lekturze zakupiłam lampę, udałam się do dermatologa po Protopic i działam. O efektach napiszę może w odpowiednim dziale, bo efekty są !
Pozdrawiam Was i dziękuję, że dajecie nadzieję.
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009 19:45   

w takim razie życzę wtrwałości w działaniu i jakichs efektów ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo