Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Betamethasone valerate ointment
Autor Wiadomość
kasiulka23_hh 

Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 01:55   Betamethasone valerate ointment

Heheh co za nazwa w ogole...tak dzis powedrowalam do lekarza...jesli mozna nazwac go lekarzem iz oni tu w Anglii so od wszytskiego i niczego...jak mu powiedzialam ze mam bielactwo i ze znam protopic i jego zastosowanie to odpowiedzial....tak no ma Pani racje....i zaczal szukac info w ksiazce z lekami po czym stwierdzil ...wyczytujac z niej ze jest to silny lek i czy nie jestem w ciazy....hm..no i przepisal mi cos lzejszego ...nawet po Moich zapewnieniach ze nie jestem...mianowicie dostalam ta masc ktora jest w temacie...na kilka tyg i mam zobaczyc jakie sa rezultaty jesli w ogole beda poniewaz nigdzie na naszym forum nie slyszalam o takowej masci a jedyne co ja laczy z innymi jak protpoc czy duovet to to ze tez jest przepisywana na luszczyce...no wiec moze jednak cosik pomoze...nom ale ten inteligenty hinduski lekarz dal mi skierowanie do dermatologa ktory po zbadaniu mnie..za kilka tygodni wypisze upragniony protopic!!!! Dobrze bo za tydzien przywoze lampe i zaczynam domowa kuracje naswietlajaca...zobaczymy czy beda wyniki.Ps.jesli ktos z was uzywal tej masci beta cos tam to czy mozecie mi napisac cos o niej..moze jakies skutki uboczne o ktorych hindus nie wyczytal z ksiazki??:D pozdro wszytskim:*:*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo