Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
vitiskin
Autor Wiadomość
tomekl85 

Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008 16:01   vitiskin

Witam, dzis chcialem kupic vitix, pani mi powiedziala ze juz go nie ma, jest cos w zamian, vitiskin. wiecie moze cos na ten temat?? kupowaliscie ostatnio vitix?
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008 19:34   

vitix jest nadal w aptekach


vitiskin jest produkcji szwajcarskiej, to nowy produkt


info:


VITISKIN ®
- to pierwszy hydrożel, który skutecznie działa na każdym etapie eliminowania odbarwień skóry.

Skuteczności jego działania dowiedziono w badaniach klinicznych przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby przy użyciu placebo.

Składniki aktywne:

* SOD (DISMUTIN – BT®, dysmutaza ponadtlenkowa) – ma działanie przeciwzapalne, przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników.
* DISMUTIN –BT ® to najbardziej zagęszczona i najczystsza dysmutaza ponadtlenkowa. Stężenie nawet 50 mln jednostek na litr pozwala jej osiągnąć optymalne działanie. Trwałość i skuteczność tej dysmutazy zostały przebadane klinicznie, in vitro i i n vivo . Jest to jeden z najszybciej działających i najbardziej trwałych enzymów naturalnych. Eliminuje rodniki nadtlenkowe, a jednocześnie sam się nie rozpada w tej reakcji. Zapewnia to bardzo dużą skuteczność dysmutazy.
* miedź (Cu), cynk (Zn) – kofaktory tyrozynazy, zapobiega uszkodzeniom występującym w procesie oksydacji.
* witamina B12 i pantotenian wapnia – biorą udział w syntezie melaniny.


Mechanizm działania tych połączonych składników umożliwia przywrócenie właściwego metabolizmu w komórkach skóry - dzięki środkom przeciwutlenieniającym i zapobiegającym powstawaniu wolnych rodników.

Stosowanie: Stosowanie: VITISKIN® dwa razy dziennie (rano i wieczorem) na miejsca odbarwione (uwzględniając obrzeża zmian). Unikać nanoszenia preparatu na skórę okolic oczu.

- NAJWIĘKSZE STĘŻENIE, JAKIE DOTYCHCZAS WYPRACOWANO DLA DYSMUTAZY NADTLENKOWEJ

- WSZYSTKIE SKŁADNIKI CZYNNE ZACHOWANE SĄ W CZYSTEJ I TRWAŁEJ POSTACI DZIĘKI OPAKOWANIU TYPU AIRLESS
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008 17:03   

Hm... wydaje się być skuteczne... ciekawe jak jest naprawdę! Czy ten lek stosujemy z naświetlaniami? W jakiej jest cenie?
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Pią 24 Paź, 2008 19:03   

w Polsce jego cena oscyluje w granicach 130 złotych

zauważyłem że w czeskich aptekach można go kupić taniej, bo po 80zł !
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 12:20   

mozliwe ze to ta sama firma co produkuje vitix, na vitixie poznalem sie po 4 miesiacach, nie bylo zadnych widocznych efektow oprocz 5 stow w plecy (zlodzieje powinni oddac ta kase), wiec teraz zrobili nowy produkt mam nadzieje ze skuteczniejszy, ale ta cena to z kosmosu 130 zeta za 50ml chyba na leb upadli, nie wiem czym oni motywuja ta cene, w przypadku vitixu motywem byla katalaza pozyskana z melona, co uwazam za glupote kiedy ziemniak ma sporo katalazy, ale ciezko byloby wtedy usparwiedliwic cene 120-140, nie zdzwilbym sie ze wyprodukowanie vitiskin kosztuje pare zlotych...
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Pon 27 Paź, 2008 16:05   

firma chyba inna bo vitix jest francuski a vitiskin szwajcarski
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Wto 18 Lis, 2008 23:31   

Witam. Ja stosuje właśnie vitiskin od około 3 tyg. no i na razie nic. Nie wiem ile będę musiał czekać na efekty i czy w ogóle jakieś będą ale smaruje cały czas. Tylko tego używam na razie. A jak to jest z naświetleniami i tym lekiem?? I czy wiecie jeszcze coś więcej.?
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 01:11   

Emantes działa to ??

Próbował tego jeszcze ktoś z Was ??
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009 16:56   

Kończy mi się już prawie pierwsza tubka tego żelu, no i powiem że nie wiem żeby coś pomogło. Była zima plamki nie były tak widoczne, ale są takie jak były. Pewnie zakupie jeszcze raz ten vitiskin i będe próbował, ale jak na razie żadnych rewelacyjnych efektów nie widać. Pozdro
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009 22:43   

mnie kończy się vitix,
nie wiem czy kupić jeszcze jeden czy spróbować tego vitiskinu...

chociaż pewnie oba to "cudowne" wynalazki dla nabicia kasy :neutral:
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Śro 28 Sty, 2009 10:18   

mimo wszystko, chyba lepiej sprobować czegoś nowego, jesli Vitix okazał się bezużyteczny..
 
 
wertuss 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 24
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 15:09   

właśnie czy może zna ktoś tańszy substytut Vitixa?
czy żel jest wogóle konieczny do naświetlania? ja kiedyś miałem lampę, naświetlałem nogi, efekty były pozytywne i trwałe.
150pln piechotą nie chodzi.

[ Dodano: Nie 12 Kwi, 2009 16:13 ]
Vitix kosztuje srednio 140zł a wiecie ile ten Vitiskin?
Ostatnio zmieniony przez wertuss Nie 12 Kwi, 2009 15:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 18:49   

vitiskin cena podobna ok 120-140 zeta
 
 
wertuss 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 24
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 21:56   

czyli lepiej stosować sprawdzone preparaty.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 20:11   vitiskin

Hej jak wygląda sprawa z tym Vitiskinem...minęło sporo czasu od ostaniego wpisu...więc jestem ciekawy ilu z was to stosowało i jakie były efekty ??
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 21:04   

Vitiskin był niedawno na allegro. mają jeszcze. .

TU link do auckji i opis VITISKIN`u.

TEz jestem ciekawy czy ktos stosował i jakie rezultaty???

-->> http://www.allegro.pl/ite...ry_unitone.html
nick na allegro: ELPAT-kosmetyki

pozdro.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 22:03   vitiskin

no ja bym się może skusił ale chciałbym poznać opinię ludzi, którzy stosowali

trochę drogo ale może warto.
 
 
renata4 

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 17
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 14:13   

W ubiegłym roku stosowałam (1 opakowanie) plamy nadal mają się dobrze .
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 14:39   

witam, ja mam vitiskin. pisalam na poczatku jak go kupilam ze po 2 tyg mial rewelacyjne dzialanie. pojawil sie pigment, ale z powodu mojego lenistwa w wakacje zrobilam sobie przerwe i teraz znow zaczelam, mysle ze mi pomoze bo widze piegowata juz skore;) a dotego sie naswietlam i smaruje protopiciem. :)
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 17:26   

ŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,

tak to nic nie wiadomo ssandrietto , czy vitiskin działa.


JAkbys tylko VITISKIN uzywała i byla pigmentacja . a nie razem z 311nm i protopic. TO nie protopic i 311 nm strosujeszDODATKOWO lecz odwrotnie Podstawawa kuracja to 311 i protopic a vitiskin--marny dodatek :(.

Melanocyty sa w skórze własciwej i kremom ciężko tam dotrzec . dlatego tak słabo działaja. Światlo , czy to słoneczne czy UVB, UVA dociera w głab, dlatego sa pozytywne rezultaty,

JAk cos zrób EXPERYMENT. znajdz jakomś ukryta plamke i i TYLKO VITISKINEM ją atakuj. NIC WIECEJ. JAk sie wtedy zapigmentuje choc MINIMALNIE !! to juz bedzie WIELKI SUKCES :>



pozdro.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 20:55   vitiskin

właśnie nie bo rozmawiałem z koleżanka sandrą i ona najpierw uzywała samego vitiskinu i były efekty...a potem dołączyła lampe :)

a protopic chyba dopiero zamierza zakupic :)
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009 20:47   

Ja wymarnowałem te vitiskin cały właśnie. Stosowałem go tylko na play koło ust., i wydaje mi się że on miał raczej efekt kosmetyczny skóra nabierała takiego koloru jak powinna i mniej było te plamy widać, ale repigmentacja nie nastąpiła. Dopiero lampa 311 nm i tevaskin coś ruszyły. Teraz już mi się skończył więc naświetlam smarując sokiem z dziurawca. Pozdro.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010 14:05   odświeżam temat vitiskin

CZY KTOS stosuje? stosował VITISKIN ???

ISISPHARMA VITISKIN 50ml Hydrożel przeciw zmianom depigmentacyjnym (odbarwieniom skóry)

VITISKIN ® to pierwszy hydrożel, który skutecznie działa na każdym etapie eliminowania odbarwień skóry.

Skuteczności jego działania dowiedziono w badaniach klinicznych przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby przy użyciu placebo.

Zawiera:

*

SOD (DISMUTIN – BT®, dysmutaza ponadtlenkowa) – ma działanie przeciwzapalne, przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników.

DISMUTIN –BT ® to najbardziej zagęszczona i najczystsza dysmutaza ponadtlenkowa. Stężenie nawet 50 mln jednostek na litr pozwala jej osiągnąć optymalne działanie. Trwałość i skuteczność tej dysmutazy zostały przebadane klinicznie, in vitro i in vivo . Jest to jeden z najszybciej działających i najbardziej trwałych enzymów naturalnych. Eliminuje rodniki nadtlenkowe, a jednocześnie sam się nie rozpada w tej reakcji. Zapewnia to bardzo dużą skuteczność dysmutazy.

*

miedź (Cu), cynk (Zn) – kofaktory tyrozynazy, zapobiega uszkodzeniom występującym w procesie oksydacji.
*

witamina B12 i pantotenian wapnia – biorą udział w syntezie melaniny.

Mechanizm działania tych połączonych składników umożliwia przywrócenie właściwego metabolizmu w komórkach skóry - dzięki środkom przeciwutlenieniającym i zapobiegającym powstawaniu wolnych rodników.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010 08:30   vitiskin

Stosowałem i nie widziałem efektu. Moim zdaniem podobny shit jak vitix.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo