Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obóz
Autor Wiadomość
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sob 26 Lip, 2008 13:47   Obóz

Wiem ze to niewiele ma wspolnego z bielactwem, ale poprostu muszę się zapytac. Moze znajdzie się wśród was chociaz jedna osoba ktora wybiera się na oboz młodzieżowy do Włoch do Cesenatico z bióra Atas od 2 sierpnia do 12.

W sumie to mogę jeszcze do bielactwa nawiązac :razz: pierwszy raz w zyciu jade na oboz za granice i w ogole pierwszy raz jade do kraju z tak wysokimi temperaturami. Znacie jakies dobre kremy z filtrem? Jaki moze byc najwyzszy? Słyszalam że są nawet 150.


Czekam na odpowiedz. Pozdrowionka :)
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 26 Lip, 2008 14:18   

Hej
w sprawie wyjazdu nic nie pomogę, wyluzuj bedzie super :wink:
jeśli chodzi o krem z filtrem to polecam taki, ktory sama używam od kilku lat z dobrym skutkiem anthelios xl firmy la roche-posay kupisz w kazdej aptece kosztuje kolo 50 zł jest wydajny
życzę super odpoczynku i niezapomnianych wrażeń:biggreen:
pozdrowienia dla Wszystkich :grin:
:zdrówko:
b.
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 18:05   

jestem tu nowa, więc nie do końca wiedziałam gdzie powinnam napisać to co chce. A wiec bardzo chciałabym pojechać na obóz do ciepłych krajów, ale się trochę krępuje mimo wszystko pokazywać na plaży z bielactwem przed nie znanymi mi osobami. W każdym razie mam pytanie, czy komuś z Was pomogło może opalanie się na słońcu, chodzi mi o wyjazdy zagraniczne?
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 16:52   

kilka osób wypowidało się, jakoby tamtejsze słońce miało pozytywny wypływ na plamki, ale nie u kazdego tak musi być... co do plamek to się nie masz czym krepować ;)
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 18:54   

dzięki, ale sama wiesz, różni są ludzie, różnie reagują, dlatego zastanawiam się czy jechać tam czy pozostać przy polskich górach...
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 20:24   

nie rezygnuj z niczego, tylko dlatego, że ktos móglby inaczej spojrzec na Ciebie czy coś, nie zważaj w ogóle na to.. ja będąc na plaży czy na basenie, gdzie widac moje plamy w ogole sie tym nie przejmuje, bo nie ma sensu... ludzie tylko patrzą i nic sobie z tego nie robią, na prawdę :) chyba, ze trafi się na jakichs mega dziwaków, ale wątpie... także głowa do góry, pojedź, baw sie dobrze :)
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 11:17   

dzięki za dobre słowo :) właśnie to samo mi powtarzają moje kumpele, to jeden z ostatnich obozów (jak nie ostatni) na jaki jadę, więc chyba muszę zaszaleć ;p
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon 13 Kwi, 2009 20:02   

koniecznie ;) tym bardziej, że ostatni :) także trzeba czerpać korzyści z życia, a nie zamartwiać się ;) na to ejszcze keidys przyjdzie czas, wiec nie ma co za w czasu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo