Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 24 Mar, 2006 12:28   Zmiany na forum

Witam

Jak łatwo można zauważyć pojawiły się 2 nowe kategorie forów (Strona główna i Ogłoszenia). Pierwsza z nich jest zwykłym linkiem i odsyła na stronę główną, czyli www.vitiligo.com.pl. W drugiej kategorii będą po prostu ogłoszenia :grin: - czyli to co w opisie tej kategorii.

Na forum Ogłoszenia można jedynie odpowiadać w istniejących już tematach i mogą to robić osoby zarejestrowane i zalogowane. W razie propozycji lub pytań - Propozycje lub .

Czesiu
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 10 Maj, 2006 11:35   

Witam

Przekształciłem za namową Agaty (dzięki za pomysł :)) forum testowe, z którego i tak nikt nie korzystał, w linka do chata, na którego serdecznie zapraszamy w czwartki o 21.

Pozdrowienia
Czesiu
 
 
mrjinks 


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: z K?towni [;
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 17:49   

Wszystko fajnie, tylko nie wiem jak jest z tym hostingiem, o ile pamiętam, to ovh daje coś rok za darmo, na wszelki wypadek może rób backup bazy sql jakby trzeba było wszystko kiedyś przenieść. Tu jest o wiele czytelniej itp., strona główna jest niezbyt - lepiej by bylo wszystko zrobić na jakimś cms'ie np. joomla, ładnie, zgrabnie i czytelnie, kwestia też pozycjonowania w google. Tyle spraw technicznych, a czy użytkowników przybędzie to zobaczymy. Jak coś to się polecam i napiszę tu od czasu do czasu :).


A jeszcze, zauważyłem, że jeszcze jedna dziewczyna bodajże próbuje swoich sił, to może we dwójke próbujcie razem, a nie każdy osobno? Link tu:
http://www.agapisa.mojeforum.net/index.php

PS Właśnie zauważylem, że jest i portal na phpBB, tylko kurczę dlaczego strona główna jest taka obrzydliwa??:D
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 18:14   

Cześć, witam na forum.

Szczerze mowiac nie spotkalem sie z tym, ze ovh daje rok za free, a regulamin czytalem ;) Wybralem ten hosting, bo nie ma reklam i sa spore mozliwosci, bez limitow transferu. Przeniesc bedzie trzeba, bo baza moze miec max 4mb, a juz jest chyba ponad polowa - ovh ma przebudowe i nie ma dostepu do statystyk. Nie wiem tylko czy na platny czy darmowy, mysle ze to uzgodnimy wkrotce. CMS byl, ale skasowalem go, bo zabieral za duzo miejsca w bazie. Strona glowna jest moze srednio ladna estetycznie (poza tym zmieniala swoj wyglad pare razy), ale wynika to z kilku powodow. Glownie dlatego, ze skupiam sie na tresci oraz dlatego, ze niedawno zaczalem przygode z pisaniem stronek. Ale wszystko w swoim czasie.

Jesli chodzi o Agę (agapisa) i wspolne prowadzenie forum - czemu nie, ja jestem zdania, ze im wiecej osob chce cos wspolnie tworzyc, tym efekt bedzie lepszy. Nie rozmawialem z nia o tym jeszcze, moze dzisiaj na czacie sie uda.

Czesiu
 
 
agapisa 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 19:12   

mrjinks napisał/a:
A jeszcze, zauważyłem, że jeszcze jedna dziewczyna bodajże próbuje swoich sił, to może we dwójke próbujcie razem, a nie każdy osobno? Link tu:
http://www.agapisa.mojeforum.net/index.php

Witam tą dziewczyną jestem ja!Mam nadzieje iż razem stworzymy wspaniałe forum!Pozdrawiam Was serdecznie!

[ Dodano: 2006-05-25, 20:14 ]
Czesiu napisał/a:

Jesli chodzi o Agę (agapisa) i wspolne prowadzenie forum - czemu nie, ja jestem zdania, ze im wiecej osob chce cos wspolnie tworzyc, tym efekt bedzie lepszy. Nie rozmawialem z nia o tym jeszcze, moze dzisiaj na czacie sie uda.

Niestety nie mogłam być na czacie ponieważ moje dziecię się rozchorowało i musiałam przy nim posiedzieć, jestem otwarta na Wasze propozycje!
 
 
mrjinks 


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: z K?towni [;
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 19:30   

Właśnie próbowalem jakoś ugadać się z panem Jakubem z "czarnego" forum. Zaproponowałem, żeby z panem Czesiem połączyli się, a ja bym Wam wszystko ustawił na dobrym hostingu itp. itd., miejsca kilka gb, uczynił administratorami forum. Ale niestety, zaszedł jakiś konflikt o którym nie wiem. O co Wy walczycie?? Wszyscy mamy wspólny problem, a ja bym chciał zjednoczyć bardziej, niż wybierać tego, któremu mam podać ręke. Bez sensu.
 
 
agapisa 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Pią 26 Maj, 2006 06:36   

Jakub poprosił mnie żebym się wyniosła z jego forum, był zły że czatowałam u Czesia.Wiem Jakub że czytasz to forum i chcę powiedzieć Ci że nikt nie pozwoli Ci manipulować sobą w celu zaspokojenia twojej rządzy władzy.Zamiast pomyśleć żeby połączyć siły, Ty zaciołeś się w sobie i podjąłaeś walką.Napiałeś mi że wszyscy wrócą do Ciebie z hukiem- ja na pewni nie! Jesteś mściwy i nie potrafisz kompromisowo podyskutować.Życzę Ci owocnej pracy na SWOIM forum.
 
 
yaqoob 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 23
Wysłany: Sob 27 Maj, 2006 13:35   

witam!

dziwna sprawa z tym 'czarnym' forum, chociaz w sumie moze nie az tak dziwna, kolesiowi zapewne zalezy na zyskach z reklam i dlatego nie chce z nikim wspolpracowac

jeszcze zanim znalazlem to forum zirytowany podejsciem pana z czarnego forum(usuwanie postow z prosba o modernizaji forum i linkow do innych forow/zrodiel) zalozylem wczoraj sam forum na phpbb http://vitiligo.xt.pl/

ale skoro tu juz jest takie forum i jest juz grupa ludzi, ktora sie tu udziela, to moje forum chyba nie bedzie potrzebne

na pewno bedziesz musial wrzucic to cale forum na innego hosta, bo 4mb na pewno nie wystarczy, ja tez ewentualnie mam wykupiony w miare porzadny hosting, ale widze też ze już mrjinks zaeoferowal sie

pozdrawiam i mam nadzieje ze powstanie jedno, dobre miejsce, gdzie wszyscy bedziemy mogli wymienaic sie doswiadczenieami i informacjami
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 15 Sie, 2006 21:59   nowy wygląd strony głównej

Hej. Dzisiaj strona główna przybrała nowy wygląd :cool: Mam nadzieje, że już nie jest "taka obrzydliwa" :wink: i się Wam spodoba. Pozdrowionka.
 
 
agapisa 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 08:20   

Bardzo ładna szata, praca super-słowem bardzo mi się podoba!
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 16 Sie, 2006 22:02   

mi tez się bardzo podoba, jest bardziej nowoczesna

super Czesiu :)
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 11:46   

Stronka wyglada teraz duzo lepiej, good work
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 16:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006 16:49   

No mi tez sie baaaardzo podoba!!!!!!!!!
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006 21:03   

Witajcie na nowej domenie w nowych kolorkach :)

Mamy juz dużo miejsca zarówno przestrzeni dyskowej, jak i w bazie danych, a lepsze parametry oznaczają większe możliwości i nowe funkcje na naszym forum. Poniżej przedstawiam listę zmian i kilka uwag z nimi związanych.

Powstały nowe działy na forum
- Poznajmy się - z myślą o nowych użytkownikach dla przełamania pierwszych lodów; na tym forum mogą pisać (zakładać nowe tematy i odpowiadać w istniejących) równeż osoby nie posiadające konta lub niezalogowane, czyli wszyscy,
- Archiwum - nie trzeba dużo komentować, będą tam składowane tematy, które z określonych powodów straciły aktualność,
- HydePark - forum o bliżej nieokreślonych tematach, niezwiązanych z vitiligo; zobaczymy jak się będzie rozwijało jego funkcjonowanie i czy będą potrzebne jakies zmiany.

Włączona została galeria zdjęć (Album)
Na starym serwerze powodowała ona (najprawdopodobniej ona) problemy z wejściem na forum, dlatego wszelkie błędy proszę zgłaszać do mnie.

Jak założyć własną galerię?
Logujemy sie na konto - tylko tak możemy przeglądać galerie innych użytkowników i zakładać, zmianiać własną. Klikamy kolejno Album :arrow: Twoja prywatna galeria :arrow: Dodaj zdjęcie, wypełniamy odpowiednie pola (tytuł, opis) i wybieramy zdjęcie z naszego dysku o parametrach podanych na stronie. Na koniec klikamy wyślij. Zdjęć można dodać 10.

Kilka uwag
Oczywistym jest, że nie można dodawać zdjęć niezgodnych z dobrymi obyczajami ;) i prawem. Najlepiej, jak będą to Wasze prywatne zdjęcia, bo te z internetu można obejrzeć w internecie :) Zdjęcia innych użytkowników można komentować i oceniać w skali od 1 do 10.

Włączona została galeria avatarów, czyli obrazków pod nazwą użytkownika w postach. Swój avatar można dodać/zmienić klikając: profil :arrow: edytuj :arrow: i w panelu kontrolnym avatarów wybrać z galerii avatarów (Pokaż galerię) albo obrazek z własnego komputera.

Uwagi i komentarze mile widziane. Propozycje odnośnie innych zmian można umieszczać na forum Propozycje.

Czesiu
 
 
TOMEK 

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 15
  Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006 10:45   

Stronka jest teraz o wiele lepsza ,niż była wsześniej,jest oki.
Ostatnio zmieniony przez Pon 11 Wrz, 2006 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006 16:58   

no mi tez sie stornka podoba, dobra robota, pozdr. :smile:
 
 
Avii 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 12
Skąd: Bln.
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 17:58   

Stronka swietna - nic dodac nic ujac.Z czystym sumieniem moge powiedziec, ze to najlepsze forum.Przede wszystkim osoby , ktore to prowadza sa bardzo mile i stwarzaja mila atmosfere na czacie - a to sie liczy.Przeciez nie musimy rozmawiac zawsze o chorobie-mozna pozartowac.W koncu smiech to zdrowie.
Pozdr.Avii
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 19:54   

:oops: ale miło!!!!!!!!!1
fajnie ze ci się podoba!!! dziekuje za pochwałe z swoim imieniu i całej naszej "łaciatej "rodziny, zpraszamy do czstego odwiedzania
Kaśka :lol:
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
  Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006 21:00   

Nooo, ja też muszę napisać choć słowo pochwały. W momencie gdy pierwszy raz otworzyłam nasza stronkę, bardzo spodobał mi się kolor. Jest teraz tak ciepło i przyjaźnie. Naprawdę pieknie, przejrzyście, słonecznie :)) Wielkie dzięki za to dzieło, naprawdę Cześku dobra robota!! Aż oczy cieszy ten wystrój, ta gra kolorów... Może przesadzam, ale jestem naprawdę wniebowzięta. Wcięło mnie.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006 22:54   link do albumu

Dzięki za miłe słowa :smile: i cieszę się, że się Wam podoba nowy wygląd :roll: .

Zrobiłem jedną małą modyfikację. Od dzisiaj można włączyć pod swoim postem ikonę-linka do swojej galerii zdjęć. Wygląda ona tak (może kiedyś namaluję coś lepszego) i można ją włączyć w edycji swojego profilu. Klikamy swój i w polu Album: wpisujemy swój id - po najechaniu na obrazek własnego profilu pokaże się adres z cyfrą na końcu - jest nią właśnie id (np. mój id to 2). W ten sposób będzie można szybciej dostać się do swojej lub czyjejś galerii zdjęć. Ikona jest widoczna też bez logowania, ale żeby oglądać album trzeba się zalogować.

Dobrej nocki :)
Czesiu
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 19:24   

Witajcie

Strona główna przybrała nową szatę graficzną. Jak Wam się podoba? :) Jeszcze kilka zabiegów kosmetycznych ją czeka, ale przez jakiś czas będzie miała taką formę, tzn aż mi się znudzi :) Jeśli ktoś napotka niedziałający link lub jakiś błąd, to niech napisze. Z góry dzięki ;)

Pozdrowionka
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 20:09   

Jak dla mnie stronka jest fajna.
Dużo możliwości... może kiedyś wykorzystam któreś z nich :wink:
Pozdrawiam
I Dzięki za to,że ją tworzycie.
IZa
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 18:49   

W górnej ramce (ostatnie posty, najczęściej wyświetlane, z największą ilością odpowiedzi) nie brane są od dzisiaj pod uwagę posty z działu HydePark. Zdecydowałem sie na to, gdyż jakby nie było jest to forum o vitiligo i nie każdy chce żeby rzucały mu się w oczy tematy z innej bajki :) Jeśli ktoś chce ją zupełnie wyłączyć, może to zrobic w edycji swojego proflu. A jeśli uwarzacie to za zły pomysł, to można się podzielić opinią.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 10:36   

Nastapily 2 niewielkie zmiany na forum:
- limit zdjec w albumie wynosi teraz 12,
- forum "O wszystkim" jest widoczne po zalogowaniu.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 15:55   Zobacz swoje tematy

Witajcie,

Wprowadziłem mały dodatek, który, mam nadzieje, pomoże w poruszaniu się na forum i szybszym, łatwiejszym znajdywaniu tematów. Na stronie głównej, pod tabelką z popularnymi tematami, widnieje link Zobacz swoje tematy i, jak łatwo się domyśleć, po jego kliknięciu pojawią się założone przez nas tematy.

Drugi dodatek, powiązany z pierwszym, umożliwia przejrzenie tematów konkrenej osoby. Aby tego dokonać, trzeba wejść do widoku profilu użytkownika i kliknąć link Znajdz wszystkie tematy... (danej osoby).

:zdrówko:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 17:37   

faaajne, podoba mi się

gratuluję pomyslu :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 19:11   

Jak się bawić, to się bawić :)

Dodałem jeszcze liczbę napisanych tematów pod avatarem. Klikając w nią wyświetli się jednak lista tematów, w których braliśmy udział (z założenia miało być tak, jak w widoku profilu, czyli wyświetlać założone tematy, no ale jest inaczej). W przypadku liczby postów działa poprawnie.

Cieszę się Abi, że Ci się podoba :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 21:23   

Witajcie,
W związku z dość częstymi pytaniami odnośnie naszych sposobów leczenia, postanowiłem utworzyć nowy dział - http://vitiligo.com.pl/forum/viewforum.php?f=21 , w którym można założyć swój temat i opisać, co i z jakimi skutkami stosuje się w chwili obecnej. Jeśli ktoś się nie leczy, może również założyć temat i opisać swoje podejście do choroby. Aby ułatwić odszukanie tematów z opisanym programem postępowania, można umieścić link prowadzący do tematu w swoim profilu (wykorzystując adres www) lub w podpisie pod postem. Oczywiście można prowadzić tu dyskusje, w końcu to nie tablica ogłoszeń, tylko forum. Mam nadzieje, że pomysł będzie praktyczny. Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane.

Pozdrawiam

Dodano 10. lip 2009
Link do swojego tematu można umieścić w polu "Moje leczenie" (klikamy swój profil → edytuj i wypełniamy pole Moje leczenie). Wówczas pojawi się ikonka pod naszym postem oraz w widoku profilu.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Sob 11 Lip, 2009 22:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Sob 11 Lip, 2009 22:09   Mapa forum

Powstała mapa forum, zawierająca spis wszystkich tematów z poszczególnych działów. Fora z ograniczonym dostępem to Forum o wszystkim oraz Forum moderatorów.

:arrow: Mapa forum
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010 13:31   

W związku z pojawiającymi się wpisami o chęci sprzedaży różnych rzeczy, powstał nowy dział forum - Ogłoszenia drobne, w którym można umieszczać własne ogłoszenia. Na chwilę obecną będzie widoczny dla wszystkich osób. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ustawię widoczność dla zalogowanych lub wprowadzę moderację zamieszczanych wpisów.

Szczegółowe zasady
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo