Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HEJ JESTEM TU NOWY!!!
Autor Wiadomość
bales1987 

pomogl: pomogl
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 18
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 08:59   HEJ JESTEM TU NOWY!!!

Witam mam na imie michal, mam 22 lata i choruje odkad pamietam . moja sytuacja wyglada tragicznie tzn zaczynaja mi sie pokazywac plamy na czole nie wspominajac o brodzie, ustach. mam ogromne plamy na rekach lokciach i od stop do kolan rownomiernie na obydwu nogach. mmam strasznie niska samoocene i nie wiem co robic staram sie jak ognia unikac slonca ale wiadomo ze trzeba jakos zyc. pare tygodni temu zainteresowalem sie tym forum bo jest to moja jedyna szansa na w miare normalne zycie . ostatnio czytalem post KAMOFLAZ DOSKONALY i jestem bardzo zainteresowanym tym preparatem ktory poleca pani Hanna moze mi ktos napisac jak on sie dokladnie nazywa ?? z gory dzieki
ps ciesZe sie ze w koncu natrafilem na taka strone i moge pogadac z takimi osobami jak ja pozdrawiam
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 11:59   

Witaj, przede wszystkim nie stresuj sie tak swoimi plamami, każdy tu obecny je posiada, pamietaj też, że nadmierny stres tez przyczynia się do powstawania nowych plam, dlatego nie ma co się denerwować, bo tylko pogorszysz swoją sytuację. Poczytaj temat odnośnie kamuflażu, tam powinienes wszystkiego się dowiedzieć :) pozdrawiam
 
 
Kasiak 


imie: kasia
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 11
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 17:25   

Cześć! nie zaglądałam tu bardzo dawno....i
po tej przerwie kiedy zalogowałam się ponownie aż mnie ściska w sercu ,ze przybywa tak wiele osób z vitiligo. Sporo nas naprawde jesli o mnie chodzi to przypadek Twój wygłada identycznie jak mój!! z tą róznica ,ze jestem dziewczyną..kobieta juz własciwie
;)) pozdrawiam Cię gorąco i trzymam kciuki za sukcesy w poszukiwaniu cudownego leku dla Ciebie:)
ppap
 
 
ewelaaa1987 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 15:53   

Też szukam kamuflarzu doskonałego przedemną trzy wesela latem :)

trzeba będzie coś wymyślić:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo