Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tevaskin
Autor Wiadomość
skalus 

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 14
Wysłany: Nie 28 Wrz, 2008 21:36   Tevaskin

wiecie coś o tym leku Tevaskin nie moge znalesc zadnych dłuzszych informacji na temat tego leku....
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 11:48   

wiecie cos na temat leku baidianfeng? uzywal ktos tego? moja mama wlasnie zaczela kuracje...
w skladzie jest ziele babći
czytałam że ktos z was smarował sie olejkiem z tego ziela...
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 14:15   

Mati bodajże stosuje lub zacznie stosować tą kurację, takze trzeba by czekac na jego odpowiedź... ja osobiście nie stosowałam tych leków...
 
 
Marzena11 

imie: Marzena
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 20:33   

ewebo napisał/a:
wiecie cos na temat leku baidianfeng? uzywal ktos tego? moja mama wlasnie zaczela kuracje...
w skladzie jest ziele babći
czytałam że ktos z was smarował sie olejkiem z tego ziela...
 
 
Renata Kołacka 
ata

imie: Renata
Dołączyła: 31 Sie 2008
Posty: 7
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 21:48   cześć!

Cześć co to za lekarstwo ten baidianfeng, ja smaruję się olejkiem baći od 3 tygodni jedna plamka chyba leciutko zareagowała na ten olejek ale zobaczymy co będzie dalej.
 
 
Aggi87 

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 9
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 13:56   baidianfengbaidianfeng

baidianfeng stosowalam nic nie daje lipa oszusto wpisz w google sa opinie innych tez
 
 
Daria 
Mila

imie: Mila
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 47
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 16:02   

Aggi, jak długo stosowałeś ten baidenfeng bo ja właśnie kończe drugi miesiąc i nic, a nawet powiększają mi się plamy ale mówią że 2 miesiące to za mało na poprawę. A jak było u Ciebie?
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 16:15   

Ja stosowałam ten baidianfeng bardzo dawno temu przez jakieś 1,5 roku do 2 lat (nie pamietam dokladnie) Ale to jest sciema bo nie miałam zadnych rezulatów,zero,szkoda pieniedzy na to wydawac
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 16:25   

ja stosowalem i babci i stosuje baidianfeng jaonang

co do pierwszego przez 4 miesiace [moze to za malo] efekty byly minimalne, zas po naslonecznieniu ok 1 minute na sloncu pozniej 30 !!! plamy zrobily sie czerwone [stopa i kostki] i myslalem, ze bedzie poparzenie-niezle najadlem sie strachu i plamy sa do dzis rozowe :P

z baidianfengiem mialem stycznosc juz 12 lat temu, kiedy wyszly mi biale plamy. i wtedy wzialem chyba tylko z 3 lub 4 opakowania i plamy sie zarozowily i przez x lat bielactwo nie postepowalo tak szybko. nadal teraz biore- wedlug wielu zrodel on pomaga, ale malo kto wie, ze duze efekty przynosi w polaczeniu z typowo chinskim odzywianiem. bez niego efekty ponoc=0 ja tak teraz robie i wczesniej nic nie wiedzialem i zobaczymy. kuracja wedlug niektorych zrodel to 6 opakowan i przerwa 2 miesiace lub 1.5 i od nowa. ja tak bynajmniej robie. zycze sobie sukcesu. w sumie tak patrzac to kazdemu pomaga cos innego. nie ma jednego typu lekarstwa na bielactwo. u jednego to brak witamin, u drugiego wysoki stres itp.
Ostatnio zmieniony przez blabla Pon 18 Maj, 2009 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 20:13   

zamawiam 2 butelki slavo
 
 
Aggi87 

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto 19 Maj, 2009 16:37   odp

zjadlam 6 opakowan i nic
 
 
ula314 
kaola206


Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009 10:07   

Tevaskin,proszę coś konkretnego o tym leku?
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Sob 28 Lis, 2009 10:55   

ula314 napisał/a:
Tevaskin,proszę coś konkretnego o tym leku?


No właśnie jak mogę to kupić? W Polsce jakoś tego nie ma. Jest w ogóle leglane? Nie powoduje skutków ubocznych?
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 28 Lis, 2009 13:46   

nie jest legalne :) to pewne . bo znajomy pisal do ministerstwa zdrowia do Jerosolimy i nie maja tego na liscie leków. JEst to głownie alkoholowy roztwór piperyny. Raczej chorzy na nerki nie powinni stosowac. Ale z tego co pisze Xmati to działa ! tzn. działa ale TYLKO w połączeniu z naświetlaniem 311nm. ( przyspiesza pigmentacje ). Cena nie za wysoka a preparat dosc wydajny. Kulkowy dozownik. Zaryzykowac mozna. BEZ NAŚWIETLAŃ nie zadziała. Zakup u Xmati`go .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo