Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Michael Jackson nie żyje
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 10:22   Michael Jackson nie żyje

Dzisiaj około północy czasu polskiego zmarł Michael Jackson, jedna z najbardziej znanych postaci naszych czasów. Pomimo różnych kontrowersji związanych z jego życiem osobistym, jednemu nie można zaprzeczyć - był wybitnym artystą i, co nie wszyscy wiedzą, jednym z nas - chorował na vitiligo. Z tego właśnie powodu "zmienił kolor skóry", co w dużym stopniu wpłynęło na jego życie.
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 12:41   

RIP
wielki muzyk , słaby człowiek.....
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 12:47   

[*]
Jak byłam dzieckiem mogłam nie wiedzieć co to jest muzyka, ale zawsze wiedziałam kto to jest Michael Jackson..

:cry:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 13:38   

Mój idol z dzieciństwa :cry: Nie moge w to uwierzyc :sad: Ja juz odliczalem dni do ostatniego koncertu Michaela. Szkoda człowieka, a czekałem na jego nowe piosenki :cry:
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 13:39   

To dzieki artystom istnieja najpiekniejsze sfery naszego zycia, a muzyka jest napewno nieodlaczna jego czescia...
Smierc Michaela to wielka strata dla swiata sztuki i jego odbiorcow czyli nas...
 
 
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 20:24   

Hej... u mnie od samego rana w radiu trąbili o Michaelu, non stop piosenki jego puszczaja! szkoda czlowieka to prawda ze byl wybitnym artysta [*]
 
 
cris 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 34
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009 15:17   

Właśnie bardzo mało osób wie że był chory na naszą dolegliwość[*] Wszyscy myślą że przeszczepił sobie skórę aby być biały....
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009 20:57   

A ja zadam pewnie głupie pytanie, ale dlaczego jego dzieci są białe? Mimo że Michael się wybielił to jednak w jego DNA nadal był czarnoskóry prawda? Więc dlaczego nie urodziły mu się mulaci?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009 21:11   

ja napisalem do Polsat News i TVN 24 i innych portali, zeby sprostowali wiadomosci o Michael'u Jackson'ie poniewaz podawali wszedzie, ze sie wybielil !!! normalnie tak sie wkurzylem, napisalem im, ze mial vitiligo i nawet przyznal sie w amerykanskim show Oprah Winfrey, ze na to choruje. stres zrobil swoje + koncerty i vitiligo w jego przypadku postepowalo blyskawicznie, do tego setki lekow, uzaleznienia, b. zle odzywianie daly szokujace efekty. szkoda mi go, bo sluchalem go zaciekle i fajne mial teledyski i piosenki. zasluguje na miano krola popu niezaleznie od tego jak wygladal. a pisalem do mediow o sprostowanie poniewaz podawanie, ze mial vitiligo moze sie przyczynic do tego, ze osoby z bielactwem beda lepiej akceptowane spolecznie, a nie beda moze sie na nas patrzec jak z marsa.
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009 21:20   

jego zona przeciez jest biala, wiec mozliwe, ze te geny przeszly z matki. choc istnieje wiele spekulacji co do tego, ze jego dzieci nie byly jego, tzn albo adoptowane, albo z innego ojca
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009 17:32   

Ten film pokazuje chorobę Michaela, bielactwo nabyte, zwane również vitiligo. Tak, Michael nigdy z własnej woli się nie "wybielał".

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 12:09   

Jedna z jego piosenek brzmi:

,,It doesn't matter if u're black or white" - samo mowi za siebie... nie ma co rozpamietywac. Szkoda, ze on NIC z tym nie zrobil
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 16:52   

xmati6, moze on staral sie cos z tym zrobic, ale to go przeroslo, poza tym nie trafil na nasze forum, mysle, ze bardzo by mu pomoglo jezeli nie pozbyc sie vitiligo to chociaz mialby najlepsze wsparcie psychiczne dzieki tak wielu pozytywnie nakreconym ludzikom na tym forum :wink:
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo