Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy oni dadz? nam nadzieje ?
Autor Wiadomość
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 01 Lip, 2009 23:25   Czy oni dadzą nam nadzieje ?

Witam, przypadkowo natknalem sie na szpital w Chinach -- Shandong Binzhou Hua Hai Hospital, ktory jest jedynym szpitalem w ChRL, ktory specjalizuje sie w leczeniu vitiligo. co ciekawe, prowadza badania nad lekami na bielactwo i juz jeden jest w fazie testowej. wiecej informacji na

http://www.vitiligo-cn.com/

Opisane sa tam tez informacje na temat leczenia za pomoca tradycyjnej medycyny chinskiej. Nie mialem czasu dluzej wertowac tej strony, ale tresciwie jest ona dosc przystepna. Jutro to dokleje do tego tematu - w Chinach wyprodukowano juz jakis czas temu dwa leki, ktore pomagaja przy vitiligo. Jednego nazwy nie pamietam ani drugiego, ale dokleje. Wedlug Chinczykow - niedotlenienie organizmu i problemy z ukladem oddechowym moga przyczynic sie do powstawania bialych plam. Tak wykazaly nie dawne badania naukowe. Rowniez problemy z krwia. A co do ginko biloba podobno ono rozrzedza krew i baidian feng tez dziala na uklad krwionosny.

Pozdrawiam
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 10:52   

Fajnie pokazują efekty
http://www.vitiligo-cn.co...emid=44&c_id=60
http://www.vitiligo-cn.co...emid=44&c_id=59
http://www.vitiligo-cn.co...emid=44&c_id=58
Ale nie umiem doczytać czym oni leczą bielactwo
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 11:23   

skontaktowalem sie z nimi, rozmawialem i wyslalem zdjecia, mozna rozmawiac na czacie, jutro maja postawic mi diagnoze- na podstawie wywiadu i zdjec i zaproponuja leki i terapie, a foty przekaza specjalistom. oczywiscie pisali mi, ze najlepiej byloby jakbym przyjechal do Chin do miasta Binzhou w prowincji Shandong. wiecej napisze jutro.
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 11:25   

TO działają szybko, tylko mnie ciekawi czym oni to leczą
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 12:05   

tego nie wiem czym lecza, bo strony www nie czytalem, jutro sie dowiem to napisze.
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 13:10   

Jestem pod wrażeniem tych zdjęć :oooo: :oooo: Chociaż z drugiej strony oby to nie była magia photoshopa... :roll:
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 15:35   

siemka ;d
Ile trwa taka kuracja i ile kosztuje ??
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 23:30   

witam,
skontaktowalem sie z tym szpitalem dzis drugi raz. i narazie napisze wam malo i ogolnie bo juz pozno - stosuja oni leczenie lekiem lub zestawem ziol chinskiej tradycyjnej medycyny - TCM- Traditional Chinese Medicine - a nazwa tego czegos to "melanin regeneration", ceny nie podam bo sam nie wiem - jutro maja mi dac odpowiedz lacznie z kuracja i kosztami przesylki. mi proponowali czesciowa kuracje bo koszt bedzie drogi- ale ja mowilem, ze chcialem calosciowa. byli troszke zdziwieni, ze mam duze plamy na stopach - ale dla mnie nieszczegolnie uciazliwe bo niewidoczne nawet w butach typu paski, sandaly itp.

terapia melanin regeneration sklada sie z leku w postaci tabletek i jakiejs masci. proponowali mi przyjazd do Chin do Binzhou City, bo na miejscu najlepiej leczyc. no,ale koszty by mnie zjadly calkiem, wiec odpada. pisali mi, ze czasami promienie slonca dzialaja dobrze. zas o lek specjalnie nie pytalem, ale w necie pisza, ze pomaga od 84 % do 98 % przypadkow i dziala nawet po 4 dniach. dluzsze i ciezsze przypadki vitiligo powyzej 5 lat - to kuracja -3 miesieczna. sa to ponoc leki ziolowe, ale o sklad poprosze, jesli udostepnia.

z poczatku jak pytalem o wysylke do Polski cos pisali i swiecie narodowym w Chinach, zas pozniej przeprosili, ze nie moga wyslac do mojego kraju [czyzby bali sie o patent leku?]. Ale nie wiem o co chodzilo [ze Polska demokracja-kapitalizm - Chiny- komunizm- socjalizm?] czy o urzad pocztowy, bo pozniej napisali mi na czacie [mozna normalnie rozmawiac via czateria.interia] ze beda chcieli mi pomoc i sprawdza jutro koszty wysylki itp. wraz z cena kuracji.

jesli wiecej sie cos dowiem to napisze, jedyny minus calego przedsiewziecia, ze bardzo wolno odpisuja, rozmawia sie na tej stronie po angielsku i kliknieciu w Chat Now [okienko wyskakuje odrazu nam stronie szpitala-gadac mozna do rana do okolo 13 naszego czasu bo przesuniecie miedzy PL a Chinami to ok.6-7h] i wybraniu sekcji rozmowy- ja klikalem w Advice [porady,rady] - angielski rozumieja doskonale i dobrze odpisuja. jesli przesle sie im zdjecia to przekazuja je specjalistom do obejrzenia.

rowniez skontaktowalem sie z Merry Clinic, w Los Angeles, California in the USA. Oni tez lecza chinskimi ziolami. zobacze co mi odpisza.

a co do Binzhou Vitiligo Hospital, to nie podawajcie sie za mnie, bo musicie sie tam przedstawic wiec nie powiem jak to zrobilem :)
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 09:35   

Jak dostaniesz skład to sam możesz zrobić sobie mieszankę. Ale Nie chce mi sie wieżyc w ich skuteczność. 84-98% Jeśli bielactwo jest do wyleczenia to czemu Michael Jackson pozbył sie koloru a nie leczył sie a kase miał. Po patrz też że jeśli są tacy skuteczni to lek dawno byłby na rynku i kosztowałby mnóstwo$$$$. Może i Polska jest za Chinami i USA ale nie aż tak. Jeśli leczą ziołami Chińskimi w postaci tabletek to znam tylko BaiDianFeng. Skład by mnie bardzo interesował.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 09:55   

Czekam na informacje, mnie to bardzo zainteresowalo...
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 16:50   

nowy2009 napisał/a:
Ale Nie chce mi sie wieżyc w ich skuteczność. 84-98%


nie bede sie wypowiadal na temat procentowej skutecznosci tego czegos / leku bo jej po prostu nie znam. co do ceny to juz ja mam i jest bardzo wysoka.
cena miesiecznej kuracji [na moje plamy-kazdy przypadek jest indywidualny] to wedlug ceny w juanach [yuan] to 3367yuan - a brak mi kursu kupna yuana w kursach walut- po kursie skupu yuana [0.45] to okolo - 1515,15 [3367yuan] zl a na 3 miesiace az 8991yuan co daje 4045,95 zl. wszystkie koszty polaczone sa z cena przesylki do Polski - ale cena leku liczona jest po skupie juana u nas - brak mi danych na temat sprzedazy tej waluty. sprobuje sie skontaktowac z Western Union- moze oni to jakos rozgryza. Bo do nie dawna [obecnie tak] yuan byl waluta nie wymienialna. popytam znajomych ktorzy znaja sie na medycynie chinskiej i zobacze co mi powiedza. jestem sklonny zaryzykowac terapii, mimo tego ze najlepsze efekty mam po sloncu i nadal to bede robil. jednak skladu leku nie znam / ziol i sprobuje im napisac zeby mi dali znac o skladzie choc moze to byc tajemnica lekarska.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez blabla Sob 04 Lip, 2009 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 08:59   

blabla, Zastanów się czy warto przeznaczyć tyle kasy na tę chorobę tym bardziej jeśli zaczyna ona w twoim przypadku sie "goić", no chyba ze cię stać. Mi ta choroba nie przeszkadza na tyle, czasem jak jest pochmurna pogoda to widać u mnie różnice w kolorach, ale w słoneczne dni to nie poznać jej w ogóle.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 18:29   

Kupa kasy... pozatym to Chiny jakby nie było... skad masz gwarancje że nie nasypia Ci jakiegos zielska co rosnie u nich na trwaniku... nie mozna ich zapytac o jakąś porcje demonstracyjną żeby sie przekonac ze działa... gwarancji pewnie także nie zechcą udzielić... pamietam jak chciałem kiedys z indii kupic zioła które działay w 90 %, wiec zaooferowałem ze zapłace nawet 20% wiecej jeżeli dostana gwarancje zwrotu kasy... kontakt sie urwał :)

,, Jeśli bielactwo jest do wyleczenia to czemu Michael Jackson pozbył sie koloru a nie leczył sie a kase miał,,

Po pierwsze lata 80

Po drugie miał kasę więc po jakiego grzyba lekarze mieli zarzynać taka krowę (bielactwo), jak wiesz lekarze doili go do samej śmierci...
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 21:52   

mi nie bedzie szkoda takiej kasy jak sie zdecyduje. chce sie od tego uwolnic raz na zawsze. a porcja demonstracyjna hmmm.... to tak jak z tabletkami vitix-w innym sensie - efekty zazwyczaj beda po 3 miesiach bo tak mi pisali, jesli mam wiecej niz 5lat, wiec porcja taka nic by mi nie dala.

gwarancji nie mam, ale :?: w przypadku Novitilu tez nie mialem... efekt okazal sie zaskakujacy dla mnie. najstarsze - pierwsze plamy zareagowaly. I wydalem duzo kasy na pierwsza butelke, nastepnych liczyc nie bede. chce powiedziec good bye vitiligo i jak narazie slonce + novitil skutecznie ostatnie pozegnanie mi ulatwiaja. pozegnanie z plamami.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 09:57   

no jak novitil daje rade to czemu nie wydac takiej kasy na novitil... i sie w nim kapac :mrgreen:

Pozatym u chinczykow prawdopodobnie inne geny odpawiadaja za rozwoj choroby... ale twoja kasa... wiec nic mi do tego...

Zdaj relacje jak to dziala...
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 11:13   

blabla trzymam kciuki za kuracje... pisz kazdy szczegol :) osobiscie gdybym wiedzial ze na 100% sie wylecze za te 5 tys zloty to bym dal te kase;)
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 11:40   

no taki rozrzutny to nie jestem by wywalic 5 tys. zl. narazie sprobuje te kuracje za 1500zl bo jesli kupie te na 3 ms a okaze sie, ze mam uczulenie lub nie dziala, to kasa w bloto. wiec narazie to tansze. ale i tak ufam i wierze, ze narazie sam Novitil i slonce mnie wylecza.
 
 
on 

Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 52
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 16:38   

blablabla czy mógłbyś mi napisać gdzie kupiłeś ten Novitil bo jestem zainteresowany plamy mam na dloniach (ledwo widoczne),kolana(też mało) i stopy na których jest ich najwięcej chciałbym się tego pozbyć jak najszybciej denerwując ludzie pytaniami ,,DLACZEGO TY MASZ TAKIE PLAMY!?" -.-'

pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez on Wto 07 Lip, 2009 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 20:13   

I ja był bym zainteresowany tym stosował bym tevaskin i ten novitil czy jakos tak ! i ile kosztuje?
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 07:50   bielactwo

:roll: piszecie piszecie,ale jakie sa efekty uzywania tych wszystkich ,masci ,tych tabletek .kto ,wyleczyl calkiem bielactwo...........
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 08:47   

on napisał/a:
blablabla czy mógłbyś mi napisać gdzie kupiłeś ten Novitil bo jestem zainteresowany plamy mam na dloniach (ledwo widoczne),kolana(też mało) i stopy na których jest ich najwięcej chciałbym się tego pozbyć jak najszybciej denerwując ludzie pytaniami ,,DLACZEGO TY MASZ TAKIE PLAMY!?" -.-'


sprawdz temat Dermabest Novitil Gel - napisalem o tym zelu, ktory uzywam poniewaz duzo osob mnie o niego pytalo. pozdrawiam

Bartekszym napisał/a:
I ja był bym zainteresowany tym stosował bym tevaskin i ten novitil czy jakos tak ! i ile kosztuje?


jak wyzej

roma napisał/a:
piszecie piszecie,ale jakie sa efekty uzywania tych wszystkich ,masci ,tych tabletek .kto ,wyleczyl calkiem bielactwo...........


ja bede takim pierwszym [bynajmniej w PL] przypadkiem :) ale na serio-duzo osob w Brazylii, Polsce,USA i swiecie calkowicie pozbylo sie bielactwa. niektore jak to nazwe "drastyczne" przypadki wyleczenia z bielactwa opisalem w temacie "Slonce a bielactwo" gdzie dziewczyny wyleczyly sie.... doprowadzajac biale plamy do ostrych poparzen w efekcie czego one calkowicie ustapily. poczytajcie.
 
 
justynek 
justynek

imie: justyna
Dołączyła: 10 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: toruń
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 10:05   

witammi lekarz kazal rano smarować się maścią protppic 0,03 a wieczorem maścia dermaton czy ktoś z Was to stosował czy coś pomoże? :???: obecnie pogoda nie dopisuje więc nici z opalania mam chęc wybrać się do solarium ale troszkę się boję :???: plamy mam od kilku miesięcy :cry:
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 17:29   

Solara :neutral:
ja bym czekal na slonce
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Czw 09 Lip, 2009 19:47   bielactwo

justynek napisał/a:
witammi lekarz kazal rano smarować się maścią protppic 0,03 a wieczorem maścia dermaton czy ktoś z Was to stosował czy coś pomoże? :???: obecnie pogoda nie dopisuje więc nici z opalania mam chęc wybrać się do solarium ale troszkę się boję :???: plamy mam od kilku miesięcy :cry:
:roll: ja nic nie uzywam ,bo nic mi nie pomoze ,a nie mam pieniedzy zeby wydawac na glupoty,nic bym nie robila tylko pracowala na masci zele itp. kazdy wie co ma robic ja sie pogodzilam ze tak bedzie :wink:
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 20:54   

blabla, i co z tą kuracją?
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 21:09   

:mrgreen: pozdrawiam ,nic nie robie ,bylam u dermatologa z czym innym powiedziala ze bielactwo wzruszyla ramionami i nic nie ma na to co juz jest,zadnego leku ,taka prawda . :biggreen:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009 01:21   

jest duzo lekow, tylko w Tobie checi brak. wiedz, ze nielactwo po Xlatach po 2 tabletkach nie zniknie/przejdzie, wiec trzeba cierpliwosci.

mi sie udalo i udaje pozbywac plam. wierze, ze pozbede sie plam i wygram. Tobie zycze wiecej optymizmu bo przez pesymizm pogorszysz swoj stan. a tego na pewno nie chcesz.
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009 08:03   

:roll: blabla ja wcale sie nie denerwuje ,tylko patrze jak te biale plamy wychodza coraz to nowe ,przeciez ja juz 9lat prawie mam ,zycze ci jak najmniej tego swinstwa ,moze ty akurat bedziesz mial szczescie i znikna chociaz nikomu na swiecie sie nieudalo .powodzenia
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 00:52   

Roma- poszukaj sobie zdjec osob, ktore prawie calkowicie zliwkidowaly bielactwo. po novitlu ludzie mogli normalnie funkcjonowac. to tak masz maly staz z plamami bo ja juz mam 12 lat [od 1997r.] i wiem co to znaczy. tez z poczatku wylewalem tony lez, wzialem sie w garsc i basta. koniec, ale plam juz bliski :) nie lam sie, bedzie dobrze.
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 08:58   

:roll: blabla czego ma byc zle ,napewno zycie toczy sie dalej ,ale co mozna zrobic :lol: jak lekarze nic nie robia :lol: trzeba smarowac jak masz jakies smarowidla :drunk: trzymaj sie cieplutko. :drunk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo