Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
aaaneta 

Dołączyła: 05 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009 09:10   

Witam. Od dłuższego czasu czytam, więc postanowiłam zrejestrować sie formalnie.
Cierpię na bielastwo od 10 roku zycia (teraz mam 29 lat). Pogodziłam się z tym, ale po urodzeniu dziecka ruszyło ze zdwojona siłą (co dziwne, w ciązy w wielu miejscach sie zaleczyło - pisze zaleczyło, bo wrociło wieksze).
Stosuje żel witix + solarium i pojawiają sie kropeczki ! Teraz czekam na tabletki - zobaczymy?
 
 
Ewek 

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009 18:11   

aaaneta napisał/a:
Witam. Od dłuższego czasu czytam, więc postanowiłam zrejestrować sie formalnie.
Cierpię na bielastwo od 10 roku zycia (teraz mam 29 lat). Pogodziłam się z tym, ale po urodzeniu dziecka ruszyło ze zdwojona siłą (co dziwne, w ciązy w wielu miejscach sie zaleczyło - pisze zaleczyło, bo wrociło wieksze).
Stosuje żel witix + solarium i pojawiają sie kropeczki ! Teraz czekam na tabletki - zobaczymy?


aaaneta a powiedz w jakim czasie po porodzie zaczęły się pojawiać plamki?
Bo ja podobnie jak ty choruję od ok 10 roku życia (obecnie mam 26 lat) i niecałe 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Na razie nie widzę żeby coś się powiększało ( i oby tak zostało!) a w ciąży nawet przybyło mi pieprzyków (wcześniejsze które miałam odbarwiły się na białe plamki). Kupiłam właśnie żel Vitix i od jutra zaczynam stosować.
Powiedz przez ile czasu się naświetlałaś w solarium????
Pozdrawiam
Ewa
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 09:26   bielactwo

:roll: ja ,bylam ,u lekarza dermatologa,i powiedzial ,ze nie ma lekarstwa,moglabym polozyc sie do szpitala ,w zimie,bo wlecie tego ,nie robia,i beda to naswietlac ,jesli beda robic sie bable,to znaczy ze naswietlania nic nie daja,zrezygnowalam ,nie bede krolikiem doswiadczalnym,kiedys lekarz zalecil mi smarowanie,dziurawcem w plynie ,kupilam juz ,gotowy,i smarowac i na 15 minut wystawiac ,na slonce,i tak codziennie ,nic to nie daje,ja wiem, ze malo stresu ,zeby nie przybywalo plam,ale jeszcze nie ma nato lekarstwa,nie takie slawy maja ta ,chorobe ,i kupe pieniedzy ,i nie moga ,wyleczyc,probowac mozna ,nadzieja musi byc.pozdrawiam
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 11:12   

Eee tam nie ma lekarstwa... fakt, jednego ktore Ci zaleczy tak jak katar wiadomo, ze nie ma. Ja sobie jakos radze, powoli ale daje rade z tym, ze pamietaj najwazniejsza w tym wszystkim jest Twoja PSYCHIKA a jesli ja widze ze moje plamy sie repigmentuja to mi lżej na psychice i czuje, ze nie mam bielactwa :biggreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo