Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dermotan
Autor Wiadomość
Łaciatka 

imie: Sylwia
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009 20:44   Dermotan

Na początek chciałabym wszystkich przywitać..bo chociaż bardzo często odwiedzam tą stronkę to jeszcze nigdy nie pisałam a zalogowałam się też dopiero wczoraj. Choruję już jakieś 10 lat...i w sumie nigdy nie było łatwo....z biegiem lat coraz mniej się przejmuję...ale też bardzo często dopadają mnie doły zwłaszcza w takie gorące upalne dni latem kiedy zanim wyjdę z domu to muszę pomalować swoje wszytskie plamki a mam tego dosyć dużo:/
Zdecydowałam się napisać ponieważ mam pytanie: parę dni temu po raz już kolejny kupiłam na towarowej płyn dermotan...i wiecie co...wydaje mi się że tym razem jest on jakis inny...po pierwsze ma dziwny zapach...żeby nie powiedzieć że śmierdzi:p jakimś zielskiem (nie bardzo umiem rozpoznać co to jest) a do tego jeszcze po naniesieniu na skórę ma zupełnie inny kolor/odcień i jest dużo mniej trwały. Nie często kupuję dermotan ponieważ do tej pory był bardzo wydajny i ta mała buteleczka starcza mi prawie na cały rok zwłaszcza że zimą wogóle się nie kamufluję. W związku z tym mam do Was pytanie...czy mi się wydaje? czy on zawsze miał taki dziwny zapach? być może ja mam jakieś zwidy bo jestem wręcz pewna że zawsze był on bezwonny. Trochę jestem zasmucona..i zupełnie nie wiem co mam z tym faktem zrobić. Proszę odpwoiedźcie mi czy wasz dermotan też tak dziwnie pachnie?

Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Łaciatka Nie 26 Lip, 2009 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madlen_ka 

imie: Magdalena
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 64
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009 23:12   

Witaj serdecznie :) Też mam takie odczucia. Poprzedni Dermotan był bardziej gęsty poza bym brązowy, a ten, który obecnie jest w sprzedaży jest jakiś zielonkawy :( Nawet nie porównywałam zapachów bo już sam kolor mnie rozczarował. Zadzwoniłam na Towarową i usłyszałam, że teraz nie ma w sprzedaży System-Tan i w zamian zrobili jakby połączenie tych dwóch preparatów w jeden. Kompletna klapa :( Dla mnie załamka, bo jak posmaruję plamy pod oczami to wyglądam jak ciężko chora. Mam takie zielono-brązowe doły pod oczami. Wcześniejszy Dermotan bardzo mi odpowiadała i z biegiem lat stosowania tak się nauczyłam go nakładać, że stwierdziłam, że z bielactwem mogę żyć. Jeśli nie powrócą do starej wersji do będzie bardzo nieciekawie. pozdrawiam
 
 
Łaciatka 

imie: Sylwia
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009 23:57   

Madlen_ka dzięki serdeczne za odpowiedź...a już myślałam że jestem przewrażliwiona. Też chciałam zadzwonić na towarową...teraz po tym co napisałaś to napewno do nich zadzwonię. Zastanawia mnie tylko fakt tego co Tobie powiedzieli..przecież System Tan też jest bezwonny z tego co pamiętam..bo raz jeden kupiłam go sobie ale że bardziej mi odpowiadał Dermotan to zostałam przy Dermotanie. A ten który teraz kupiłam to faktycznie ma inny kolor...inną gęstość...jest jakiś taki rozrobiony...i śmierdzi przeokropnie. Poczekam aż może więcej osób się wypowie bo mam mieszane uczucia:/ Mam nadzieję że nikt nie postanowił sobie zrobić interesu kosztem Naszej choroby!!
 
 
Madlen_ka 

imie: Magdalena
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 64
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pią 31 Lip, 2009 23:04   

Wiesz, ja myślę, że jakiś lewy interes w tym był. Od razu cena poszła w górę i zrobił się mniej wydajny :( Pewnie samo przygotowanie tego płynu kosztuje grosze, a my płacimy tyle kasy :( pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo