Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamy w miejscach intymnych- jak leczyć??
Autor Wiadomość
crown21 

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007 13:20   Plamy w miejscach intymnych- jak leczyć??

Witam . Mam 22 lata , plamy od 6 lat ( o ile pamietam) , sęk w tym ze mam je na najcenniejszym dla faceta miejscu, żartobliwie powiedziałbym że " na klejnotach", choc wcale mi nie do smiechu . Jak leczyc te miejscaq, chyba NASWIETLANIE ODPADA?? uzywałem przez jakiś czas ( kilka miesiecy) maść z podobno tropikalnych lasów amazonii ( ciekwawe ile w tym prawdy ) ,bez rezultatów i już sam nie wiem... jeśli ktoś mam jakies sugestię , lub doswiadzczenie w leczuniu tych właśnie miejsc to prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Crown
Wrocław
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007 22:15   

czesc

mysle, ze jednym ze sposobów jest picie dziurawca albo tej mieszanki zioł od dr Burion ..ktore uwrazliwiaja na swiatło ..i jednoczesne naswietlanie plam mała lampa uvb, no albo duza :)
ja kupiłam taka lampe za 400 zł ..tzn swietlowke 311 uvb plus obudowa ..taka swietlowke mozna było kupic za 250 wiec przepłaciłam za ta obudowe ..no trudno ;/

link do stronki ze swietlowkami

symbol 01 odpowiada własnie za pasmo 311, mozna kupic taka swietlowke i wstawic w jakas obudowe z hipermarketu ..a

tu link do stronki z profesjonalna lampa ..na dole sa podane symbole zeby miec pewnosc ze to ta swietlowka

na tamtej stronce nie ma ceny ale mozna do nich napisac i odpowiedza, ponoc 250 zł

pozdrawiam
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007 13:51   

ja daje rady i sex tez jest ok :mrgreen: wiec nie przejmuj sie zgas swiatlo zapal swieczki i dajesz rady :) mi przeszkadza to tylko na twarzy jak bym niemial tego na buzce to bym to olal a tak sie podqrwiam :[
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007 17:28   

Ha
panowie nie tylko wy macie macie taki problem..... kobiety też mają plamy w miejscach intymnych....
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Śro 10 Sty, 2007 08:22   

mnie to nie przeszkadza juz, co prawda jak sie pojawil jeden punkt to tez sie stresowalem, dziwnym trafem akurat tam pierwsza plamke wyczailem, ale teraz juz tam prawie jurand jest caly inny co sprawa ze jest szybszy zwinniejszy i wogole :mrgreen:
 
 
xXx
Gość
Wysłany: Śro 10 Sty, 2007 20:08   

Jolero a Ty masz plame na członku czy też na jądrach jak crown?? I duża czy małą?? Ja mam właśnie w tym miejscy dosyć sporo bo gdzieś na 1/3 :-( Można w tym miejscu naświetlać lampą i smaorwac protopiciem?
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Czw 11 Sty, 2007 10:56   

ja mam wszedzie :D a czy naswietlac te miejsca mozna tego to niewie...
 
 
crown21 

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007 13:03   

No dzięki wszystkim za odpowiedzi.
gadam- co do znalezienia dziewczyny z plamami, może być trudno ( wszak nie obkleje słupów ogłoszeniowych ogłoszeniami o "dziewczynę z plamami":)...choć może i to nawet zabawne by było). Ale tak poważnei to najgorsze w tym wszytskim jest to , że w moim przypadku plamom towarzysza jeszce takie hhmmm sam nie wiem jak to nazwać : krostki, pryszcze, jakies takie chropowate coś..generalnie nie fajnie to wygląda. No ale co, łamać się nie można i tyle...jakoś dam rade..:)
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sty, 2007 23:45   

do gadam

hehe.. chyba prawda :)

do Jolero

mozna smarowac protopic te miejsca, tylko staraj sie unikac cewki zeby nie podraznic, naswietlac tez mozna
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 14:58   

I jak Wam idzie leczenie tych miejsc. Ja po ok 1 miesiącu naświetlań zauważyłem dopiero niewielką kropeczke, która już teraz jest wielkości dużego piega :wink: . Oprócz tego od jednej strony zauważyłem jakby się gromadził pigment na ściankach plamy bo są takie miejsca ciemniejsze. To chyba dobry znak prawda? :neutral: Teraz już naświetlam się ok 1-2min żeby nie poparzyć a żeby skóra była cały czas rożowa albo leciutko czerwona. Zażywam też Beta Karoten i pije Kubusia marchwiowo coś tam :mrgreen: bardzo często. Myśle teraz też nad sokiem z dziurawca żeby jeszcze bardziej uwrażliwić skóre na opalanie. Piszcie jak Wy z tymi plamami walczycie. Jedziemy z koksem :wink: pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo