Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam Wszystkich:)
Autor Wiadomość
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007 17:46   Witam Wszystkich:)

Witam Was bardzo serdecznie!!!!
Jestem wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Tej strony :smile: . Po lekturze postów wiem, że mogę pozbyć się moich plam. Pewnie każdy z Forumowiczów czuł coś podobnego, kiedy tu trafił. Nadzieja i wiara, że się uda :grin:
Ja mam kilka plam i znoszę je od ponad 20 lat. Powstały po olbrzymim stresie, który przeżyłam jako 9-latka. W moim przypadku, więc sprawdza sie teoria mówiąca o tym, iż stres może być przyczyną tej przypadłości. Podejmowałm próby leczenia, ale lekarze z którymi miałam wątpliwą przyjemność się spotykać twierdzili, że nic nie da się z tm zrobić, a ponieważ od tego się nie umiera to o co mi chodzi :evil: No szkoda gadać. Jakieś dwa lata temu zużyłam jedną tubkę maści elidel (wymusiłam na lekarce jej przepisanie). Nie byłam zadowolona z rezultatów. Teraz wiem, ze źle zrobiłam bo na efekty trzeba poczekać :mrgreen: Obecnie stosuję takie naturalne mazidło nazywa się maść mumijo i chyba powinna opisać ją w innym miejscu tego forum :mrgreen: (dopiero się orientuję w zasadach)
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Wto 30 Sty, 2007 21:40   

beatrix szkrab napisał/a:
naturalne mazidło nazywa się maść mumijo


Hej BEATRIX:) :grin:
Witam Cie serdecznie i zaczynam nasza znajomość od prośby:) :mrgreen: Mogłabyś napisać coś więcej o tej maści???Jaki jest jej skład, pochodzenie... Jeśli już to zrobiłaś, to przepraszam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 31 Sty, 2007 08:43   RE

Hej Kasta15 Aniu W.;)
Witam!!!!
Maść, którą używam to tradycyjny "gotowiec", ale znalazłam przepis :mrgreen: na jej sporządzenie.
W 10 g destylowanej, ciepłej wody rozpuścić 5 g mumijo (to ekstrakt o konsystencji żywicy i podobnym zapachu), dodać 10 g wodnej lanoliny, wymieszać, dodać 40 g świeżego miąższu aloesu oraz 30 g wazeliny bornej, jeszcze raz wymieszać i przełożyć do szklanego pojemniczka. Przechowywać w lodówce.
Składniki chyba nie są poza zasięgiem. :grin:
Więcej szczegółów znajdziesz w poscie o maściach.
Ja za gotową maść płacę 13 złotych jest jej dużo (pudełeczko wielkości tego od pasty do butów)
Moje dwie plamy na biodrze mają coraz więcej piegów :mrgreen: inne niestety constans ale coż cierpliwość, cierpliwość i jescze raz cierpliwość. Jedno jest pewne trzeba próbować wszystkiego :lol:
Pozdrawiam Cie serdecznie. Jeśli masz jakieś jescze pytania to śmiało!
Beatrix
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo