Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Białe włosy na zaro?cie
Autor Wiadomość
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 27 Gru, 2009 21:23   Białe włosy na zaroście

Czy ktoś z was leczyl skutecznie pojawiajace sie w miejsce ciemnych biale wlosy na zaroscie twarzy ? Ja probuje od pol roku i pojawiaja sie kolejne ogniska - bez efektu.
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 18:31   

Wiesz powiem tak, ja mam plamy bielacze w miejscach zarostu/włosów. Ale, np mam na oczach (powiekach) to miałem kilka pojedynczych białych rzęs. Odkąd naświetlam się UVB 311nm nowe rzęsy rosną czarne (tamte wyrwałem- wiem to było brutalne:D) <lol2>
A w miejscach gdzie mam plamy na zaroście, chyba nigdy nie miałem białych włosków, szybko je zaleczyłem i nie było z tym problemu. Nie wiem od czego to zależy ale powiedzmy włosy te hmmm intymne siwieją:) ajj tacy fajnooo wyjątkowi jesteśmy:D
Ostatnio zmieniony przez Lelo3008 Pon 28 Gru, 2009 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 12:03   

Lelo3008 napisał/a:
powiedzmy włosy te hmmm intymne siwieją:)


nom u mnie jest podobnie. Lelo no jestesmy strasznie wyjatkowi jeszcze jak ma sie to w intymnych miejscach.... nie ma to jak dobry pas cnoty :-]
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 12:23   

Często widuje u mnie w mieście takiego chłopaka co ma gniazda siwych włosów na głowie, hmm wcale się tego nie wstydzi, haha co najlepsze on tym szpanuje, obnosi się z tym:D
on narzuca styl:)
widać, ze fajne ma koleś podejście do sprawy :mrgreen:
 
 
badmongo 

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: Pon 04 Sty, 2010 20:57   

ja mam na głowie takie małe ognisko białych włosów, ale całkowicie mi nie przeszkadza. Najgorzej że własnie mam biały zarost w niektórych miejscach po zaleczonych plamach na twarzy, co dość śmiesznie wygląda, a lubię chodzić niedogolony, ale myślę ze raczej są większe problemy :lol:
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 15:17   

Też osiwiałam w pewnych miejscach :wstydzi: no ale z reguły nie ma tak włosów, lub są krótkie i nie widać :) poza tym nikt się nie przyglądał aż tak :lol:
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 21:16   Re: Białe włosy na zaroście

radziszon napisał/a:
Czy ktoś z was leczyl skutecznie pojawiajace sie w miejsce ciemnych biale wlosy na zaroscie twarzy ? Ja probuje od pol roku i pojawiaja sie kolejne ogniska - bez efektu.


Ja bym na Twoim miesjcu włosy na brodzie farbowała henną i po kłopocie
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 19:25   

alenda napisał/a:
Ja bym na Twoim miesjcu włosy na brodzie farbowała henną i po kłopocie

No wiesz alenda też mam ten problem, to nie takie proste jeżeli ktoś przypuśćmy się często goli:D jak ktoś ma bardzo ciemny zarost i mimo, że się goli codziennie to okropnie widać taką łatkę na twarzy, gorzej niż na skórze w innym miejscu.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 22 Lut, 2010 19:47   frustracja

No ja mam ciemny zarost i nawet jak sie golilem codziennie to mialem bardzo widoczne plamy - tak jakby nie bylo tam zarostu bo bialych ogolonych wlosów nie widac....strasznie mnie to denerwuje. Juz pieprzyc ręce czy kolana ale twarz to jednak twarz. Teraz z przymusu nosze ciemny dluzszy zarost i srednio co 2 dni farbuje farba czarna(nakladam ją na ok. 5 minut) do wlosów miejsca z bialym zarostem...henną nie probowalem jeszcze. Nie mam czarnego zarostu ale na tyle ciemny, że dopiero po blizszym przyjrzeniu widac roznice.

Troche jestem przygniębiony, tym bardziej ze rok temu o tej porze mialem normalny zarost na brodzie. O niczym tak nie mysle jak o tym by być zdrowym i miec zdrowa skóre jak inni ludzie. Juz nawet peiprzyc finanse - gdyby tylko cos sie dalo z tym zrobic - jakis przeszczep tych wlosów - sam juz nie wiem :(((

Bielactwo, szczegolnie w takich miejscach to przygnebiajaca choroba - i ta niemoc, że wszystkie preparaty nic nie daja :( Mialem w dziecinstwie plamy na kolanach ale zeszly same - teraz w wieku 24-25 lat bielactwo mi sie odnowilo i zaczyna atakowac dosc mocno...pojawiaja sie kolejne plamy na dloniach i przedramionach...a na brodzie powiekszają po obu stronach w czesci najmocniejszego zarostu na podbródku.

ehhh szkoda gadać - jak sobie mysle ze jest 2010 r. i w tylu dziedzinach jest przelom i zaawansowana technika a tutaj glupich plam nie da sie pozbyc to juz zalamka totalna. Ile jeszce bedziemy czekac ?????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo