Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salve - analiza pierwiastkowa
Autor Wiadomość
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 15 Mar, 2010 13:15   Salve - analiza pierwiastkowa

Czy ktoś z Was leczył się metodą pierwiastkową ?

http://www.salve.net.pl/info.php?id=info

Byłem dzisiaj na stronce i dzwoniłem zapytać jak to wygląda. Głowna siedziba jest w Łodzi, ale w każdym dużym mieście w Polsce można zrobić badania i podjąć leczenie. Tą metodą próbują leczyć tylko w Brukseli, Wiedniu i właśnie Łodzi.

Koszta są dość wysokie. 60 zł wizyta, 300 zł specjalny preparat na Vitiligo, który stosuje się 2 miesiące - ewentualna analiza włosa - 200 zł i później dopasowanie leczenie - ok. 100 zł miesięcznie. Drogo - ale w zasadzie po przejściu badań i otrzymaniu właściwej suplementacji 100 zł miesięcznie nie wygląda tragicznie.

Co o tym myślicie ?
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Pon 15 Mar, 2010 19:26   

wygląda ciekawie no, ale niestety nie wiem jak to wygląda w praktyce. Z resztą nie jestem jakimś zwolennikiem tych wszystkich klinik na leczenie vitiligo bo po 1 to nie ma cudownego leku na bielactwo i wszystko tak jakby dzieje się w fazie eksperymentalnej, po 2 też wiele ludzi na tym żeruje i tyle:D

no ale jak ktoś ma kasę to warto się łapać wszystkiego:]
Ostatnio zmieniony przez Lelo3008 Pon 15 Mar, 2010 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 16 Mar, 2010 01:59   

Było o tym na forum kiedyś na bank. Koleś nie zauwazyl postepow z tego co pamietam do tego portfel mu sie duzo skurczyl :-?

P.S PROBOWAC ZAWSZE NIE ZASZKODZI !!!
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Wto 16 Mar, 2010 01:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 01:00   

``PROBOWAC ZAWSZE NIE ZASZKODZI``
bez przesady.

Korzystałem z usług SALVE. . ODRADZAM. znalazłem w necie dużo osob , ktore tez byly na spotkaniach za 80 zl we Wrocławiu , Jeleniej Gorze , Łodzi , Poznaniu i wiele innych miast. Wszedzie tam jest jedna i ta sama osoba. Przez telefon jest gatka typu : mamy pewien LEK , bardzo dobre rezultaty leczenia , itp. ale nic wiecej. Dopiero na spotkaniu za 80 zl dowiadujemy sie ,ze chodzi o BAI DIAN FEND ... ktory oczywiście nikomu jeszcze nie pomogł. ( kuracja min. 11 opakowan , kazde po 35 zl minumum !! ) + omega + , + inne pierdoły typu cynk , magnez i inne makro i mikro. JEDEN WIELKI BAJER za niezłą KASE.

PO wpisaniu w google : BIELACTWO czy VITILIGo juz na samym początku jest SALVE. informatyk dobre TAGI użył. dobry MARKETING . nic więcej!!!

Rozmawiałem z 11 osobami , które w roznym czasie byly na wizytach SALVE u dr. S. . ZERO EFEKTOW. JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!!! .

Bai Dian Fend - 11 opakowan . + omega3 z USA , + mikroelementy + badanie wlosów == w sumie zapłacilem 650 zl. ZERO EFEKTOW. i kazdy w moich rozmówcow podobnie.
NO ale.... kazdy moze spróbowac . Równie dobrze wiele osob z VITILIGO jezdzi na JAsna Góre ... efekty tez zerowe ale kasy wiecej zostaje w kieszeni ......

pozdrawiam i ........JAK NAJDALEJ od tych co ``dzięki`` NASZEJ CHOROBIE co poł roku jeżdza nowym modelem TOYOTY badż VOLVO .

radziszon -- znajdz mi 1 osobę , która z tego wyszła DZIEKI TEJ SUPER METODZIE SALVE a Cie OZŁOCĘ !!! a setki ludzi tego próbowało. szukaj na necie. jest duzo duzo duzo...
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Czw 18 Mar, 2010 01:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
barti 

Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 5
Wysłany: Czw 18 Mar, 2010 14:58   

Skorzytałem z usług Salve i nie pomogło... Myślę,ze ta choroba jest tylko w naszym umyśle i od niego powinniśmy zacząć.
Pozdrawiam wszystkich :biggreen:
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 10:13   

hej!!!
ja miałam ta analize pierwiastkowa.i moja mam tez.(maj zeszłego roku, wizyta 60, a za analize płaciłysmy po 180, wiec najwidoczniej to zdrożało).
mnie brakuje m.in.wapnia, magnezu,potasu,selenu,manganu, selenu, zelaza i jeszcze paru in. a pierwiastkow toksycznych nie wykryto(np.arsenu,rtęci,ołowiu) - a to wazne.
witaminy sprowadza sie z USA, koszt ok.650 za zestaw witamin, trzeba łykac min. 3 miesiace... ogólnie zmiany na plus minimalne, w każdym razie nowe plamy nie pojawiły sie.

a co do tego leku na bielactwo, to tabletki z ziół w składzie m.in. ziele babc. + do tego omega, moja mam brała to zanim zaczeła kuracje witaminową, ale rezultaow nie widziala...
wydaje mi sie iz mozna zastosowac sama suplementacje... niestety wymaga to troche dyscypliny, tabletek jest duzo i trzeba łykac o okreslonych porach...
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 12:10   

Tyle pieniedzy za zachamowanie choroby? :o Ludzie, czytajcie lepiej forum i nie dawajcie sie tak latwo nabierac... :roll: :roll: :roll:
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010 15:25   

ewebo , jak masz mozliwosc to powtórz wyniki badania włosow w innej firmie .
NIe wiem jak bedzie u Ciebie ale i u mnie i 3 moich znajomych wyniki były ZUPEŁNIE inne niz w Salve. NIe wiem , ktore sa poprawne. czy KTÓREKOLWIEK SĄ . JA nie mam juz kasy na 3cie badanie włosów. jak dla mnie jedno jest pewne : TO WIELKI SWIR ! kto chce wierzyc niech wierzy.

pozdro
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012 13:09   

nakpotan napisał/a:
ewebo , jak masz mozliwosc to powtórz wyniki badania włosow w innej firmie .
NIe wiem jak bedzie u Ciebie ale i u mnie i 3 moich znajomych wyniki były ZUPEŁNIE inne niz w Salve. NIe wiem , ktore sa poprawne. czy KTÓREKOLWIEK SĄ . JA nie mam juz kasy na 3cie badanie włosów. jak dla mnie jedno jest pewne : TO WIELKI SWIR ! kto chce wierzyc niech wierzy.

pozdro


metoda jest droga... potrzeba naprawde drogiego sprzetu i konkretnych ludzi ktorzy go obsluguja... probki sa wysylane do usa (a moze i nie sa)...

i kazdy dostaje ,,cos tam,, w diagnozie... i drogie ,,suplementy,,

czy ktos w wyniku analizy otrzymal jako terapie EDTA. DMSA... ???

P.S przy okazji czytania o metalach ciezkich czasami było wspominane o analizie włosa... typowe wnioski były... że analiza z włosa nijak sie ma sie do obciązenia watroby nerek...

dlatego na stronie biomolu w obronie zysków pisze

,,Mój przyjaciel, lekarz – naukowiec, mówi, że udowodni wszystko. Jest to tylko kwestia ceny, czasu i zastosowania odpowiednich metod statystycznych. Wielu ludzi zadaje sobie trud, posługując się "wynikami badań naukowych", aby udowodnić, że inne metody lub wyniki badań są bezużyteczne – szczególnie gdy badania te odbiegają od powszechnie przyjętego standardu,,

1. No pogratulować znajomości... Kto z kim sie zadaje... heh

2. Bielactwo niestety już udowodniło ze to badanie jest g...o warte, pewnie w przypadku innych chorób też ,,praktyka,, zdemaskowała ,,cudowność,, metody
Ostatnio zmieniony przez sl8er Pią 02 Lis, 2012 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo