Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vitilax tabletki +olej + chinskie pigulki + lampa
Autor Wiadomość
wacha81 

Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 26
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010 12:16   Vitilax tabletki +olej + chinskie pigulki + lampa

witam

ostatnio wziolem sie ostro za leczenie mojego bielactwa i chcialem was poprosic o wasza opinie na temat mojego leczenia, co myslicie?

a wiec tak:
- Vitilax kapsulki 2x dziennie x6 kapsulek rano i wieczorem
- Vitilax olejek 2x dziennie (smarowanie miejsc objetych bielactwem) rano i wieczorem
- Pifubing Xueduwan 3x dziennie x6 tabletek (to ziola na detoksykacje organizmu)
- Shi Du Qing 3x dziennie x3 kapsulki ( rowniez ziola na detoksykacje)
- lampa UVB 1x dziennie wieczorem

do tego dojdzie Ginkgo Biloba jescze czekam na przesylke

tak wiec chcialbym zapytac was co o tym myslicie?
czy znacie te ziola i specyfiki? czy dzialaja?
nie pytam oczywiscie o lampe ta znamy wszyscy :)

z gory dziekuje za odp
pozdrawiam

PS. efektow narazie zero lampy uzywam dopiero tydzien tak samo ziola Pifubing i Shi Du a Vitalix kapsulki i olej dopiero dzis dostalem z zazylem
Ostatnio zmieniony przez wacha81 Śro 05 Maj, 2010 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010 14:13   

hmm każdy organizm jest inny i każdy reaguje inaczej, te ziólka ktoś Ci przepisał czy sam takowe znalazłeś i postanowiłeś spróbować?? z tą detoksytacją też bym nie przesadzała na Twoim miejscu, jeśli chodzi o ginko po co zamawiasz gdzieś?? w każdej aptece można kupic ginkofar, jak dla mnie za dużo tych tabletek,no ale ja to ja co nie znaczy że Tobie może nie pomóc ,no ale może ktoś z forum to stosował,ja nie.pzdr.
 
 
wacha81 

Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 26
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010 15:25   

co do ziól to sporo czytalem na forach o tym ze detoksykacja pomaga w leczeniu bielactwa
tak wiec postanowilem wybrac sie do chinczyka (mieszkam w anglii jest tu sporo chinskich sklepow z ziolami i innymi medykantami) i poprosilem o cos na detoksykacje.
Wspomnialem tez o bielactwie a ten polecil mi wlasnie Pifubing Xueduwan i Shi Du Qing aby stosowac oba naraz. a Ginkgo Biloba zamowilem w aptece internetowej cena 9 funtow wraz z przesylka wiec niedrogo w porownaniu do Vitilax kapsulki + olejek 150$ z USA (wystarcza na okolo 5 tyg)

mam jeszcze jedno ptanie...
Czy Vitilax ktorego uzywam to to samo co Vitix o ktorym mozna przeczytac na tym forum?
Wlasciwie chcialem zamowic Vitix z jakiegos sklepu internetowego bo ludzie mowili ze dziala ale jedyne co znalazlem na bielactwo o podobnej nazwie to Vitilax
dzieki
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010 17:29   

vitix tabletki zalecane 1x dziennie po 1 kapsułce, o stałej porze- konsultowałam z trzema lekarzami (dwóch specjalistów dermatologów i jeden toksykolog)
Ania
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 05 Maj, 2010 22:14   

kasta15 napisał/a:
vitix tabletki zalecane 1x dziennie po 1 kapsułce, o stałej porze- konsultowałam z trzema lekarzami (dwóch specjalistów dermatologów i jeden toksykolog)
Ania


A ja konsultowałem sie z dwoma dermatologami jeden to prof. drugi dok.hab. Obydwoje zgodnie, nie zależnie od siebie twierdzą żę Vitix to bujda. Nie pomoże nie zaszkodzi. Firmy farmaceutyczne za nas zarabiają i tyle.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010 07:32   

gdzieś tu ktos kiedyś wklejał skład z ulotki Vitixu,poszukaj i porównaj ze składem Vitilaxu, 9funtów hmm wg mnie drogo w PL jest po 16-20 zł w zależności od apteki, a w Londynie też widziałam w aptece,no ale jak już zamówiłeś to ok...życzę powodzenia dodaj jeszcze do tego wszystkiego cierpliwość,upartość (bardziej niż uparte są Twoje plamy)spokój,pzdr..ps jesli nie znajdziesz ulotki co do vitixu poślę Ci na PW później..pzdr ....... no i nie ma się co sprzeczać co do tabletek ponieważ na jednych działa na innych nie,ale nie szkodzą...
 
 
wacha81 

Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 26
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010 07:58   

witam ponownie
od czsu kiedy napisalem tego posta minelo juz kilka tygodni
chcialem tylko powiadomic zainteresowanych ze sa postepy
po okolo 3tyg kuracji zauwazylem efekty w miejscach gdzie sotoswalem olejek vitilax i opalanie pojawily sie plamki
odstawilem chinskie ziola
a tydzien temu dodalem do kuracji Protopic
teraz kuracja wyglada tak
rano vitilax kapsulki +kwas foliowy i witamina B12(kwas i b12 zalecane przy Vitilaxie jako suplement diety) do tego ginko bilboa i smarowanie Protopiciem
w poludnie vitilax olejek i slonko lub wieczorem lampa i ponownie tabletki vitilax

odkad uzywam Protopic (narazie okolo 1tyg) co dzien widze nowe plamki i to calkiem sporo
plamki sa roznej wielkosci od rozmiaru glowki szpilki do rozmiaru paznokcia a nawet wieksze
jak wroce z urlopu postaram sie wstawic zdjecia przed i po

pozdrawiam
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 09:33   

czekam na dalsze wiadomości i zdjęcia
 
 
wacha81 

Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 26
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 09:43   

witam ponownie:
sorki za opoznienie ale niedawno wrocilem z urlopu i jakos mi sie zapomnialo :)
wrzucam fotki
nie pisze przed i po bo odrazu widac roznice :)

[ Dodano: Wto 13 Lip, 2010 10:45 ]
i jezcze jedno Po:

[ Dodano: Wto 13 Lip, 2010 10:54 ]
dodam tylko ze od okolo poltora miesiaca nie uzywam juz nic tylko Protopic
jak widac dookola ust mialem koszmarne plamy tak samo jak broda
w tej chwili zostalo mi tylko troche dookola ust i na pod broda
Protopic zaczolem uzywac na poczatku czerwca i to dalo najwieksze efekty
po kilku dniach widzialem juz wielkie plamy pigmentu
Na ta chwile nie uzywam juz nawet lampy, choc mysle ze do niej wroce bo zdaje sie ze daje to wieksze efekty niz sam protopic.

Twarz mam juz prawie cala zrepigmentoawna teraz zabieram sie za dlonie tu zapewnie nie pojdzie tak latwo.

Podsumowujac: Protopic + Lampa daly najwieksze efekty

Vitilax+ lampa rowniez dzialaly ale duzo wolniej

pozdrawiam

Ps. jakbyscie mieli jakies pytania to smialo postaram sie byc tu czesciej teraz i odpowiadac
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 15:05   

ale super sprawa!!!!

masakra :)

gratuluję i bardzo zazdroszczę :)
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 21:33   

Ekstra lala! :)

Ja w przyszłym tygodniu idę po Protopic i dołączam do tego słoneczko. Wiem, że po Protopicu szybko barwnik ucieka ale ja dopilnuje, że pozostanie na zawsze :grin:
 
 
Sławek26 

imie: Sławek
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010 09:48   

Witam ja od jakiegoś miesiąca używam Protopic (niestety już mi się kończy) i choć mam dużo mniej palm to nie mam aż takich efektów choć uważam że ta maść w połączeniu ze słonkiem naprawdę działa - szkoda tylko że maść ciężko się rozprowadza i nie starcza na długo mi 30 gram tej maści wystarcza na ledwie 1,5 miesiąca !

Protopic używam tylko raz dziennie , zawsze przed snem , do protopicu używam Tevaskin (przed opalaniem) , pieję 2xdziennie bodziszek cuchnący oraz 1x dziennie myję się w nim , piję również intrakt z ruty oraz dziurawca ,zmieniłem dietę , zażywam witaminy , omege 3 oraz verdin homaptaxx i naprawdę efekty mam choć tak naprawdę nie wiem co mi pomaga bo sporo tego biorę :razz:

Obecnie czekam na Novitil Gel i jestem dobrej myśli razem ze słonkiem i solarium powinno być coraz lepiej :wink:

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo