Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CzeSC!
Autor Wiadomość
kamila 

Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 10:33   CzeSC!

Bielactwo mam od 6 lat,pojawiło się po urodzeniu dziecka.mam narazie na dłoniach i łokciach.Stosowałam tylko VITIX i słońce,ale nic nie pomogło. Może mi ktoś doradzi czego mam jeszcze spróbować? :lol:
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 12:30   

kamila , metod jest wiele , ale TY masz w najgorszych miejscach ,ktore praktycznie są nie do wyleczenia. Plamy dosc łatwo znikaja z twarzy ( co prawda po roku , 2 sie znowu odnawiaja ale to juz inna bajka ). NA tułowiu pigmentuje sie. wewnetrzna czesc ramienia. Ale dlonie , palce u rak , łokcie to MASAKRA ... . JA naswietlałem dłonie 6cioma świetlowkami 311nm ( 6 x 9 watt ) , zrobilem sobie takie pudełko .jak to kosmetyczki maja do tipsów--wkladasz reke do pudła a tam same świetłowki. I tak smazyłem te dlonie przez prawie rok , co dnia ...od 1 minuty ..doszedlem az do 11 minut !!! i nic . smarowalem dłonie VITIX i protopic. i nie pojawiła sie przez rok ani jedna kropeczka pigmentu. w innych miejscach ciała pojawiały sie. ale rok minał i wszystko znikło.
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:41   

Witaj! Niestety rączki to trudna sprawa :( Jak małe to może pomyśl o makijażu permamentnym. Mnie nie stać :( Ja obecnie smaruję dziurawcem i wychodze na soneczko, poje dziurawiec i łykam betakaroten. Na nogach jakieś niewielkie żółtawe zabarwienia na białych, na dłoniach jak było
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo