Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cze?ć.
Autor Wiadomość
Krychu30 

imie: Krystian
Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 17:08   Cześć.

Witam wszystkich.Mam na imię Krystian i tak jak wszyscy (albo większość) tutaj choruje na bielactwo.Chorobę zaobserwowałem u siebie jakieś trzy lata temu.Jak narazie nie leczyłem się żadnymi możliwymi metodami i dlatego proszę o pomoc w tym zakresie.Na początek to chciałbym się dowiedzieć gdzie można dostać się do dobrego dermatologa w województwie wielkopolskim.U mnie w mieście jedynie prywatnie i to jeszcze z dwa-trzy miesiące trzeba czekać.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 17:17   Re: Cześć.

Krychu30 napisał/a:
Witam wszystkich.Mam na imię Krystian i tak jak wszyscy (albo większość) tutaj choruje na bielactwo.Chorobę zaobserwowałem u siebie jakieś trzy lata temu.Jak narazie nie leczyłem się żadnymi możliwymi metodami i dlatego proszę o pomoc w tym zakresie.Na początek to chciałbym się dowiedzieć gdzie można dostać się do dobrego dermatologa w województwie wielkopolskim.U mnie w mieście jedynie prywatnie i to jeszcze z dwa-trzy miesiące trzeba czekać.


Najważniejsze, to chyba najpierw byś musiał iść do lekarza?
I poczekać na tą wizytę! Ja też musiałam czekać na pierwsza wizytę u dermatologa, taka kolej rzeczy!
Przepisze maści, popatrzy, skonsultuje, może naświetlanie szpitalne!?

A na internecie nie masz dermatologów w swoim mieście albo obok? Ludzie piszą opinie, można poczytać dowiedzieć się co nie co.
 
 
Krychu30 

imie: Krystian
Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 5
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 17:32   

Szczerze mówiąc to tym kierunkiem jeszcze nie próbowałem.Jeśli nic nie poszukam prędzej to trzeba będzie poczekać na tą pierwszą wizytę.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 17:50   

Krychu30 napisał/a:
Szczerze mówiąc to tym kierunkiem jeszcze nie próbowałem.Jeśli nic nie poszukam prędzej to trzeba będzie poczekać na tą pierwszą wizytę.


http://vitiligo.com.pl/forum/viewforum.php?f=3
tutaj jest link do adresów dermatologów w określonych województwach! poszukaj swojego!

aa internet wiadomo rzecz obyta, każdy udziela czasami opinii na temat doktora u jakiego był, więc a nóż może coś znajdziesz;).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo