Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak dlugo stosowac protopic 0.03 u dziecka?
Autor Wiadomość
joanna_f 

Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012 22:45   jak dlugo stosowac protopic 0.03 u dziecka?

Nie jestem pewna, czy moj syn ma bielactwo, zaden lekarz nie potwierdzil tej choroby, dopiero za miesiac jedziemy na na badanie pod lampa Wooda. Kacper ma biale plamy na czole, lekarka zalecila stosowanie protopicu 0.03 przez 3 tygodnie. No i wlasnie te 3 tyg. mijaja, nie wiem, czy stosowac go dalej... Czy moze mu zaszkodzic (syn ma 6 lat i uzywam go na twarz)? Podczytuje Was i wydaje mi sie, ze uzywacie protopicu przez dlugi okres. Oczywiscie poprawy zadnej nie zauwazylam. Zdj synka wkleilam pod tematem "Poznajmy sie".
Bardzo sie ciesze, ze natrafilam na to forum. Wiele dowiedzialam sie na temat bielactwa. Lekarze nic mi na temat tej choroby nie powiedzieli. Podziwiam Wasze pozytywne nastawienie, dzieki wielkie za ogrom informacji, jakie tu uzyskalam. Dzieki Wam zrobilam mu badania krwi na poziom B12, kwasu foliowego ( wyniki ok, ma nawet podwyzszony poziom kwasu foliowego) i tu dowiedzialam sie o lampie Wooda.
Zycze wszystkim powodzenia i wytrwalosci w walce z ta przypadloscia.
 
 
malibu 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012 16:44   

hej,moja córka ma podejrzenie bielactwa ,tez dostała do smarowania Protopic 0.03 z zaleceniem smarowania 2-4 miesiące, tzn. jesli zachodzi jakas zmiana to to przedłużyć do 4 miesięcy ,jesli nic się nie zmieniło po 2 miesiącach -dać sobi espokój;moja córka tez ma 6 lat .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo