Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
moja metoda na pozbywanie się plam
Autor Wiadomość
mates7 
kulturysta


imie: Mateusz
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 14
  Wysłany: Czw 06 Cze, 2013 22:30   moja metoda na pozbywanie się plam

Witam, jestem nowy ale musiałem się tu zarejestrować ponieważ muszę wam powiedzieć co ostatnio odkryłem. Chociaż najpierw krótko coś o sobie... Jestem Mateusz mam 17 lat i mam bielactwo od 2 lat znaczy tak mi dermatolog powiedział.. Mam białe plamy na klatce, plecach, czole, koło ust, i w miejscu intymnym. Ale do rzeczy. Otóż uprawiam kulturystyke narazie amatorsko i zauważyłem dziwną rzecz. Otóż od kiedy zacząłem redukować tkankę tłuszczówą i na bieżni biegam bez koszulki jak jest słonecznie to zauważyłem że plamy na czole, ustach i klatce z plecami zaczynają się repigmentować. Może to dziwne co powiem ale możliwe że właśnie utrata tłuszczu pod skórą pomaga na odzyskanie normalnego koloru skóry :) jedyne co stosuje z maści to tylko takie na tzw. trądzik chociaż go nie mam oraz kremy do opalania z masłem kakaowym. Może warto spróbować ? :)
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pią 07 Cze, 2013 08:41   

ja także do opalania używałam mleczka kokosowego przyspieszacza do opalania i pomógł trochę na brzuchu bo jedna plama była mega duża (jak dwie pięcio złotówki) dzięki temu przyspieszaczowi wyrównał mi się troche koloryt.

[ Dodano: Pią 07 Cze, 2013 08:42 ]
u mnie takie małe kroipeczki same znikają ale ta jedną wielka plama na brzuchu była straszna, cięzko było wyrownać jej krawędzie
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Sob 08 Cze, 2013 11:47   

A ja myślę, że po prostu wraz z potem pozbywasz się toksyn i to sprzyja repigmentacji. Takie oczyszczanie przez pocenie się :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo