Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bydgoszcz wita ^o^
Autor Wiadomość
jokeepl 
Whatever

imie: Dawid
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 14:34   Bydgoszcz wita ^o^

Jestem nowy na tym forum ale duzo juz o nim slyszalem , tak więc przywitam sie

Nazywam sie Dawid, mam 19 lat , na bielactwo choruje od 14 roku zycia i przyszlo ono dosyć szybko , zaczynajac od twarzy rąk , kolan stóp , łokci , poszczegolnych punkcików na plecach i klatce piersiowej , pachwin ... no ogolnie gdziekolwiek moglo to sie wbiło ;D , z roku na rok rozwoju tej choroby szczerze przechodzilo mi to że jestem "inny" , że ludzie patrzą się na mnie jak na niewiadomo co ... byly momenty zalamania psychicznego , bo chyba najbardziej ta choroba na psychice sie odbija . Przeszło mi . Mimo choroby jedna dosyć ładna dziewczyna (dla mnie to bylo niewyobrazalne że którakolwiek z dziewczyn chcialaby być z taką osobą która jest łaciata , w wieku gdzie kazdy lubi sie chwalić nalepszymi , najładniejszymi okazami) .. Dała mi ona wiary w siebie, że choroba nie blokuje mi drogi do bycia o drobine szczęśliwym . Niestety nigdy nie udało mi się osobiście porozmawiać z osobą chorą na bielactwo , tak poprostu by powymieniać sie informacjami , przeżyciami ... Na tym mi zależy, bo takie osoby myśle że mogą sie okazać kluczowe w odbudowie relacji między ludźmi , pokazać że nie tylko Ty jesteś tym odmieńcem , że w sumie to tylko wygląd nas różni od innych, a w środku jesteśmy tacy sami jak wszyscy inni normalni ludzie. Dlatego zależy mi tak na tym by poznać nie ważne czy dziewczyne , czy chłopaka , ale osobe chętna do pogadania , bo myśle że my bedziemy potrafić się zrozumieć .

Jesteś z Bydgoszczy ? Naprawde zależałoby mi na kontakcie.
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 16:56   

Warszawa jest wielka a mimo to nie spotkałem osoby, z którą mógłbym od tak pogadać na ten temat :).Wiele osób z plamami mijałem :) Ta choroba siada na psychikę :) nie ma co się nią przejmować.
Od tego się nie umiera i tyle ;)
Witaj na forum:)
 
 
Patry?88 

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Lip, 2013 00:18   

Witamy :grin: Ja w Wawie widzialem moze z 2 osoby łaciate ale z nikim z "nas" nigdy nie mialem okazji porozmawiac w 4 oczy ;D dobrze sie ukrywaja nie ma co ;PP :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Patry?88 Wto 16 Lip, 2013 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 16 Lip, 2013 09:08   

ja kilka razy w tyg spotykam ekspedientkę w sklepie z bielactwem... ma bardzo dużo plam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo