Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Czesiu
Pon 13 Kwi, 2009 21:32
Vitix w tabletkach
Autor Wiadomość
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007 23:42   Vitix w tabletkach

Witam Wszystkich Forumowiczów !
Jestem tutaj dopiero nowo zarejestrowanym użytkownikiem i niestety mam ten sam problem co Wy. Do osób które sie leczą mam ogromną prośbe,otóż ja stosuje lampe UVB 311nmi smaruje sie Vitixem (lecze sie u p.Bourian ) i pije zioła. Ile razy w tygodniu stosujecie lampe ?W najblizszym czasie nie mam wizyty w Warszawie wiec moze od was uzyskam jakąś rade. Chce sprowadzić z zagranicy tabletki Vitix i chciałam sie Was zapytac czy ktoś stosuje juz te tabletki,ile tabletek dziennie trzeba zazyć,czy mozna je uzywać razem z mascia Vitix i jakie sa efekty.Bardzo bym posiła o odpowiedź.
pozdrawiam serdecznie
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007 23:48   

czesc Karinka !!
fajnie ze dolaczylas,
co do czestotliwosci i czasu naswietlania to lepiej stosuj sie do zalecen lekarza bo wiekszosc z nas nie ma niestety tej mozliwosci i eksperymentuje samemu... nie mniej chyba nie powinno sie przekraczac 3 naswietlan na tydzien.
co do Vitixu w tabletach - jak dobrze poszukasz znajdziesz na Forum temat traktujacy wlasnie o tym,
3maj sie cieplutko, powodzonka w terapii
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 10:49   

Cześć !!
To znów ja :) Przeglądałam już to forum i nie mogę się doszukać gdzie to pisze,ale nie poddam się :) A czy nie wiecie (pisze do tych co leczą sie u p.Bourian) czy jest taka możliwosc aby zadzwonić tam do nich do recepcji i poprosić tą panią z recepcji aby zapytała się Pani Bourian jak nalezy stosować ten Vitix w tabletkach ? Bo niestety w najblizszym czasie nie mam wizyty i z tego co wiem p.Bourian od 24lipca jest na urlopie i nie wiem kiedy wróci. A co do naświetlań ja kupiłam tą lampę UVB i naświetlam się 5 razy w tygodniu i tylko w weekend robie przerwę . Jeszcze chciałam się Was zapytać co z powiekami,bo przy naświetlaniu twarzy ja zakładam okulary a Wy naswietlacie również powieki tak jak reszte ciała ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedź :)
pozdrawiam gorąco
 
 
vojtek 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 11:25   

5 razy? Nie za czesto? Ogolnie przyjeta zasada to 3 razy w tygodniu lub co 2gi dzien. Ale coz, moda sie zmienia :)

Pozdrawiam!
 
 
nica 

Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 12:02   

Karina napisał/a:
Chce sprowadzić z zagranicy tabletki Vitix


cześć czy już masz te tabletki? załatwiałaś bezpośrednio z tej firmy, co rozprowadza czy przez rodzinę w Stanach?

Ogólnie: jak załatwiacie te tabletki gdy nie macie karty kredytowej??
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 12:37   

Moze troche i za czesto,ale niestety jak narazie nie mam jak skonsultowac to z p.Bourian. A jezeli chodzi o ten Vitix w tabletkach to od rodziny wiem, ze w Stanach bez zadnego problemu mozna go dostac.
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 20:45   TABLETKI VITIX

Karino,
w temacie TABLETKI VITIX w dziale Leczenie znajdziesz trochę informacji na ten temat (Maciek już Cię informował). Poniżej masz link.

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=147

Tam też znajdziesz linki do stron oficjalnych vitixu i strony rosyjskiej, gdzie Rysiek i ja próbowaliśmy je zdobyć.
Pozdrawia. Życzę powodzenia i czekam na private i forum na wszelkie informacje na ten temat. Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam i witam na FORUM.
Ania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo