Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich:)
Autor Wiadomość
agaka79 

Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 19:04   Witam wszystkich:)

Witam,
na forum zarejestrowałam się jakis czas temu ale dzisiaj pisze pierwszy raz. Na bielactwo choruje 19 lat:( Plam mam dużo- na nogach rekach, biodrach. Na poczatku choroby leczylam się przez kilka lat ale nie było efektów więc dalam sobie spokój, poza tym byłam mala więc az tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Póżniej przez kilkanascie lat dalam sobie spokój, nowe plamy mi nie wychodziły i czesciowo zaczął wracac pigment. Dwa lata temu pojawiły się plamy na dłoniach i wokół oczu:( Bardzo duzo czytam na temat bielactwa w necie i wypowiedzi wielu osób zacheciły mnie do ponownego leczenia. Wczoraj dzwonilam na Towarowa i umówiłam się na wizytę-termin mam dopiero na 6 lutego. W przyszłym tygodniu wybieram się do dermatologa w moim miescie Moze polecicie jakiegos dobrego lekarza z Katowic lub okolic?
Poztaram się pisac jaknajczesciej o ile czas mi pozwoli:)
Pozdrawiam
 
 
Kasiak 


imie: kasia
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 11
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 10:34   

MIlo cie tu goscic! Ja na swoje odbarwienia tez mam juz z jakies cwierc wieku.. :blush: .Ciekawe to co napisales ze jak bylas mala to mniej ci to przeszkadzalo.u mnie bylo zupelnie na odwrot,to teraz jkiedy jestem starsza podchodze do nich z wieksza rezerwa :???: Na wizzyte u tej francuzki warto tyle czekac,to najbardziej zorientowany cielawiek z jakim sie kiedykolwiek spotkalam :drunk:
Nalezy sie duzo usmiechac :mrgreen: (to przepis na ogolnie dobra kondycje... :hahaha: )
kiedys uslyszalam od jednego lekarza,jeszcze jak bylam maym dzieckiem,ze vitiligo jest nieobliczalne,ze moze byc iz same kiedys znikna bez sladu te,lub stane sie cala biala :???:
nie wiem ile w tym prawdy ale narzazi widzac efekty naswietlan.Trzeymam sie pierwszej wersji!!

Mocno sciskam .buziok
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 20:04   

witam na Forum !
od dawna szukam na Śląsku lekarza ktory mialby chociaz mgliste pojecie o leczeniu bielactwa - niestety bez rezultatow... :neutral:
pozdrawiam, ja znajdziesz kogos sensownego to sie pochwal,
papa !!
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 10:18   

hej, witam witam!
ja coś dawno nie zaglądałam na forum z powodu wielu obowiązków,ale miło widzieć nowych użytkowników :)
Życzę sukcesów w walce z choróbskiem, a o dobrego lekarza niełatwo, to fakt :( ciężko znaleźć jakiegoś dermatologa , który wiedziałby coś więcej o bielactwie. Ja już zwiedziłam kilku w moich okolicach i każdy coś tam wiedział o tej chorobie, ale niewiele. Ech...
POwodzenia i witam jeszcze raz :mrgreen:
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 17:55   

Amelkaa a czemu już usunęłaś swoją fotkę z profila?? Mi się bardzo podobała :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo