Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cze?ć wszystkim!
Autor Wiadomość
pati6b 

imie: Patrycja
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto 28 Sie, 2007 07:48   Cześć wszystkim!

Znalazłam się tutaj ponieważ dotknęła i mnie "przypadłość" zwana bielactwem :(
Chcę nauczyć się jak wyleczyć chorobę, bo na pewno nie będę umiała z nią żyć.
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007 12:22   

No i kolejna osoba na naszym forum! Czyż to nie zaskakujące? Prawie codziennie nasze grono się powiększa! Witamy Cię serdecznie! Zaczynam się zastanawiać, dlaczego nasza choroba jak i my ( a nie jest nas mało jak widać) jest tak lekceważona przez naukowców i lekarzy... buuu Już dawno powinni zaradzić choćby objawom, a poźniej zając się przyczynami!
 
 
Lucy 


pole1: 314
imie: Izabela
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Elbl?g
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007 13:19   Bielactwo :(

Witam
Również chciałam się przywitać

Moja choroba z bielactwem rozpoczęła się około 15 lat temu dołączyła do tego też nadczynność tarczycy i choroba serca (juz zaleczona podobno)

Mieszkam w Elblągu i lekarze u których do tej pory byłam mówią mi, że ta choroba jest niewyleczalna (dostałam tylko skierowanie na naświetlania w szpitalu ale tylko raz i na tym się skończyło) i mam się z nią pogodzić i dalej żyć i jakoś mi się udaje tylko najgorzej jest latem, zimą nic nie widać z bielactwa gdyż moja karnacja jest tak bardzo jasna. Najgorzej jest na rękach (wyglądają podobnie jak się troszkę choć opalę jak na zdjęciu gdzie prezentowana jest Lampa Wooda) inne miejsca to szyja, ale tu jakoś udaje się mi zatuszować plamki dostępnymi kosmetykami i trochę plamek na nogach, które mi chyba jeszcze nie przeszkadzają i nie są tak bardzo widoczne.

Jeszcze raz wszystkich witam
Serdecznie Pozdrawiam
Izabela
 
 
Clio 


pole1: 310
imie: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007 19:58   

Dla nas kobiet jest to tym bardziej nie fajne, ze czujemy sie przez to mniej atrakcyjne...zawsze, gdy poznaje kogos, to zastanawiam sie czy mnie zaakceptuje w calosci ...ale wiem jedno...mam wokol siebie prawdziwych przyjaciol, bo nie patrza na moj wyglad tylko na moja dusze ;) i dzieki temu przynajmniej wiem, ze jesli poznam mojego przyszlego meza, to nie bedzie mnie kochal za urode a za wnetrze ;) to jest piekne ;) od jakiegos czasu ucze sie kochac siebie RAZEM z plamkami...polecam ksiazke "potega podswiadomosci"...nalepiej zaczac od uspokojenia naszej psychiki...DZIEWCZYNY !!! Jestesmy piekne i wyjatkowe ;) A przy okazji mozna szukac sposobu na zniwelowanie plameczek ;) TAK TRZYMAM, choc nie zawsze jest tak pieknie ;) Buziaki
 
 
schon 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007 20:51   

Mi by nie przeszkadzała dziewczyna z plamkami. Najważniejsze dla mnie żeby nie była egoistyczna i była szczera.
Ostatnio zmieniony przez schon Wto 28 Sie, 2007 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 29 Sie, 2007 07:52   

Czesc Pati, czesc Lucy ! witamy serdecznie !!! fuckvitiligo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo