Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Walka z Choroba
Autor Wiadomość
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008 17:34   Walka z Choroba

Witam,


Jestem Tutaj Nowy i na wstepie powiem co i jak nie wiem czy to dobry dział ale nie wiedziałem gdzie to dac. Mam 21 lat chorba zaatakowala jakis rok temu pojawily sie plamki wkolo wlosow na rekach takie drobne pozbawione barwnika ale nie moge biała tylko bledsze pozniej pojawily sie w innych miejscach najczesciej wkolo wlasnie włoskow i sa droibne i dodatkow mam teraz 3 plamy troche wieksze na kolanie na brzuchu 2 ale tez nie sa mega biale ale bledsze niz pigment zdrowej skóry.


LECZENIE


Kupilem beta karoten bo pisze ze na to ale nie liczylem na suckes biore caly czas juz 3 opakowanie czy pomoglo nie wiem.

Nastepnie bodziszek cuchnacy zakupilem troche i pije z tego herbate podbno pomaga moze kto wie a tani jest .

Dodatkow smaruje ciało mascia z witaminami w miejscu plam oraz takie tab na poprawe skory kto wie moze cos da ale biore to troche juz

Zakupilem te chnskie tab bo kto wie moze pomoga zakupilem w Chinach nie radze przeplacac lepiej kupic na ebay gdzie taniej wychodzi to jak cos

Teraz mam jeszcze olej babcic kupilem z Indi koszt 30zł za 50ml i smaruje tym

Pije rowniez sok z dziurawca oraz soczki 1dniowe smaczne a moze pomoga troche albo chociaz zaspokoja sumienie

Jak narazie bez rezultatow stosuje wszytsko co wypisalem razem . Bede walczyl nee poddam sie i Tyle mysla nad zakupem lampy lub jakis innych srodkow mozecie cos poradzic co jeszcze moge kupic mascie tab , witaminy ,ziola cokolwiek???? BD wdzieczny Za KAZDA SUGESTJE narazie to tyle jak cos to dopisze RAZEM DAMY RADE
Ostatnio zmieniony przez kamilwlkp Śro 24 Gru, 2008 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 24 Gru, 2008 03:42   

Cześć. Śmieszny trochę ten tekst: ,,kto wie może coś pomoże" :) Radzę Ci po olejku Babci uwazac na slonce i na jedzenie malo zdrowych rzeczy. Powodzenia w leczeniu. Pisz o efektach!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo