Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam. Jestem nowa na forum.
Autor Wiadomość
Daria 
Mila

imie: Mila
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 47
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 10:42   Witam. Jestem nowa na forum.

Witam wszystkich. Bielactwo mam od 12 lat. Plamy mam praktycznie wszędzie, nie będe wchodziła w szczegóły bo nie starczyłoby strony. Jedyną częścią ciała jaką mogę odsłonić bez większego wstydu są nogi (ale stopy już nie). Stosowałam bardzo wiele terapi: lampy puva, vitix, bodziszek cuchnący, dziurawiec, ostatnio maści:dermovate, protopic. Miałam również wycięte znamię Suttona. Najlepszy efekt był jednak po lampach na które jeżdziłam prawie rok. Zaszły mi wtedy łokcie, trochę biodra i pachy no i broda. Niestety musiałam zrezygnować z lamp ponieważ musiałam jeżdzić na nie 35 kilometrów w 1 stronę 3 razy w tygodniu, a doszły mi wtedy nowe obowiązki takie jak mąż i dziecko. Ostatnio znowu wzięłam się ostro do leczenia takimi chińskimi ziołami ale czekam na efekty już 2 miesiące i nic. Gdy tylko coś zauważę zaras dam Wam znać . A musicie wiedzieć że codziennie szukam jakiejkolwiek małej brązowej plamki. Nie chciałam się rozpisywać bo sama nie lubię czytać bardzo długich postów a tu proszę...trochę mi nie wyszło ;) Pozdrawiam.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 21:05   

Cześć Daria, witamy na forum. Jak tylko zauważysz jakąś kropkę pigmentu, daj znać, wierz mi, że każda pozytywna wiadomość o powrocie barwnika mobilizuje innych do działania. Powodzenia i życzę owocnego korzystania z forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo