Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 12:07   Witam wszystkich

Witam wszystkich na tym forum :grin:
Od 1,5 roku jestem posiadaczką bielactwa :cry: z czym żyje mi się ciężko bo jak na razie nie potrafię się z tym pogodzić .Jestem osobą z ciemną karnacją,więc jak wiecie plamy są super widoczne,no i praca moja nie pozwala mi na unikanie słońca-całe dnie za kółkiem.
w zeszłym roku chodziłam na refundowane lampy,i byłam mile zaskoczona że poprawa był nagła,lecz zmuszona byłam z przerwania leczenia,gdyż oxoralen był źle tolerowany przeze mnie ,wcześniej używałam geralen-i on był super tolerowany.
Mam nadzieję że przez kontakt z ludźmi z tego forum jakoś sobie poradzę z psychiką i dowiem się jak i czym jeszcze mogę próbować to leczyć.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam :biggreen:
 
 
Czlowiek_Nikt 

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 12:11   

Witaj, jestem tu w zasadzie od niedawna, ale z tego co czytam, to jakiś rewolucyjnych sposobów nikt nie znalazł. Każdy się zmaga z tym jak może. Też mam ciemniejsza karnację i skórę która, się szybko opala. Wygląda to oczywiście masakrycznie, ale co zrobić.

Miło Cię poznać, udanego dnia:)
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Sob 03 Lip, 2010 10:25   

hej!!!
ja choruje ponad 3 lata.... tez ciężko mi się z tym pogodzić...tym bardziej że plamy rozłażą się coraz bardziej...ja "leczę" się na własną rękę...

ps. widzę że jesteś z Częstochowy... ja też... więc tym bardziej pozdrawiam! :)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 11:46   

witam :) i pozdrawiam
ewebo a leczenie na własną rękę przynosi rezultaty ??
Ostatnio zmieniony przez kacha Wto 06 Lip, 2010 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 11 Lip, 2010 15:17   

Mówicie o ciemnej karnacji, a kosmetyki do kamuflażu? Ja mam jasną cerę i plamke na brodzie, nad ustami i wokół oczu tuszuję zwykłym korektorem i podkładem, ale wy musicie mieć coś ekstra :)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 09:40   

alenda napisał/a:
Mówicie o ciemnej karnacji, a kosmetyki do kamuflażu? Ja mam jasną cerę i plamke na brodzie, nad ustami i wokół oczu tuszuję zwykłym korektorem i podkładem, ale wy musicie mieć coś ekstra :)


Ja jeszcze nie doszłam do jakiegoś dobrego kamuflażu ,mam plamy dość rozległe na policzkach,w kącikach ust i w brwiach i nad nimi -to jeśli chodzi o twarz .Ja nakładam na miejsca odbarwione czekoladowy fluid ,kiedyś jeszcze pudrowałam .Niestety róznicę u mnie widać :sad:
Na pudrach,fluidach czy korektorach nic się nie znam,bo zanim mnie nie dopadły plamy,nigdy wcześniej nic takiego nie używałam.
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:42   

To nic nie da, muszi mieć krem do kamuflażu, koniecznie wyrównać podkładem, a na koniec pudrem sypkim.
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 21 Lip, 2010 09:18   

właśnie czytam posty dotyczące jakiś dobrych sposobów kamuflażowych,bo sama to bym nakupowała zapewne nic nie warte.A dobre rady - zawsze w cenie :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo