Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam WAS
Autor Wiadomość
plamka4 

Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 14:11   witam WAS

:?: Hej jestem tu nowa choruje na bielactwo od 14 lat obecnie mam lat 27.Z wiekiem myślałam że będzie mi lepiej a wcale nie jest wręcz przeciwnie dopadają mnie jakieś dołki psychiczne.Jestem mamą 5 letniej córeczki jest zdrowa powinnam się cieszyć ale jednak coś jest nie tak może dlatego że jestem sama bo rozstałam się ze swoim partnerem ale nie z powodu plamek.Mam powodzenie jestem ładna ale nie mogę przełamać się aby kogoś poznać bliżej a co najgorsze powiedzieć na co choruję.Przepraszam pewnie Was nudzę ale musiałam to komuś wreszcie napisać.Nikt z wtajemniczonych mnie nie rozumie nie widzi w tym problemu a ten problem istnieje każdy z Nas chorujących to wie.
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 14:32   

Witamy serdecznie na forum, też jestem chorą mamą zdrowej córeczki. Często tak jest, że ludzie z otoczenia nie widzą żanego problemu i każą się nie przejmować, ale my sami wiemy, że jest to jedna z trudniejszych spraw do przeskoczenia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez martusia33 Czw 09 Wrz, 2010 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia K. 

pomogl: pomogla
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 21
Wysłany: Czw 09 Wrz, 2010 19:24   

Wieciem, że ja dopiero teraz zaczęłam zwracać uwagę na skółrę innych ludzi i widzę, że bielactwo jest rzeczywiście dosyć powszechne. Wniosek stąd jeden: ludzie mniejszą uwage zwracają na waszą przypadłość niż się wam wydaje. Np. pewną osobe na wysokim stanowisku w naszym mieście znam już od co najmniej kilkunastu lat i dopiero teraz zauważyłam na jego rękach duże plamy, wcześniej po prostu przy rozmowach z nim koncentrowałam się na innych sprawach. To my sami stwarzamy sobie największy problem. Głowa do góry!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo