Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie.
Autor Wiadomość
Marta4 

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 19:19   Witajcie.

Witajcie.

Na imię mam Marta. Mam 25 lat i pochodzę z Poznania. Bielactwo mam od piątego roku życia, więc wiem jaki to koszmar. Plamki pokrywały 78% mojego ciała. Dzięki leczeniu udało się to zredukować do około 20%(kuracja była efektowna ale po pewnym czasie lekarz stwierdził, że szkoda skóry a ja byłam już zmęczona szpitalem 3x w tygodniu przez 3 lata. zgodziłam się na przerwanie kuracji... teraz żałuję. Powrót jest trudniejszy niż myślałam...) ale okazało się, że to nie plamki są teraz moim największym problemem tylko to jaki wywarły wpływ na moją psychikę przez te wszystkie lata. Na pewno wiecie jak ludzie reagują na coś czego nie znają... Wieczne oskarżenia, obelgi, drwiny... Szkoła! to był najgorszy okres w moim życiu. Nieustanna walka o miejsce w grupie, o które nikt inny nie musiał walczyć.

Długo bym mogła o tym pisać.

Nigdy nie miałam większego kontaktu z ludźmi z tym samym... problemem? Sama już nie wiem jak to nazwać. Czasem czuję się winna, że w ogóle narzekam... Dziś wpadłam na pomysł by odnaleźć kogoś w internecie i tak trafiłam na to forum.

A więc witam! Miło mi wszystkich poznać :)

Pozdrawiam!

m.
 
 
Przemek 
pal

imie: Przemysław
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 23:20   

:mrgreen: Witaj to jak ci sie to udało ??? I leczysz sie dalej ??? I oby wiele było wpisów o postępach to podbudowuje a załamywać sie nie ma czym każdy ma chwile zwątpienia.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011 18:32   

Miałaś tak jak ja, walka w grupie o swoje miejsce. Widze że nie tylko ja tak miałem. Niech mi nikt nie mówi, że to nie niszczy psychicznie.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 02 Mar, 2011 18:40   Re: Witajcie.

A jaką metodą się leczyłaś ? PUVA ? UVB ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo