Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc - co mozna przyjmowac a co nie?
Autor Wiadomość
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 14:13   Proszę o pomoc - co mozna przyjmowac a co nie?

Cześć.
Jak juz w jakims temacie czytalem, niektore zwiazki chemiczne wplywaja na rozwoj bielactwa, inne zas je hamuja/ew. są neutralne. Mam takie male pytanko, otoz interesuje sie kulturystyką i chciałem zakupic taki oto suplement diety, jednakże zanim to zrobie musicie mi dać swoje pozwolenie :) tutaj skład:
http://sklep.kfd.pl/images/olimp2/mutant_mass.jpg
Napiszcie czy to nie spowoduje pojawienia sie nowych plam/powiekszenia starych. Z góry wielki dzięki i trzymajcie się ciepło :) .
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 17:03   

moim zdaniem spokojnie możesz wziąć
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 00:13   

ja tez chodze na silownie, nie wzialem nic do ust z suplementow.
moim zdaniem lepiej poczytac w internecie, bo slyszalem o skutkach ubocznych brania suplementow tego typu. radzilbym Ci uwazac, bo mozna rozchulac bielactwo a zatrzymac trudno.
no i zastanow sie nad jednym- czy chcesz miec miesnie czy byc napompowany woda (nie chce nikogo obrazic) ? bo podobne efekty przyrostu masy mozna miec na odpowiedniej zdrowej diecie i regularnym cwiczeniom.
Ostatnio zmieniony przez blabla Pią 05 Lis, 2010 00:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 09:16   

MUSZE SIE PRZYZNAĆ ,ŻE GDY ZACZĘŁAM BRAĆ SUPLEMENT DIETY TAKI OTO :http://www.domzdrowia.pl/84724,olimp-therm-line-120-kapsulek.html TO NIESTETY DOSTAŁAM JESZCZE WIĘCEJ PLAM
CHCIAŁAM TROSZKE ZRZUCIĆ KILOGRAMÓW I ZAKUPIŁAM W APTECE PRZYCZYM SIŁOWNIA PONIEWAŻ CHCIAŁAM ZBIĆ PARE KG PO CIĄŻY ALE NIESTETY W MOIM PRZYPADKU NIEWYSZŁO MI TO NA DOBRE SCHUDŁAM ALE INNYM KOSZTEM
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 05 Lis, 2010 11:43   

Blabla, bez przesady, tu są tylko białka, tłuszcze i cukry
to nie są sterydy i nie powodują puchnięcia mięśni, tylko są dla nich budulcem i źródłem energii

nie powiem na 100%, że każdy składnik jest bezpieczny, ale nikt chyba nie powie na 100%, że któryś konkretny ze składu może zaszkodzić
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 00:06   

CO SIE MOŻE PRZYCZYNIĆ DO POWSTAWANIA PLAM TO TEGO NIKT NIE DOJDZIE
:cry: :cry:
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 00:13   

blabla napisał/a:
ja tez chodze na silownie, nie wzialem nic do ust z suplementow.
moim zdaniem lepiej poczytac w internecie, bo slyszalem o skutkach ubocznych brania suplementow tego typu. radzilbym Ci uwazac, bo mozna rozchulac bielactwo a zatrzymac trudno.
no i zastanow sie nad jednym- czy chcesz miec miesnie czy byc napompowany woda (nie chce nikogo obrazic) ? bo podobne efekty przyrostu masy mozna miec na odpowiedniej zdrowej diecie i regularnym cwiczeniom.

Przecież to suplement, uzupełnienie diety, dostarczenie organizmowi wystarczającej ilości składników zeby mogl zbudowac masę mięśniową, nie mowimy tu o koksach czy innych dziwnych sprawach :) Jesli stosujesz sie do diety to pewnie wiesz ze utrzymanie tej granicy 2,5-3g bialka/kg ciała jest sporym problemem bez dodatkowego białka, poza tym nie każdy ma tyle czasu zeby regularnie jesc, szczegolnie niektore produkty. Te węglowodany, białka i tłuszcze w gainerach z tego co czytałem są b. dobrej jakości, dlatego są lepsze od tych węglowodanow w slodyczach.
Diety oczywiscie tez bym sie trzymał, aby nie wyrzucać pieniędzy w błoto.
Choć teraz szczerze mówiąc, troche mnie wystraszyliście :P Co do sodu to nie ma problemu?
Dzięki Abi za miłe słowa :)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 06 Lis, 2010 16:37   

to wypowie sie teraz ktos kto ma o tym pojęcie :biggreen:

ja osobiscie sam uzupełniam dietę białkiem..i nie widzę w swoich plamach żadnych róznic poza tym jak pisał kondziu jest to tylko suplement diet jesz tylko wtedy gdy brakuje ci odpowiedniej gramatury b/t/w...w danym dniu.

Ps. węglowodany-można zastąpić kaszą,ryżem, kartoflami.itp. no napewno nie ze słodyczy broń boże :lol:

białko- zastap chudym twarogiem dziennie jem 1 kostke to masz 250g a białka tam jest ponad 60g, lub piersi z kury.

tłuszcze tylko te zdrowe-ryby,oliwa z oliwek....

zamiast odzywek/suplementów;p

to tak jakby ktos jeszcze chciał cie krytykować za te suplementy....czym one są w porownaniu do alkoholu papierosów luib saa...niczym....

ROŚNIJ chłopie pozdro:P :wink:
Ostatnio zmieniony przez Dawid Sob 06 Lis, 2010 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 07 Lis, 2010 23:46   

wiedziałem że wywołam burzę na forum swoim postem.
suplement suplementowi nie równy, jednak takie suplementy można zastąpić w 100% naturalnymi, rozumiem praca brak czasu ale dla chcącego nic trudnego.
@Kondziu, to co chcesz brać to nic innego niż chemia, po której urosną Ci ręcę i klata ale będzie to woda :] znam ogrom ludzi którzy eksponują na nk.pl zdjęcia z klatą. z bliska widać że tam woda, bo zero prawdziwych mięśni. bo jak wytłumaczysz napompowaną klatę, po roku miałby taki efekt ?
zanim weźmiesz zastanów się, lepiej ćwiczyć 2 x dłużej i mieć małe ale duże efekty niż być "well built" jak kisiel z proszku.
pewnie zarzucisz mi że zazdroszcze itp, ale jak mam tak napisać jak faceci będący na wygląd bardziej napakowani niż ja nie dają rady przenieść 50 kg sprzętu audio czego byłem świadkiem a sam sobie poradzilem :P
tutaj fajny byłby cytat "nie daję nie biorę".
Ostatnio zmieniony przez blabla Nie 07 Lis, 2010 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010 17:09   

ja juz sie nie odzywam....

radze czytac ,czytac,czytac....

np. o rozkladzie b/t/w w diecie(białka/tłuszcze/węglowodany) jak cięzko w ciągu dnia to uzyskac.
o zapotrzebowaniu kalorycznym.
jesli chodzi o wodę;P kreatynie.

aha i nawet kulturysci którzy sylwetkę kształtuja pod wygląd to zeby to tak wyglądało musza dzwigac ciężary i nie są one małe takze bez przesady!.

i gdzae w dzisiejszych czasach nie ma chemi:P!!!

wole taką chemie niz fast-foody,chipsy,słodycze,cukier,alkohol,narkotyki..i dopalacze;P.
i niech chłopak cisnie na siłke a nie siedzi w domu przed playstation i piwem az przyrósłby do fotela;p :język: pozdro.

ps .blabla i to nie po odzywkach rosna ręce i klata tylko od diety=michy i co najwazniejsze od treningu!!!...ty chyba suplementu nie traktujesz jak suplement czyli jak uzupełnienie ewentualnych braków tylko bys jadł ten proszek zamiast jedzenia;p hehe
Ostatnio zmieniony przez Dawid Pon 08 Lis, 2010 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010 21:48   

Dooobrze ładujcie się kreatynką i inną chemią, potem bedziecie super wyglądać o to przykłady;






Jak ktoś już wyżej pisał, jeżeli mięśnie zaczną drastycznie rosnąć to skóra nie zdąży się rozciągnąć czy jakoś tak i zaczną robić się rozstępy, a chyba wiecie jak się wtedy wygląda.

Jeżeli chcesz nabrać mięśni to wystarczy poćwiczyć jakiś rok, no trzeba się zmusić, ale warto ;)

Sam ćwiczę od wakacji i widzę powoli efekty. Mógłbym wziąć kreatynke poćwiczyłbym z miesiąc i kozak gotowy, ale to nie ma sensu. Wytłumaczyłem to wyżej.
Dodam, że jak przestaniesz ćwiczyć to mięśnie Ci opadną, także nie można przesadzić nawet jeśli ćwiczysz "naturalnie" bez żadnej chemii. Wszystko dla ludzi tylko z umiarem.
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Pon 08 Lis, 2010 21:53   

Dziękuję wam bardzo za wszystkie wasze opinie! :-)
Bardzo mi pomogliście. Uzbieram troche kasy i sprobuje sie z tym suplementem, mam nadzieje ze za pare miesiecy napisze czy cos działa, czy moje miesnie to woda i czy podniose 50kg sprzetu audio. ^^
Jeszcze raz dzięki bardzo! ; )
@up
to efekty sterydow, nie supli ; p Pozatym z rozstepami nie bedzie problemu, bo szczerze mowiac to kiedys bylem grubszy i zostalo mi troche skóry, trzeba ja po prostu czyms wypełnic ; p.
Ostatnio zmieniony przez Kondziu Pon 08 Lis, 2010 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 16:54   

i to sa własnie przykłady kompletnego bezmózgowia!!! sorry.. al jak inaczej mówiąc.

po pierwsze ci goscie nie od kreatyny!!!!!! tak wyglądaja tylko od sterydów!!!! a foto numer 1 to wogóle gosc całkiem cos innego sobie wstrzykiwał(synthol-taki olej!) rozumiesz?

po drugie te osoby z foto robia to zawodowo rozumiesz a nie tak jak autor tematu chce tylko sobie poprawic wygląd i proporcje, rozumiesz?.

po trzecie jak masz te 20 parte lat to chocbys nie wiem co wpieprzał juz tak jak oni wygladac nie bedziesz pomijam tu sprawy genetyki( co myslisz ze zrec sterydy i siedziec przed kompem na fotelu to miesnie same urosna-błąd nic ci nie urosnie!!! oni spedzili setki,tys godz. na siłowni)

po czwarte nie trzeba cwiczyc rok i jakos wygladac bez diety i dobrego treningu!!! to mozesz 10 lat cwiczyc i nic nie urosnie lub 3 miesiace i urosniesz sporo i nie mówie ze na wspomagaczach!!! na sucho!..

i po kiego grzyba wstawiasz fotki zawodowych kulturystów którzy wbijaja sterydy do wątku o odzywce aha autor nie zamieza byc zawodowcem w te klocki...

aha i poczytaj dokładnie o kreatynie!!! ps. odp. dla wiewirek567..

a najlepiej nie wiem czy moge...podac link:
www.sfd.pl sportowe forum dyskusyjne..... działy. odżywianie...itp....tam są ludzie wykształceni(dietetycy nawet lekarze) i oni moga się wypowiadać..

pozdro ps. białko, gainery jak najbardziej mozesz brać:P..ps. a ile masz kondziu/. :zdrówko:
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 17:43   

Ja wiem jak to działa, zdjęcia były przypadkowe. Chodzi oto, że mięśnie nie mogą urosnąć zbyt szybko, ponieważ skóra nie nadąża się rozciągać/rozrastać.
Może zbyt ostro pojechałem, ale po prostu trzeba uważać, bo nawet na takich sumpl. można się przejechać Wszystko z umiarem.
Ostatnio zmieniony przez Wiewiorek567 Wto 09 Lis, 2010 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 18:06   

no spoko ja tez pojechałem po bandzie :zdrówko: :zdrówko: sorry:P

ale wiesz lepij mówic jak sie o czyms wie a nie powtarzac w kółko te same mity:P... :biggreen:
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 22:58   

Dawid napisał/a:
..ps. a ile masz kondziu/. :zdrówko:

Lat mam 17, bo mam nadzieje ze o to pytales (obwodow nie zdradze bo sie wstydze! :mrgreen: )
Dzięki bardzo Dawid za twoje słowa, jako jedyny tu masz kawał wiedzy na ten temat! :)
Pozdrawiam cię gorąco. :-)
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 08:05   

hm

jak masz 17 lat, to lepiej zapytaj lekarza, czy Ci wolno takie rzeczy brać

mutanta bierze kolega mojego chłopaka, mogę zapytać, czy jest zadowolony, jak dla mnie wygląda dość normalnie, nie jest przesadnie przypakowany
z tego co wiem smak ciasteczkowy jest dość dobry

ale ogólnie takie odżywki są obrzydliwe, jak dla mnie, jakbyś sobie wlewał cement do żołądka (kiedyś kupiłam jedną z ciekawości :D)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 16:47   

jak masz 17 to mozesz ale lepiej tak rok/dwa na sucho z dobra dieta a potem mozesz brac...

do abi to zalezy jakiej marki bo jak tanie i byle jakiej firmy to fakt obrzydlistwo sam męczyłem się ze smakiem toffi9kwasne jak holera ble, Dymatize whey protein a było tego 2,2kg;P) :biggreen:
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 22:11   

Abi byłbym bardzo wdzieczny jakbyś dowiedziała się od kolegi o opinie nt. mutanta.
Co do wieku, jesli serio mowicie ze to moze zaszkodzic, to sprobuje brac połowę dawki 3x w tyg po treningu, starczy na dluzej a tak bardzo nie obciazy organizmu. :wink:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 17:55   

no widzisz, dobrze, że zapytałam, bo on twierdzi, że mutant to straszny szit i nic nie daje

powiedział, że NITRO TECH (czy jakoś tak :)) jest dobry
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 20:41   

Kondziu napisał/a:
to sprobuje brac połowę dawki 3x w tyg po treningu, starczy na dluzej a tak bardzo nie obciazy organizmu.


heh obciązy tak samo:p..to juz lepiej bierz tak jak pisze bo nie będzie efektów :biggreen: zresztą z odzywkami i innymi tego typu musisz sam sprawdzić/okreslic co na ciebie działa...:P
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 00:59   

Dawid napisał/a:
to juz lepiej bierz tak jak pisze bo nie będzie efektów


odzywki z tego co wiem trzeba brac nawet po osiagnieciu efektow bo bedzie kicha, z miesni ucieknie powietrze i woda.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 09:23   

a ja na Twoim miejscu choćby z racji że jesteś młody więc wbrew pozorom Twe ciało się jeszcze rozwija, nie stosowałabym żadnych wspomagaczy,po prostu zbilansowana dieta i ćwiczenia kardio i siłowe,a jeszcze lepiej jak nie jesteś pewny co do tych suplementów na każdej siłowni znajdziesz instruktora który powie Ci co i jak dostosuje nie tylko ćwiczenia ale i dietę,i oczywiście Twa systematyczność w tym wszystkim,bez wspomagaczy też ukształtujesz ładnie sylwetkę..
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 16:40   

blabla napisał/a:
z miesni ucieknie powietrze
- i znow...jakie powietrze!!! woda to i moze np.po kreatynie. :grin:

odzywki kurde sa jako uzupełnienie diety!!!! a kolega zamierza napewno cwiczyc wiecej niz np. 2 miechy!!! i nic nie spadnie- jak bedzie ćwiczył i w odpowiedni sposób się odżywiłą(dieta)...chyba ze to słomiany zapał do siłowni :-)
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010 22:25   

Narazie cwicze sobie 3ci miesiac i bardzo mi sie podoba takie odreagowanie od codziennego stresu i nudy ;) takze przestac nie zamierzam, dziękuje Abi ze zapytalas znajomego, zaraz lece poczytac opinie o tym srodku. Na razie przyrosty, male bo male, sa nawet na sucho wiec nie jest zle, z kazdego kilograma sie ciesze!:) Nie jest mi to niezbedne, szczegolnie ze za duzo kasy tez na takie rzeczy nie mam, po prostu chcialem wyprobowac :biggreen: .
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010 22:57   

Dawid napisał/a:
i znow...jakie powietrze!!! woda to i moze np.po kreatynie. :grin:


no jakie nie ? przeciez to widac kto naprawde bierze odzywki bo miesnie nie sa wyrzezbione tylko plaskie jak lufa od karabinu :-] ktos kto cwiczy bez wspomagaczy opiera sie na zdrowej diecie, ma np. silne nabite miesniami, wyrzezbione ramiona. to latwo zauwazyc.
Ostatnio zmieniony przez blabla Śro 17 Lis, 2010 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 12:11   

odżywki suplementy to temat rzeka i można wiele tu przytaczać i jedni je toleruja i inni nie ,grunt że się uprawia sporty i jest się w ruchu a nie poprzez tabletki wszelakie kształtuje sie sylwetkę lub jak ktos chce się pozbyć tłuszczyku, lepiej opiszcie w temacie "sukcesy" o Waszych postępach i sukcesach w walce nie z mięśniami a z plamiskami, no chyba że już ich nie macie,ale to także się pochwalcie.pozdrawiam...
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 17:09   

dobra bla,bla powiedzmy ze masz recht;P...ale to napewno nie jest luft(powietrze)!!!.. :hahaha:

a do ixi02- autor tematu nie chcve uzywacz wspomagaczy(wspomagacz to np. spalacz tłuszczu) tylko pyta sie o odżywki(suplementy diety) tak jak pisalem jesli chce brac białko to moze to zamienic na twaróg,jaja,ryby..itp. a gainery to np. ryz,kasza,itp.. :biggreen:

a tak apropo no to chyba pisac to mozna o czyms sie chce nie jest zabronione;P....a lepiej jak autor chce rozwijac jakies pasje a nie dołuje się plamiskami całe życie nimi żyć nie można:P;p;p :biggreen:
Ostatnio zmieniony przez Dawid Czw 18 Lis, 2010 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 23:39   

ixi02 napisał/a:
lepiej opiszcie w temacie "sukcesy" o Waszych postępach i sukcesach w walce nie z mięśniami a z plamiskami, no chyba że już ich nie macie,ale to także się pochwalcie


@ ixi 02 - podobno ciwczenia takie jak na silowni lub inne dzialaja wspomagajaco w walce z bielactwem. wiec jesli naturalnym kosztem mozna wspomoc walke z plamami to warto to robic a w zamian otrzymasz sylwetke o ktorej marzysz i inne + :)

@ Dawid - jak mozna sie nie dolowac plamiskami? no moze nie zawsze ma sie czas myslec, ale trudno o nich zapomniec, bo zapomnielismy ze je najbardziej widac. Co do miesni, no moze powietrza tam nie ma jak w oponie to efekt podobny. Dziewczynie fajnie sie dotyka, ale jak przyjdzie cos ciezko zrobic powietrze ucieka ;-]
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010 08:35   

Dawid nie pisałam o wspomagaczach a wszelakich odżywkach,można i bez nich wyrobić sobie ładne mięśnie, poza tym nie ma sie co oburzać,i wybuchać niepotrzebnie złością ,tyle w temacie..

blabla wiem wiem,jestem i zawsze byłam,za pan brat z różnymi sportami,może temu się nie poddaję dobrze robią masaże,można jak ktoś nie ma masażera ręcznego lub elektr.można się "podszczypywać" np.po kąpieli pzdr...
 
 
Sylvain 

Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010 09:42   

Witam

Nie przeczytałem wszystkich postów, gdyż czas goni ale i tak się wypowiem.
Mi bielactwo samoistnie się repigmentuje a początki tego procesu to właśnie okres ze ścisłą dietą i suplementami kulturystycznymi.

Jeśli będziesz zastanawiał się nad kolejnymi suplementami to ja stosowałem i spokojnie możesz również :

Kreatyne, Arginine, Glutamine, Aminokwasy oraz białko serwatkowe.

Zamień tą beznadziejną odzywkę na więcej ( ryżu, kaszay itp.. ) cenowo wyjdzie podobnie a mniej syntetycznie. Jak już koniecznie chcesz coś brać to białko wg. braków w diecie oczywiście do 2g na kg masy ciała, bo więcej nie wykorzystasz a tylko nerki zamulisz.

Twoja odżywka ma za zadanie cię utuczyć i nie będzie wyglądać to korzystnie, najczęściej najwięcej wchodzi w bebech :biggreen:

EDIT : Doczytałem posty

Wiewiorek567 typowy przykład jak ludzie myślą ( nie myślą ) powtarzając puste stwierdzenia bez przemyślenia :hahaha: Jak ktoś tylko lekko zmieni sylwetkę zaraz jest oszustem i wszyscy tak samo w kółko pie... Co do suplementów masz widzę ogromną wiedzę.

Pamiętaj nie jedz czerwonego mięsa tam też jest kreatyna i mięśnie ci wybuchną a w najlepszym przypadku będziesz wyglądał jak trool z ogromnymi rozstępami !


Nie chodzę na siłownię już prawie rok czasu ( inne sporty ) i nie zgubiłem ani centymetra w obwodzie ! Brałem złe pompujące eliksiry pod postacią ogólnodostępnych suplementów :)

Chciałbym podyskutować z takimi osobnikami bezpośrednio twarzą w twarz, bo tutaj można pisać a jak dotrze z 10% do mózgu to już będzie coś..
Ostatnio zmieniony przez Sylvain Pią 19 Lis, 2010 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 00:33   

2g/kgmsc i tak bedzie mi pewnie ciezko wyciągnąć, mam taką blokade ryżową, ze jak jem duzo ryżu to mnie tak zmula, ze nie idzie zjesc go nawet jedna pełną miskę. Probowalem ze smietana/mlekiem i dalej nie wchodzi. :) Dobrze ze piersi z kurczaka moge jesc sztywno w duzych ilosciach :biggreen:
Plamek mam malo wiec luzno na razie, mam nadzieje ze ginkofar + dieta + troche sportu sprawi, ze nie rozwiną się jakoś bardzo. Byłoby cudownie ale wiadomo jak życie potrafi zaskoczyć. :)
Miłego weekendu! ; )
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 09:10   

2g/kg masy ciała ile ważysz/ pomnóz razy 2 i ci wyjdzie ale to jest maksimum te 2 g/kg masy ciała.

biały chudy twaróg,piers z kurczaka,tuńczyk;P,i dasz rade to osiągnąć a reszte uzupełnisz np. biłąkiem.. :biggreen: pozdro
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 13:38   

Sylvain napisał/a:

Nie chodzę na siłownię już prawie rok czasu ( inne sporty ) i nie zgubiłem ani centymetra w obwodzie ! Brałem złe pompujące eliksiry pod postacią ogólnodostępnych suplementów :)


Gratuluję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo