Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna sytuacja.
Autor Wiadomość
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
  Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 15:25   Dziwna sytuacja.

Witam! Ostatnio zauważylem mały postęp po prawie miesiacu picia dziurawca i lykania ginkofaru po 1tabletce 80mg codziennie. Zauważyłem pod prawym okiem kropke pigmentu, a pod lewym tak jakby mi sie cofa. Ale zauważylem tez ze plamy w miare zmiejszania sie od dolu zwiekszaja sie ku gorze ;/ nie wiem o co chodzi i co z tym zrobic ;/
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 16:59   

Czy ktos wie co moze byc tego przyczyna??? Teraz nawet przestala mi sie pomniejszac i tylko sie powieksza ;/ Nie wiem czasem czy przestane pic juz ten dziurawiec i lykac ginko ;/
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 17:12   

trudno to tak powiedzieć, ponieważ każdemu w różny sposób plamy zanikają, może w Twoim przypadku tak się dzieje że owa plama już była większa ale mniej widoczna czasem tak jest że plama się robi a widać ja (choć nie zawsze) pod lampą wooda natomiast gołym okiem nie widać, lepiej się tak plamom nie przypatruj bo popadniesz w depresje i jak Ci to wejdzie w krew to bedziesz plamy widzial wszedzie odpóśc sobie wpatrywanie się aż tak dogłębnie w plamy , wraca Ci pigment i tym się ciesz...
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 17:34   

Ja sie tak w plamy nie wpatruje zauwazylem bo mi sie brwi siwe zrobily wczesniej mialem pod brwiami mi sie konczylo a teraz zrobily sie siwe. I dziurawiec i gingo brac dalej normalnie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo