Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BaiDianFeng
Autor Wiadomość
Julita 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:01   BaiDianFeng

Przed chwila znalazlam w necie taka strone :http://www.melisamed.pl/baidianfeng-najskuteczniejszy-srodek-na-bielactwo-leukoderma-witiligo-achromia-p-67.html.Sa to jakies kapsulki m.in.na bielactwo.Co o tym sadzicie??
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:15   

U nich na stronie pisze
48 kapsułek 72zl

Na stronie http://nadzieja.pl/zielarz/index.html
u pana SŁAWOMIRA GROMADZKIEGo
1 opakowanie (40 kaps.) wynosi ok. 30 zł.

Pisze ze daje najlepsze efekty.
 
 
Julita 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:24   

I co Ty na to??? :grin: Próbujemy??
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:29   

Mi pomaga Domowa lampka UVB+bodziszek+dziurawiec
Napisze maila do tego pana i dowiem się jaka jest cena, jak będę w mieście to dowiem się czy w sklepie zielarskim albo ze zdrowa żywnością maja taki coś i czy umieją ściągnąć. Porównam ceny gdzie taniej i napisze ci
 
 
Julita 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:48   

Ja juz napisalam do tego zielarza.Dziekuje jednak za chec pomocy!!A Ty duzo masz plam??
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:52   

Na brzuszku mam dużą plamkę, ale zlewa mi się po naświetleniu,tak samo jak nadgarstek, narazie tylko łokieć stawia opór.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 17:07   

ja biore bai dian feng jiaonang - znam te leki od 12 lat, systematycznie biore seriami 6 opakowan-2ms przerwy od lutego. nie wiem czy mi pomagaja, choc barwnik wraca, to trudno powiedziec po czym bo stosuje duzo specyfikow, ze sam nie wiem :P a moze one zachamowaly bielactwo 12 lat temu? kto wie - ale tego sie nie dowiem :D
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 00:18   

Blabla gdzie to zamawiasz??
 
 
cris 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 34
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 19:09   

Witam szczerze Mówiąc brałem te tabletki przez ponad 2 miesiące. Żadnego rezultatu. Wprawdzie nie przybyło mi żadnej plamki ale to raczej z braku stresu niż z tych tabletek
 
 
melia09 

imie: Amelia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:39   

Witam. Ja także brałam je ponad 2 miesiące. Po miesiącu brania pogorszyło mi się. Wyszły mi plamy na rękach(od końcówek palców po nadgarstki), na przedramionach, twarzy(okolice ust, broda, policzki), dekolt ( tu na szczęście małe białe kropki). Najgorsze jest to że siada wątroba. Nie polecam!!!!
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 20:38   

Ja też czytałem duzo na forach ze nie pomaga w ogóle :-?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 20:45   

melia09 napisał/a:
Witam. Ja także brałam je ponad 2 miesiące. Po miesiącu brania pogorszyło mi się. Wyszły mi plamy na rękach(od końcówek palców po nadgarstki), na przedramionach, twarzy(okolice ust, broda, policzki), dekolt ( tu na szczęście małe białe kropki). Najgorsze jest to że siada wątroba. Nie polecam!!!!


nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie chyba zatrzymalo troche vitiligo, poniewaz nie postepowalo tak szybko. nie wiem czy to po tym czy samo z siebie. a skad wiesz, ze niszczy watrobe ? plamy mam w podobnych miejscach co Ty....

podobno te leki pomagaja tylko i wyl. w polaczeniu z chinska dieta/odzywianiem.
Ostatnio zmieniony przez blabla Wto 16 Cze, 2009 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
melia09 

imie: Amelia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 09:34   

Witam. Z ta wątroba to sama wywnioskowałam, po łykaniu 8 tabletek dziennie bolał mnie brzuch i wywalało mi wątrobę. nie miałam pojęcia że te tabletki trzeba było stosować z jakąś dietą. A jeszcze dodam że plamy na rękach pojawiły mi się po miesiącu stosowania i przestały się rozszerzać jak je odstawiłam. Pozdrawiam.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 09:40   

melia09 napisał/a:
Witam. Z ta wątroba to sama wywnioskowałam, po łykaniu 8 tabletek dziennie bolał mnie brzuch i wywalało mi wątrobę. nie miałam pojęcia że te tabletki trzeba było stosować z jakąś dietą. A jeszcze dodam że plamy na rękach pojawiły mi się po miesiącu stosowania i przestały się rozszerzać jak je odstawiłam. Pozdrawiam.


No troche dziwne, a o tym, ze pomagaja z chinska dieta dowiedzialem sie od Bonifratrow. A co do plamisk, mam w podobnych miejscach i wczoraj myslalem, ze moze faktycznie po nich mi wyskoczyly [po tabsach]. Ale myslac juz realnie systematycznie biore je od lutego [przerwy 1.5ms], a plamy w tych miejscach wyszly mi juz duzo wczesniej.

Z tego co czytalem i mailowalem z pewna osoba, niektorym pomagaly, nawet w magazynie aptekarskim byla o nich mowa. Nie mialem takich objawow jak Ty - bol brzucha, ale mozliwe, ze jestes uczulona na ktorys skladnik leku i lipa z zazywaniem.
Ostatnio zmieniony przez blabla Śro 17 Cze, 2009 09:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
melia09 

imie: Amelia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 10:37   

w sumie to sama się dziwiłam dlaczego po ziołach wyszły mi nowe plamy, ale cóż tak to już chyba musi być, może i jestem na jakiś składnik uczulona. Przed zażywanie nie miałam aż tak rozległego bielactwa, były tylko 2 małe plamki na brodzie i koło oczu.
 
 
Julita 

Dołączyła: 07 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 10:58   

Z tego co czytam to niewielu osobom to pomogło w jakimś stopniu....
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 11:16   

Podsumowując: LIPA.
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 14:49   

Tak -lipa i to droga! Przy braniu tych tabletek nie wolno jeść pokarmów zawierających wit C.Tak mi powiedział Ojciec Grande z Legnicy.Mnie nie pomogły wcale i nie polecam
 
 
melia09 

imie: Amelia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 20:21   

Ulencja, a nie wiesz może przypadkiem dlaczego nie można ich łączyć z wit. C?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 21:03   

gdzies czytalem, ze witamina C szkodzi przy bielactwie, gdzie indziej pisalo odwrotnie. i komu to wierzyc? ...
 
 
cris 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 34
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 23:17   

Nikomu nie pomogł ten preparat, więc nie ma co o nim pisać. Nie kupujcie tego i tyle
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 12:35   

melia09 napisał/a:
Ulencja, a nie wiesz może przypadkiem dlaczego nie można ich łączyć z wit. C?



Bladego pojęcia nie mam.Tak powiedział Ojciec Grande i kobieta w aptece przyklasztornej w Legnicy.Mówiła także ,że sama się wyleczyła z bielactwa tymi tabletkami,ale nie wiem czy to prawda,bo żadnych plam u niej nie widziałam i nie wiem czy w ogóle chorowała. w każdym bądź razie ja przestałam je zamawiać.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 19:28   

Czy ktoś z was sie orientuje jaka przerwę trzeba zrobić po 3 miesiącach tego preparatu Biadianfeng żeby móc znowu go zazywać....bo wyczytałem gdzieś że powinno sie zrobic przerwę.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 22:18   

hej

a wiec w wiekszosci lekarze- zielarze radza tak: podstawawa seria to 11 opakowań. rano 4 kapsułki , wieczorem 4 kapsułki. i tak jemy sobie spokojnie 11 opakowań ( jedno op. to 48 kapsułek ) . ( czyli 11 x 48 = 528 kapsułek : 8 dziennie = 66 dni ) .
POtem 1 miesiac przerwy. Potem znowu to samo . 11 opakowań i .......jak nic sie nie dzieje .to przerwac leczenie , LEK nie działa.
Baidianfend działa na około 10 % chorych na vitiligo a wiec co 1 osoba :( ...słabo :( . ale to TY mozesz byc tą osoba ;) :) :) :> :) .

Jest jeszcze wersja zeby stosowac w ten sposob przez 1 ROK. niby wtedy ma zadziałac , bo organizm sie mocno nasyci lekiem.

to tyle co wiem od kilku lekarzy. JA zjadlem ponad 50 opakowan baidianfeng a plamy nowe powstawaly . nic sie nie zatrzymalo nie mówic o pigmentacji :( .

pozdro.
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Pią 18 Wrz, 2009 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009 09:07   

Czy komukolwiek to pomogło? Slyszalem, ze jedynie z chińską dietą te tabletki pomagają...
 
 
JUSTA 
CZARNULKA

pole1: 1
imie: XXX
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 48
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 13:12   

hej! ja stosuje te tabletki od roku
Ostatnio zmieniony przez JUSTA Pon 27 Kwi, 2015 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 16:56   

nie brałam tego środka, analizy włosa też nie robiłam :P wg mnie to ściema mająca na celu wyłudzenie kasy

lepiej kup sobie świetlówkę uvb 311 i się naświetlaj, lepiej spożytkujesz pieniądze

:)
 
 
JUSTA 
CZARNULKA

pole1: 1
imie: XXX
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 48
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 19:59   

dzieki za dobra radę. Gdzie kupiłaś taką lampę?
Ostatnio zmieniony przez JUSTA Pon 27 Kwi, 2015 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 21:08   

philipsa, ale nie pamiętam, jaki model, musisz poszukać na forum, jest dużo tematów o tym, prawie wszyscy mają tę samą
dałam coś 130 zł za świetlówkę plus około 40 zł za oprawkę, kupiłam model creta, są na allegro :)
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 23:06   

Ej EJ :)

po co w temacie : BaiDianFeng piszecie o świetlówkach :)

A propo: BaiDianFeng .

Mialem 2 kuracje : 1wsza to 20 OPAKOWAN ( co dnia po 4 kapsulki ) ..i nic procz bólu brzucha i gazów ....

potem II kuracja ( bo PAn profesor albo ``profesor`` Sobieraj powiedzial ,ze trzeba nie 4 dziennie lecz 8 !! --i za tę INFORMACJE zapłacilem mu ---150 zl !! ) .
A wiec II kuracja : 40 opakowan !! po 8 tabs. dziennie. 4 rano , 4 wieczorem. WYNIK: --------- konto ubozsze o : 40 x 33 zl = 1320zł , rozwalona wątloba i jelita od gazów . ANI jednego pigmencika .
 
 
JUSTA 
CZARNULKA

pole1: 1
imie: XXX
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 48
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 07:33   

hej abi! Dzieki za informacje ale ja widziałąm na allegro lampe za 400 zł albo drozsze około1000zł same żarówki to wiem ze sa tansze.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 09:41   

jeżeli wolisz kupić gotową lampę za 400 lub 1000 zł, zamiast złożyć ze sobą dwa elementy i mieć to samo za niecałe 200 zł, to proszę :)
 
 
JUSTA 
CZARNULKA

pole1: 1
imie: XXX
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 48
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 15:16   

hej abi! wiadomo ze wolałabym tańszą ale jakie elementy potrzebuje oprócz żarówki uvb 311nm? i jak ja złożyć? ale ta żarówka nie ma osłony tak jak maja te cale lampy droższe to nie naświetla wtedy zbyt mocno?

[ Dodano: Pią 05 Sie, 2011 16:18 ]
jeszcze chciałabym się dowiedzieć ile taka lampa działa
Ostatnio zmieniony przez JUSTA Pon 27 Kwi, 2015 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 16:41   

potrzebujesz tego, co napisałam wyżej

o reszcie poczytaj sobie na forum, było dużo tematów o tym
 
 
mario71 

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 14:12   

Hahahh Kobiety ....jak to jak tamto ... technika.

Już się uspokajam.

Drogi Adminie potrzebna jest instrukcja gdzieś na glównej stronie .Poważnie.Pozdr.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 16:53   

wypraszam sobie ten seksizm, jestem kobietą i nie mam problemów z techniką, tak więc nie generalizuj
 
 
mario71 

Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 17:44   

Chyba szowinizm Abi !!

Może to niegrzecznie, ale to tak z sympatii. wybacz :)
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011 16:35   

odnośnie profesora Sobieraja

http://www.miesiecznik-szaman.pl/cmip.php

doborowe towarzystwo, zwłaszcza baby od wrózenia i doradztwa zyciowego

Ten koleś ma serio tytuł lekarski...?
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 00:22   

heheheh

sl8er !:) masz u mnie DUZE PIWO :) !!!
---
->>
dr WŁO****RZ SO****RAJ ,
Tkankowa analiza pierwiastków. Badanie z włosów. Ziołolecznictwo - leczenie kamicy żółciowej, nerkowej, prostaty, hemoroidów, łuszczycy, bielactwa. Zapisy telefoniczne. .
==

brakuje wrózenie z fusów , tarot , wizyta 5 minutowa -- 150 zl i inne bzdety .......

no coz ... chetnych i chorych i zdesperowanych ludzi nie brakuje. NA forum o łuszczycy czytalem jakie to auta posiada ÓW PAn .... .... ale coż zrobic...nikogo nie zmusza do płacenia..sami do niego ludzie idą ..jak i ja ...i płacą ..za nic.... JAk bylem na wizycie we Wrocławiu ..byli RODZICIE z dzieckiem 7 letnim , ktore non stop sie moczylo w nocy ... i mialo ataki padaczki... JEzdzili po calej POlsce ... PAn ``DOCTOR `` przypisal im: witaminy z USA ( kupno tylko u niego ... sa podobno NIEOSIAGALNE w EUROPIE ..... srednio cena 150 zl za stoik ...na necie znalalzlem je za 15 USD !! ) oraz tran .. skasowal za wizyte 200 zl i powiedzial ,ze powinna byc POPRAWA a jak nie to zaprasza za 2 miesiące ............. . . Ze mna podobnie..na plame biała na ręce patrzyl 10 secund przez ..........LUPE !!!! przypisal BAIDIAN_FENG... i skasowal 150 zl . + 450 zl za BAidafeng ( 10 opakowac .. czyli po 45 zl ... a za rogiem u oo . Bonifratow byly po 29 zl :) .. KOLES wie jak kase robic..OJ WIE ..........................
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Pon 08 Sie, 2011 00:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 07:44   

nakpotan napisał/a:
dr WŁO****RZ SO****RAJ ,
Tkankowa analiza pierwiastków. Badanie z włosów. Ziołolecznictwo - leczenie kamicy żółciowej, nerkowej, prostaty, hemoroidów, łuszczycy, bielactwa. Zapisy telefoniczne. .
==


pomijając fakt, że jesteś sceptycznie nastawiony do wszystkiego i krytykujesz różnorakie terapie, które pomagają ludziom, zapewne nie wiesz o tym, że BAIDIANFENG JAONANG działa tylko w połączeniu z odżywianiem/dietą chińską. Mówiąc inaczej trzeba jeść dużo ryżu brązowego (nie białego) i warzywa gotowane na parze i inne rzeczy. Dla ludzi, którzy pracują i nie mają czasu takie odżywianie nie dość że drogie to czasochłonne.
Te tabletki nie zadziałają bez używania zdrowego odżywiania. No i nie myślcie, że po jednym opakowaniu wam przejdzie lub tubce żelu.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 10:52   

mario71 napisał/a:
Chyba szowinizm Abi !!

Może to niegrzecznie, ale to tak z sympatii. wybacz :)


Cytat:
Seksizm (z ang. sexism, sex – "płeć") to pogląd, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi, lub że nie powinni posiadać równych praw[1][2]. Zazwyczaj sprowadza się do "wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet"[3].

Chociaż, z uwagi na źródło słów, "[W] podstawowym znaczeniu, "seksizm" oznacza nieuczciwą dyskryminację z powodu płci"[4], "w bardziej precyzyjnym i konkretnym znaczeniu (...) «seksizm» odnosi się do historycznej i globalnie powszechnej formy dyskryminacji kobiet"[5]. Często oznacza przekonanie, że mężczyźni są lepsi od kobiet i zasługują na to, by sprawować nad nimi kontrolę[6].


Cytat:
Szowinizm (fr. chauvinisme) - na ogół skrajna postać nacjonalizmu, głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu, a wobec mniejszości narodowych i innych narodów nakazuje przyjmować wrogą postawę. Wyrażenie pochodzi od nazwiska Chauvin, anegdotycznej postaci żołnierza napoleońskiego z komedii Eugene'a Scribe'a; bohater tej opowieści był fanatycznie i naiwnie oddany Napoleonowi.

W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, rasy, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania.


źródło: wiki

więc jednak bardziej seksizm
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 12:47   

Pisalem wczesniej o terapii tym syfem i nie spozylem 1 opakowania ( 46 kapsulek) lecz w sumie ponad 50 opakowan. Znam tez mase ludzi , ktorzy kupowali to na allegro ( pisalem z okolo 10-12 osobami ) i zapewniam CIE , ze nie pomogło to nikomu.blabla --zapewniam Cie ,ze zapewne wiem ,jak sie nalezy odzywiac przy BAiDIAN.... i dokaldnie to stosowalem.

A ,ze jestem sceptycznie nastawiony wynika tylko ze zdrowego rozsadku i i wyciaganiu wniosków z terapii , która przeprowadzam na sobie od 5 lat oraz obserwuje jak inni sobie z tym radzą( a raczej nie-radzą ) , I nadal nie znam osoby , ktora by z tego wyszła.
JAk sie zapisalem na to forum z2 -3 lata temu TY i Xmati pisaliscie ,ze wszystko na dobrej drodze..rok , dwa i bedzie po plamach. 3ci rok mija a widze ,ze plamki maja sie dobrze...
Ale spoko..kto walczy ..ten w koncu zwyciezy... choc jakby nie patrzac...CI co przegrywaja to tez walcza i jest ich 50 % . W przypadku vitiligo przegrywajacych jest ponad 90 %. a moze i 100 % ? Niestety...taka jest prawda ..pod którą wiem ,ze podpisze sie masa ludzi z tego forum.... są tez tacy co mnie zbesztaja ..ze zabieram ludziom nadzieje ....Sam wydalem na walke z tym syfem ponad 15 tys zl. i chcę zeby inni tego unikneli. Wiesz ile ludzi kupuje CUDOWNE preparaty z LASOW AMAZONII??? grube tysiace na to ida..i myslisz ,ze komus to pomogło?? To forum jest tez po to ,zeby OTWIERAC LUDZIOM OCZY ..bowiem w chwilach desperacji jestesmy w stanie zrobic niemal wszystko.
JAk zaraz napisze ,ze mam cudowny plyn nad ktorym pracowalem 5 lat..i leczy on VITILIGO to wiesz ,ze bede mial dosc szybko kase na fajna wycieczke do Grecjii ??
WIec jedni niech będą DOBRYm WUJKIEm , ktory zagrzewa do walki ..a inni niech mocno po ziemii stąpają ...
JAk za jakis czas pokazesz foty ,ześ ULECZON-- zapewniam ,ze zmienie swoje podejscie do tej choroby.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 13:32   

smutne jest to, co piszesz, ale niestety muszę się zgodzić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo