Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tevaskin + zioła????
Autor Wiadomość
marthen22 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 24
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 18:58   Tevaskin + zioła????

Hej!!!! :grin:
Witam wszystkich po długiej nieobecności. Nie udzielałem się przez dłuugiii czas gdyż postanowiłem zapomniec całkowicie o naszym utrapieniu :grin: i nawet się udawało aż przyszło lato i wraz z nim przyatakowały mnie białe bestie :wink:
Widze ze na forum dzieje sie dużo ciekawego, ciesze sie że ciągle poszukujecie nowych sposobów na tą nierówną walke.....
Moje zaciekawienie wzbudza forma leczenia Tevaskinem + ziółka, chciałbym poznać opinie ludków którzy stosuja ten sposób leczenia???? Wiem że xmati6 ma świetnie rezultaty....ale czy ktoś jeszcze?? :biggreen:
Ps. Leczyłem sie przez dłuugii czas lampą UVB + Vitix, brak efektów :evil:
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 21:37   

Witaj ;d

Ja także mam wpsaniałe efekty juz po miesiącu ;d

ZAchęcam do leczenia się tym sposobem bo warto za nie drogie pieniądze !
 
 
eva 
eva

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 19
Wysłany: Sob 18 Lip, 2009 23:28   

napiszcie coś więcej co to jest ten Tevaskin , gdzie można go kupić i za ile oraz jakie zioła ?
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 09:19   

eva, wszystko masz dokładnie opisane w tym temacie: http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=498

Wystarczy tylko przeczytać:)

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 10:24 ]
Ja leczę się 3tyg i na razie zero efektów. :sad:
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 22:00   

Olu ;d cierpiliwosci ;d pojawią się juz niedługo ;d
 
 
eva 
eva

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 23:57   

olga z tego co przeczytałam to rozumiem że załatwiałaś to przez tego kamilawlk z izraela, możesz napisać ile zapłaciłaś ?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 00:28   

Olga skoro chorujesz 13 lat a ja 1 rok to musisz byc cierpliwa... :wink: 3 tyg to za krotko zeby cos stwierdzic. Ja mialem po 3 tyg takie przeswity widoczne tylko pod lampą, mowie o pigmencie:)
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:07   

eva, mnie to załatwił akurat xmati6, bo z tego co widzę kamilwlk przestał się tu pojawiać no i w ogóle małe zamieszanie z tym wszystkim było. Za Tevaskin zapłaciłam 105zł, a za ziółka 55, czyli łącznie 160zł.
:wink:

[ Dodano: Pon 20 Lip, 2009 09:08 ]
Spokojnie chłopaki, jestem cierpliwa :lol:
 
 
eva 
eva

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 19
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009 22:59   

dzięki olga, 160 zł to troszkę dużo tym bardziej że już trochę wydałam na Vitix który nic nie pomógł i teraz to trochę nie badzo wierzę że cokolwiek może pomóc ale trafiłam na to forum i różne sposoby tu podają więc narazie próbuję te ziółka są tańsze(jak zauważysz jakieś efekty to daj znać)
xmati6 dzięki za info ale narazie się wstrzymam, jakby co to dam znać a dużo ludzi to u Ciebie zamawia i w jaki sposób to się odbywa wysyłasz to potem na adres czy jak?
A Tobie pomaga?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009 09:59   

Duzo ludzi zamawia Tevaskin i ziola - ten zestaw; mniej ludzi zamawia tylko Tevaskin. Do tej pory nie dostalem prosby o zwrot pieniedzy (bo taki jest mozliwy w przypadku gdy lek na Ciebie nie dziala, dostajesz 90 zł ze 105 zł wiec jest super). Moje efekty pokazylem bardzo czesto, teraz te kropki pojedyncze łączą sie w jedno i tworzą takie duze brazowe plamy :mrgreen: jest super, z kazdym dniem mam nowy pigment, plamy na dloni nawet sie zmniejszyly; na twarzy nad ustami mialem taka dluga i waska plame - juz jej nie ma; przy powiece jedną tez juz jej nie ma:) jedynie na stopach nic nie drgnęło jeszcze ale dam rade :wink: Pewnego dnia nie maskowalem plam na nogach bo juz sa ladnie pokryte pigmentem i nikt nic nie zauwazyl - to mnie bardzo ucieszylo :)

Co do wydatkow, to wiadomo leki sa drogie ale mysle ze to 160 jest jeszcze mozliwie OK tymbardziej ze mozliwy jest zwrot pieniedzy na Tevaskin. Jesli chcesz zamowic to zapraszam na PW, tam wszystko wyjasnie :-)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 23 Lip, 2009 10:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
samaniewiem 

Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 2
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 17:40   

Cześć, od ostatniego postu minęło 10 lat, a ja chciałabym zapytać, czy ktoś jeszcze stosuje tevaskin?
Jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało- zamówiłam tevaskin jakieś 8 lat temu i w związku z różnymi perypetiami- nie używałam go. Znaleziony ostatnio przypadkiem, posmarowany raz, opalanie= wysyp pigmentu.
W związku z tym chętnie znowu bym się w to "pobawiła", razem z ziołami. Czy ktoś ma namiary, gdzie zamówić te słynne zioła i tevaskin? (strona tevaskin.com mi się nie wczytuje....)
Pozdrawiam :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 16:48   

Cześć,
Nie stosuję tevaskinu, więc bezpośrednio nie odpowiem. Niemniej - wyciągnąłbym inny wniosek po Twoim opisie. Szczególnie, że napisałaś "posmarowany raz" - może to nie tevaskin a opalanie? Drugi wniosek - nie sprawdzałem, ale podejrzewam, że skoro strona nie działa, ludzie nie piszą już o rezultatach, lepiej przerzucić sie na coś innego, bo ten specyfik się nie sprawdził. Na co? Np. ojej jojoba, masło shea. Ostatni wniosek wynikający już z własnego doświadczenia sprzed lat oraz z ostatnich upalnych dni: słońce pomaga, ale jemu trzeba też pomóc, żeby skuteczniej mogło pomóc nam. Jak to zrobić? - przywrócić równowagę poprzez zdrową dietę, ćwiczenia fizyczne, regularny sen, równowagę emocjonalną, unikanie/ograniczenie czynników wywołujących nadmierny, szczególnie przewlekły stres. Za każdym z tych haseł oczywiście kryje się więcej szczegółowych wskazówek lub wymagają one rozwinięcie, ale na tym sie zatrzymam, bo temat jest bardzo szeroki.
Pozdrawiam
 
 
samaniewiem 

Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 2
Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 21:10   

Dziękuję za odpowiedź:) W zasadzie połączyłam to z tevaskinem, ponieważ wcześniej opalałam się milion razy i oprócz jakiś mini poparzeń na czerwono nie było nic. Ale dziękuję, poczytam o olejku i maśle :)
 
 
karolmrozik84 

Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2
Wysłany: Nie 07 Lip, 2019 12:19   

Przepraszam ze odkopuje temat lecz mam takie pytanie czy ktoś z was ma możliwość sprzedania tych ziół lub jakiś namiar gdzie obecnie je zamówić? Proszę o wiadomość PRIV. Dziękuje

[ Dodano: Nie 07 Lip, 2019 13:24 ]
To jest nowy tevaskin zmienił nazwę ponieważ producent powiedział mi ze firma teva zabroniła mu stosować tej nazwy.

https://www.ebay.pl/itm/V...fYAAOSwtYZcE7X0

Obecny jest na alkoholu tak jak kiedyś ten w sztyfcie co był.
Ostatnio zmieniony przez karolmrozik84 Nie 07 Lip, 2019 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019 17:49   

Cześć.
Jeśli czujesz, że Ci pomoże to zamów sobie przez internet. Opalaj się jak czujesz, kiedy chcesz i staraj się jeść zdrowo, dużo soków świeżo wyciskanych bym pił do tego :P
 
 
karolmrozik84 

Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019 20:58   

xmati6 super lecz prześlij mi które to zioła jak możesz czytałem Twoje wypowiedzi ;-) napisałem na priv ale nie odpisałeś ;-) chciałem pogadać
Ostatnio zmieniony przez karolmrozik84 Pon 08 Lip, 2019 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo