Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamy wracaj? :(
Autor Wiadomość
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 20 Lis, 2007 19:26   Plamy wracają :(

Plamy które juz mi się opaliły teraz wróciły :(
 
 
Remedios 

imie: Agata
Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 21 Lis, 2007 09:31   

Wszystkie wróciły czy tylko część? Jak nie wszystkie to może nie warto się poddawać? co zamierzasz?
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 21 Lis, 2007 10:05   

Naswietlam sie caly czas wrociły 2 na twarzy.
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 21 Lis, 2007 22:32   

Witaj Kasiu
Po pierwsze nie załamuj się,
po drugie mam pytanie piszesz, że plamy się opaliły czy to znaczy, że pigment na nie powrócił czy tylko były opalone?
Pytam bo wydaje mi się, że jak tylko były opalone to opalenizna przybladła i znowu są białe ja mam podobnie w przypadku jednej plamy też była opalona a po jakimś czasie zbielała. Natomiast tam gdzie pigment powrócił to już jest i mam nadzieję nie zginie.
Napisz coś więcej i nie załamuj się. Bardzo Cię serdecznie pozdrawiam i całą wesołą gromadę forumowiczów też :mrgreen:
beatrix
 
 
Berserker 

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 10
Wysłany: Czw 22 Lis, 2007 05:36   

Post usunięty na prośbę autora.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 21 Gru, 2010 22:57, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 22 Lis, 2007 10:34   

Witaj Beatrix
Plamy na twrzy były juz całkiem zrepigmentowane a nie tylko opalone ja chodze na lampy do gabinetu i robie to pod okiem lekarza malo tego nie przerwalam naswietlan a plamy zrobily sie biale w 4 dni.
(niestety zmniejszono mi dawke lekow na tarczyce i ona znowu nawala:( i mysle ze to jest przyczyna ale naswietlam sie nadal i mysle ze bedzie ok (naswietlam sie juz 10 miesięcy 3xw tygodniu) z 4 plam zrepigmentowanych na twarzy wrocily 2 dokladnie w tym samym miejscu, troche mniejsza jedna. Z dnia na dzien bylo widac ze wracaja po 4 dniach zupelnie biale bardzo szybko:)
Ostatnio zmieniony przez kasia Czw 22 Lis, 2007 10:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 22 Lis, 2007 20:54   

Kasiu!
To rzeczywiście niepokojące co stało się z Twoimi plamami, ale cieszę się ze optymizm Cię nie opuszcza tak trzymaj :) I prawdopodobnie "szalejąca" tarczyca jest przyczyną
pozdrawiam i trzymam kciuki :biggreen:
Do Berserkera
Do kogo napisałeś swój post bo w tej dyskusji żaden chłopak opócz Ciebie nie brał udziału i ja i Kasia jesteśmy kobietami, dodam tylko, że bardzo fajnymi.
pozdro
b.
Ostatnio zmieniony przez beatrix szkrab Czw 22 Lis, 2007 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SnowMan 

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007 17:56   

zzz
Ostatnio zmieniony przez SnowMan Czw 23 Lip, 2009 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo