Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chat
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 29 Mar, 2006 18:42   Chat

Witajcie

Wstępny termin spotkań na czacie ustalilismy na niedziele wieczorem. Jeśli komuś nie pasuje ten termin, może tutaj zaproponować inny, wtedy przedyskutujemy to i naniesiemy poprawki. Pozostaje jeszcze do ustalenia forma udostepniania zapisów rozmów. Istnieje mozliwość umieszczania ich w postaci załączników na forum i będą mogły je ściągać osoby zarejestrowane. Za zgodą uczestników możemy też umieszczać na forum fragmenty rozmów, ale to zostawiam do dyskusji.

Czesiu
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 10 Wrz, 2006 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 31 Mar, 2006 19:21   

Jak dla mnie niedziela jest okey, o ile siostra nie zjedzie z dzieciakami. ;) Pozdrowionka i do zobaczenia na chacie Czesia. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Francesca Wto 02 Maj, 2006 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006 19:43   

Hej!
mi w zasadzie niedziela też pasuje, o ile dobije sie do komputera....... choć latem moze byćtrudno znaleść czas o 20, pozrwiam waś moćno i do sklikania
Kaśka :lol:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006 18:45   

Witajcie
Termin uległ zmianie. Ponieważ niedziela okazała się niezbyt szczęśliwym rozwiązaniem, ustalamy, że szansę dostaje czwartek, a godzina będzie wstępnie 9 wieczorem. Uwagi, komentarze, propozycje oczekiwane w tym temacie lub bezpośrednio na czacie, na którego serdecznie zapraszam.
Pozdrowienia
Czesiu
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 20:21   

Co w końcu z tym czatem? Bo już nie wiem. A tak na marginesie to piszcie na tym czacie , zwykle jak ja jestem to nikogo nie ma i nie mam z kim pogadac :sad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo