Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mleko i ryba
Autor Wiadomość
bialy 
bialy

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 31
Skąd: reading
Wysłany: Śro 25 Lis, 2009 23:37   mleko i ryba

witam czy spotkaliscie sie z takim mitem zeby nie jesc ryby i nie pic mleka za to nalezy wieczorem pic miod i jesc duzo cebuli ostatnio w angli rozmawialem z gosciem co ma vitiligo widzialem go dwa lata temu mial kilka plamek teraz jest caly w plamkach mowil ze byl bardziej bialy ale zaczal stosowac metode z miodem i cebula nawet pokazywal mi zdjecia i faktycznie zaczelo mu to vitiligo schodzic :grin:
 
 
nederlandka85 

imie: Aneta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Cze 2008
Posty: 18
Skąd: małopolskie
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 00:16   

Jakoś nie jestem przekonana do tego sposobu, aczkolwiek cebuli jem dużo, bo ją uwielbiam; a miód w okresie przeziębienia. Jeżeli chodzi o mleko i wszystko, co jest pod jego postacią, ostatnio miałam przyjemność spożywać jakieś 20 lat temu. Nienawidzę samego mleka i produktów mlecznych ! A bielactwo i tak mam, więc w to nie uwierzę. Każdy musi chyba znaleźć złoty środek dla siebie na leczenie, a dla każdego z nas może być to co innego.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 14:03   

Bialy, spróbuj Ty pierwszy, zacznij to robic od dzis i za 3 miesiace napisz o efektach :grin: zrob cos dla nas. Ja juz wiele razy opisywalem co mi pomaga :) i wiele osob z tego skorzystalo
 
 
2iwona13 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Lip 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 19:10   

Ja pewnie tej cebuli to bym nawet nie tknęła:D
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 21:24   

hmm o miodzie i ja i wielu innych uzytkownikow forum pisalo w temacie Leki z pasieki.
ja codziennie pije regularnie od 2 ms lub wiecej lyzeczke miodu rozpuszczona w letniej wodzie przed sniadaniem. a na ryby niektore mam uczulenie, ale ryby sa chyba zdrowe, bo ja mialem ostatnio duzy niedobor jodu i bralem go w tabletkach:)
ale o mleku to pisalem i wiekszosc sadzi, ze mleko bardzo szkodzi przy bielactwie. od ponad roku nie jem produktow mlecznych ani mleka.
Ostatnio zmieniony przez blabla Czw 26 Lis, 2009 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 22:51   

ja nie pamiętam kiedy ostatnio mleko piłam- z 10 lat temu? a bielactwo przyplątało się calkiem nie tak dawno.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 23:44   

nie ma chyba żadnych poważnych artykułow medycznych na temat co jeśc przy vitiligo a co nie . Typowe to: nie pic alkoholu, nie palic .... . Uważa sie ,ze mleko i jego przetowry szkodzą przy VITILIGO ..ale dlaczego? bo są białe??? . Ojciec Grande i nieżyjacy juz oo. Klimuszko zalecali przy VITILIGO szklanke kefiru co dnia .( Czesio pisze o tym w swojej diecie od oo.Grande). ogólnie panuje tez teoria ,ze ZERO CUKRU ( chyba niczym nie poparta). Wniosek z tego ,ze najgorsze dla nas są ...LODY . ( połaczenie mleka , cukru .. ) , Nalesniki z serem ..itp. O rybach to na tym forum usłyszalem..żaden lekarz nic o rybach nie mówil. wrecz przeciwnie: jesc co dnia! . ( omega3 , etc ) . Więcej mitów , faktów żadnych.
 
 
Przemek 
pal

imie: Przemysław
Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010 21:42   

http://www.roik.pl/w-przy...gii-w-poznaniu/

hm... badał sie ktoś tam ?? Daje to jakąś podpowiedź ??
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Śro 19 Maj, 2010 09:56   

nakpotan, ma racje nie pić i nie palić:) Oraz dobra dieta, a to że mleko czy ryby maja negatywny wpływ to jakieś bzdury. Ćwicząc na siłowni i stosując dietę wysoko białkową(m.in dużo mleka i ryby) nie zauważyłem żeby moje plamy się powiększały. Wręcz przeciwnie po tym jak ćwiczę i staram się przestrzegać diety wydaje mi się że mój koloryt skóry się poprawił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo